18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Logo 2019

Centurion • 2019-01-10, 12:38
Jak zmiany to zmiany ;)

Poszukiwany: grafik (za $$$)

Moja propozycja na nowe logo sadistica:
- zalezy mi na tym żeby było jak najmniejsze na wysokość, teraz jest 70px, optymalnie by było 30-40px, a jak się nie da to do 50px
- usunąć napis "Codzienna dawka czarnego humoru"
- oprócz napisu, coś w stylu uśmiechnietej czaszki pijącej browara (?)

Dodatkowo trzeba będzie zrobić obrazki na sadisticowy profil FB w podobnym stylu

Ne...........ro

2019-01-14, 19:36
solltys napisał/a:

Sol napisał/a: Oooo, teraz jest super, obie wersje



Zaraz ktoś przyjdzie, powie że ch*jowe i wymieni listę rzeczy do zmiany.

w drugim zrównaj te literki względem siebie oraz powiększ do wysokości czachy i będzie w pytę

solltys

2019-01-14, 19:58
Teraz to mi się nie podoba. :x


Ne...........ro

2019-01-14, 20:07
solltys napisał/a:

Teraz to mi się nie podoba. :x

Te podarte litery wywal i daj czache bliżej PL, D czerwone pasuje, tego fonta można wykorzystać komercyjnie więc nie zmieniaj go aby wyrównaj wszystko

solltys

2019-01-14, 20:25
Ten font jest o tyle specyficzny że zawsze będzie wyglądał na "krzywy" i jakby litery były różnej wielkości. Nawet odstępy między literami wydają się być różne. Ot taka charakterystyka tej czcionki ze wywołuje "złudzenia optyczne".



~Velture

2019-01-14, 20:31
A wez ta czache odwróć aby na sadistic patrzyla

Centurion

2019-01-14, 20:38
Wybaczcie ale ta czcionka jest zbyt dziecinna

solltys, ta z Twojego 1 posta w tym temacie jest póki co najlepsza

solltys

2019-01-14, 20:41
Centurion napisał/a:

Wybaczcie ale ta czcionka jest zbyt dziecinna



solltys, ta z Twojego 1 posta w tym temacie jest póki co najlepsza



Też mam podobne zdanie aczkolwiek spełniam każdą prośbę i sugestię aby nie było. ;)

~Velture

2019-01-14, 21:48
To zrób z tamtą czcionka odwrócona czache jak wyzej

Ne...........ro

2019-01-15, 10:49
@sołtys Na tej stronie jest multum czcionek, które możesz wykorzystać. Znajdź coś odpowiedniego na spokojnie to zrób już nie słuchaj się sugestii. D czerwone zostaje i czacha zwrócona do loga to wygląda spoko. Tam jest ikona z dolarem z filtrem, które czcionki można wykorzystać komercyjnie bez przypału. https://www.1001fonts.com

~Beny

2019-01-15, 10:58
Goker napisał/a:

@sołtys Na tej stronie jest multum czcionek, które możesz wykorzystać. Znajdź coś odpowiedniego na spokojnie to zrób już nie słuchaj się sugestii. D czerwone zostaje i czacha zwrócona do loga to wygląda spoko. Tam jest ikona z dolarem z filtrem, które czcionki można wykorzystać komercyjnie bez przypału.



Ma się nie słuchać sugestii, ale Twojej już tak? :wtf:

Żeby nie było, że tylko się czepiam, to w kwestii loga zdania nie zmieniłam od samego początku- pierwsza wersja poprawiona (ta z dorobioną dłonią i przedramieniem) nadal najlepsza moim zdaniem :->

solltys

2019-01-15, 11:04
Goker napisał/a:

@sołtys Na tej stronie jest multum czcionek, które możesz wykorzystać. Znajdź coś odpowiedniego na spokojnie to zrób już nie słuchaj się sugestii. D czerwone zostaje i czacha zwrócona do loga to wygląda spoko. Tam jest ikona z dolarem z filtrem, które czcionki można wykorzystać komercyjnie bez przypału.



Generalnie to wersję robioną na spokojnie, według własnego doświadczenia i wyczucia dobrego smaku zachowując znane mi standardy przedstawiłem na pierwszej stronie. Wszystko inne będzie już właśnie słuchaniem sugestii. :p

Ne...........ro

2019-01-15, 11:12
solltys napisał/a:

Generalnie to wersję robioną na spokojnie, według własnego doświadczenia i wyczucia dobrego smaku zachowując znane mi standardy przedstawiłem na pierwszej stronie. Wszystko inne będzie już właśnie słuchaniem sugestii. :p

Mówię o obecnym schemacie, który jest już chyba odpowiedni żeby nie namotać zbytnio czyli D czerwone i czacha odwrócona do liter. Moje loga są zbyt dziecinne dlatego należy oddać to jednej osobie. :szloch:

Fa...........um

2019-01-15, 11:32
solltys, logo super, logotyp do wyj***nia :D Ja jestem zdania, że forum powinno reklamować się logiem, logotyp powinien być prosty i czytelny jako dodatek.

~Beny

2019-01-15, 11:54
Goker napisał/a:

Mówię o obecnym schemacie, który jest już chyba odpowiedni żeby nie namotać zbytnio czyli D czerwone i czacha odwrócona do liter. Moje loga są zbyt dziecinne dlatego należy oddać to jednej osobie.



Chryste
Pozwól, że opisze Ci to jako osoba, którą doprowadzają do szewskiej pasji drobne szczegóły.
1. Spójrz na ogólną oprawę sadola. Dominują kolory (w kolejności) czarny, biały i żółty. Logo sołtysa idealnie się wpasowuje w ten schemat a jak D zrobi czerwone, to będzie gryzło w oczy.
Nawet nie wspominaj o czerwonym kolorze zakładki harda, bo to zupełnie inna rzecz.
2. Czaszka jaką zrobił w pierwszym projekcie schodzi gładko w stronę opcji profilowych. Jeżeli czaszka będzie zwrócona w stronę napisu, to powstanie dziura, która dla mnie wygląda jak wywalony szczebel w płocie :P