18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Logo 2019

Centurion • 2019-01-10, 12:38
Jak zmiany to zmiany ;)

Poszukiwany: grafik (za $$$)

Moja propozycja na nowe logo sadistica:
- zalezy mi na tym żeby było jak najmniejsze na wysokość, teraz jest 70px, optymalnie by było 30-40px, a jak się nie da to do 50px
- usunąć napis "Codzienna dawka czarnego humoru"
- oprócz napisu, coś w stylu uśmiechnietej czaszki pijącej browara (?)

Dodatkowo trzeba będzie zrobić obrazki na sadisticowy profil FB w podobnym stylu

Fa...........um

2019-01-16, 11:32
Soltys, ja bym zminimalizował ilość detali, żeby to wyglądało jak logo. No chyba, że to tylko na potrzeby web.




solltys

2019-01-16, 11:41
Facebukkake.cum napisał/a:

Soltys, ja bym zminimalizował ilość detali, żeby to wyglądało jak logo. No chyba, że to tylko na potrzeby web.



Sam bym to zrobił właśnie jak najbardziej minimalistycznie tyle że wiem jak to wyglądało z hejtem na minimalistyczne ikonki piwa, do tego sam nowy styl też właśnie z tym minimalizmem jednak ma mało wspólnego (na moje niestety mógłby być zrobiony bardziej nowocześnie ale specjalnie nie wspominałem o tym żeby nie wk***iać Centuriona który włożył w to w ch*j pracy). :p Wrzuciłem też wersję na poprzedniej stronie jako znak wodny do filmów i o ile napis był inny wiec nie ma co na niego patrzeć to sama czaszka już była własnie minimalistyczna, podobna do tej którą wrzuciłeś.

PS dajcie trochę czasu to przerobię to właśnie na taką wersję całkowicie minimalistyczną, najbardziej pasującą do obecnych czasów i która z pewnością i za 10 lat będzie wyglądać świeżo ale mogąca się nie spodobać dużej części userów którzy zostali z gustem graficznym 10 lat wstecz. :c

ag...........th

2019-01-16, 11:48
solltys napisał/a:

Ta "rozmywająca" się czcionka to był celowy efekt na który nawet poświęciłem trochę czasu tworząc blur, wszystko po to aby napis nie był "ostry", na tych wcześniejszych wersjach z tą czcionką się nie rozmywała i widać że jest aż za ostra.



Odwołałeś się wcześniej do logówek 3d, że nie są trendy na obecne czasy. W 100% się zgodze, proste, wyraziste, przejrzyste są po prostu bardziej estetyczne. Ten blur mi kojarzy się ze starymi czasami, kiedy monitory były mniejsze i kineskopowe, a grafiki zblurowane żeby ukryć pikseloze. Ale to moje zdanie, sam napisałeś że każdemu nie dogodzisz każdemu. ;-)

Fa...........um

2019-01-16, 11:49
solltys,

Ikonki piwa są super, ogólnie rastry na stronie można wrzucać z wodotryskami. No ale logo powinno być jednak minimalistyczne...

Niech Cent zdecyduje :P

Zerknąłbym też na typografie shoutboxa... (najlepiej Comis Sans :P )

Ni...........ny

2019-01-16, 11:55
solltys napisał/a:

Jestem grafikiem a nie magikiem, mogę wykorzystać swoją kreatywność przy tworzeniu projektu ale każdy poważny projekt zaczyna się od przeprowadzenia "wywiadu" ze zleceniodawcą aby poznać jego wizję tak aby w 100% sprostać jego oczekiwaniom. Projektowanie czegokolwiek nie ma sensu w momencie gdy nie dostane żadnych wytycznych, nie będę znał wizji klienta, jego oczekiwań (a co dopiero gdy jest 100 osób i każda ma inną wizję i gust). Zresztą co ja będę mówił. Link poniżej zobrazuje mniej więcej z czym musi się zmagać każdy grafik kilka pozycji jest na prawdę w punkt i może co niektórzy poprawią sobie humor i zrozumieją jak to w końcu jest z ta grafiką. Zrozumcie że Wasza opinia nie jest jedyną słuszną.



Mi właśnie o to chodzi żebyś pomyślał nad logo w oderwaniu od cudzych pomysłów coś absolutnie swojego, taką alternatywną koncepcję z dupy. Na podstawie swojego gustu i doświadczenia.
Może wpadniesz na zajebisty pomysł, a może nie.

A tu dorzucam swoją propozycję :amused:



solltys

2019-01-16, 13:07
Facebukkake.cum napisał/a:

,



Ikonki piwa są super, ogólnie rastry na stronie można wrzucać z wodotryskami. No ale logo powinno być jednak minimalistyczne...



