18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Linka śmierci

maksymilian45 • 2014-07-24, 05:10
Jakiś czub chciał zapolować na motocyklistę...


Nie ukrywam że czasami denerwują mnie głośne motocykle no ale nie można tego załatwiać w taki sposób..

John Silver

2014-07-24, 14:51
Ktos jego, k***a, strasznie nie lubi :D

aj...........aa

2014-07-24, 14:57
W lesie niech sobie hałasują, ale jak na osiedlu taki pedał na crossie albo enduro wyje na pół miasta to jak najbardziej linka się należy.

the_sickness

2014-07-24, 15:49
Kolega w ciężkim szoku że mu łba nie urwało. Teraz legal na kat. B będą pojazdy do 125 a takich bzyczków do latania po lasach w granicach 3000-4000 więcej i więcej. Można się spodziewać nie turystów a wręcz watach latających po lasach. Headhunters go! Osobiście uj***łbym ręce za takie coś. Ktoś może być wk***iony bo mu pod oknem hałas robią albo zbieranie grzybów obrzydzają ale to jest usiłowanie zabójstwa do k***y nędzy. Prokuratura!

makabrax

2014-07-24, 16:03
ch*j czy las jest prywatny i państwowy, przepis mówi jasno, pojazdami silnikowymi zabrania się wjazdu do lasu, mandat 500zł, a jak cię będą chcieli udupić to straż leśna ci powie że rozjechałeś ostatni okaz Grzegrzółka Żóltonogiego i dostaniesz do 2ch lat

Heathen

2014-07-24, 16:42
k***a przez sadistica i takie filmy, potem po lesie jeżdżę rowerem jak ciota (15km/h) i rozglądam się czy jakiś imbecyl linki nie rozwiesił

krystianpbw

2014-07-24, 17:02
Niech wypie**alają na jakiś tor a nie bedą ch*je zwierzaki leśne straszyć

the_sickness

2014-07-24, 17:42
makabrax napisał/a:

ch*j czy las jest prywatny i państwowy, przepis mówi jasno, pojazdami silnikowymi zabrania się wjazdu do lasu, mandat 500zł, a jak cię będą chcieli udupić to straż leśna ci powie że rozjechałeś ostatni okaz Grzegrzółka Żóltonogiego i dostaniesz do 2ch lat



To przedmiot odrębnego postępowania. A kto usiłuje zabójstwa (bo przez takie coś rozumiem rozwieszenie stalowej liny zaczepionej na 2 krańcach drogi na wysokości głowy) podlega karze .. KK.. To nie jest do k***y nędzy obrona konieczna w rozumieniu KK ani ochrona dóbr osobistych w rozumieniu KC. TAKA LINKA TO PRZESTĘPSTO. Morlaność jak dupa, każdy ma własną, ale prawo jest jedno, DURA LEX, SED LEX

pablo3z

2014-07-24, 17:50
Debilizm i tyle. Mnie też jak jestem na wakacjach to te quady i endura wk***iają czasem, ale bez przesady. To już jest przegięcie pały ;) I racja: jak ktoś twierdzi że na rowerze/biegnąc spokojnie to zauważysz, to chyba nie biegał i nie jeździł na rowerze przede wszystkim... Na pohybel sk***ysynom!

Zieniu7

2014-07-24, 18:05
Ja tam sie nei dziwie bo tez mnie szlag juz trafia pomimo ze moi znajomi tluka sie po lasach, tzn tluka sie tam gdie moga i zbytnio nie nieszcza, ostatnio wrzucili filmik jak dolaczyl do nich jakis koleszka z innego maista, typowy nowiciusz w jezdzie a takim terenie i na tym filmiku jak byk widac ze jada sobie w strone lasku ulica a ten jelop zamiast wyrobiona droga napierdziela przez czyjes pole przenicy na jednym kolku zostawiajac za soba rozj***ne plony, takie zylki sa zle i wgl ale nie dziwie sie ludziom bo pewnie jakby mi sie cos takiego przydazylo nie wiedzialbym jak ratowac swoje wlasnosci czy swoje plony z ktorych mam rodzine utrzymac.

kenzol

2014-07-24, 20:57
Czy ryje czy nie ryje, czy niszczy poszycie czy nie niszczy, czy hałasuje czy nie hałasuje takich rzeczy się nie robi. k***a żeby komuś łeb urwać za pomocą linki? Jeśli ktoś to popiera to powinna go spotkać kara śmierci.

ellsworth

2014-07-24, 23:27
"On tylko po lesie jedzie" No co to k***a ma być?!? Do lasu pojazdem silnikowym WSTĘP JEST WZBRONIONY! O co więc ma pretensje? Jak na poligon wlezie to będzie miał pretensje, że mu pocisk rękę urwie? Nie będzie jeździł tam gdzie mu nie wolno (niezależnie czy prywatne czy państwowe) to nic mu się nie stanie. I nie pie**olcie, że można po straż miejską zadzwonić, bo osobiście widziałem sytuację gdy strażnik leśny próbował zatrzymać dwóch takich idiotów na motorach. Pierwszy ominął go o włos, drugi uderzył manetką w brzuch, tak że się strażnik aż nogami nakrył. Oczywiście, żadnych rejestracji, niczego. sp***olili nawet się nie oglądając. Takie ścierwa trzeba tępić.

sucharius

2014-07-25, 01:19
maksymilian45 napisał/a:


To może być jakiś biegacz, rowerzysta.

Za takie coś koleś powinien do pierdla trafić. Jeżeli był to prywatny las niech się płotem odgrodzi.



No ogrodził... 8-)

Mi_ki

2014-07-25, 14:09
maksymilian45 napisał/a:


To może być jakiś biegacz, rowerzysta.

Za takie coś koleś powinien do pierdla trafić. Jeżeli był to prywatny las niech się płotem odgrodzi.



Ogrodził - linką. :D

okotdi

2014-07-28, 06:46
maksymilian45 napisał/a:


To może być jakiś biegacz, rowerzysta.

Za takie coś koleś powinien do pierdla trafić. Jeżeli był to prywatny las niech się