Niech Cent zdecyduje



Zerknąłbym też na typografie shoutboxa... (najlepiej Comis Sans )



Generalnie zrobiłem wersje minimalistyczną logo, Został mi napis i już stwierdzam że nie pasuje do strony, zwłaszcza do piw, które może nawet przerobić pod logo ale tak aby zachowały klimat jeśli byście się zdecydowali na minimalizm, chociaż zwykły kowalski nie posiadający wiedzy o sztuce tworzenia webdesignu może tego nawet nie zauważyć (ja osobiście właśnie byłbym za tą wersją którą wrzucę jak skończę ale z moim zdaniem i tak się nikt nie liczy). :p

EDIT:

A ch*j poświęcę się i zrobię cały wygląd strony głównej bo tylko tak będzie to nowoczesne, przyszłościowe i będzie miało ręce i nogi ...

EDIT2:

Zrobiłem na szybko zarys w jaką stronę powinien iść wygląd strony aby za 2 lata nie wiał ch*jem, bierzcie pod uwagę ze to nie jest gotowy finalny projekt tylko zarys, nikt mi za to nie płaci żebym teraz siedział 3 dni i tworzył nowy szablon strony perfekcyjny w każdym detalu, skupiłem się jedynie na tym aby wyglądało to nowocześnie jak na 2019 rok i wyeliminowałem błędy które nie powinny mieć miejsca w profesjonalnym projekcie. generalnie ch*ja to warte bo już ustaliliśmy że są tu zwolennicy designu z 2008 roku i napiszą że ch*jowe. Dodatkowo dodałem znak wodny w playerze który swoją droga gorzej wyglądać chyba już nie może.



Nie wiem czy admin ma możliwość edycji jego kolorystyki ale się rozmarzyłem ...


~Velture

2019-01-16, 13:26
D musi być czerwone

solltys

2019-01-16, 13:29
.......... napisał/a:

D musi być czerwone



Jeden mówi ze musi być czerwone, drugi ze w żadnym wypadku, a idźcie się bijcie między sobą. :lodowka:

Osobiście rozkładam ręce, nie jestem w stanie Was wszystkich zadowolić bo sami sobie przeczycie w wizji na to jak to powinno wyglądać.

Ne...........ro

2019-01-16, 13:36
solltys napisał/a:

Jeden mówi ze musi być czerwone, drugi ze w żadnym wypadku, a idźcie się bijcie między sobą.



Osobiście rozkładam ręce, nie jestem w stanie Was wszystkich zadowolić bo sami sobie przeczycie w wizji na to jak to powinno wyglądać.






To na żółtym na normalnej stronie czerwone na hardzie tak jak zasugerował Cent i koniec tematu wp*zdu. Do usranej śmierci będziemy wybierać to :krejzi:

solltys

2019-01-16, 13:40
Goker napisał/a:

To na żółtym na normalnej stronie czerwone na hardzie tak jak zasugerował Cent i koniec tematu wp*zdu. Do usranej śmierci będziemy wybierać to



Szczerze to ja na prawdę bym chciał żeby każdy był zadowolony a nie żeby było na zasadzie "no ujdzie" ale tak się nie da a tu jeszcze jest grafika na fb do zrobienia ...

fakeit

2019-01-16, 14:42
Czyżby miały nastąpić jakieś przełomy, że tyle zmian na sadolu ostatnio?
osobiście z nowego napisu pasuje mi tu same logo, które jest świetne, ale żeby nie było za słodko, to czcionka sadisticta zupełnie nijaka
myślę, że już po samym liftingu layoutu(?) strona sporo straciła na uroku, retro bardzo tu pasowało ;-)

Ne...........ro

2019-01-16, 19:47
solltys napisał/a:

Szczerze to ja na prawdę bym chciał żeby każdy był zadowolony a nie żeby było na zasadzie "no ujdzie" ale tak się nie da a tu jeszcze jest grafika na fb do zrobienia ...

Jezus chciał wszystkich zadowolić i jak skończył :krejzi:

Zróbmy test niech Cent przemieni na tydzień logo i jak będzie fala hejtu to będziemy myśleć. A jak nikt nie zauważy różnicy to zostanie. :krejzi:

solltys

2019-01-16, 20:05
Mozna tak zrobić.

Udostępniam wersję do wrzucenia jeśli Centurion by się zdecydował. Finalną wersję bym doszlifował jeśli chodzi o brak tła ale do obecnego przeznaczenia ta się nada więc olałem temat.




He...........el

2019-01-17, 22:28
a może by tak odrestaurować stare logo, poprawić jakość itd. :ok:

Ne...........ro

2019-02-27, 19:16
solltys napisał/a:

Mozna tak zrobić.
Udostępniam wersję do wrzucenia jeśli Centurion by się zdecydował. Finalną wersję bym doszlifował jeśli chodzi o brak tła ale do obecnego przeznaczenia ta się nada więc olałem temat.

A zoba szare napisy jak na górze z tym czerwonym D + drobne zmiany w czcionce :amused: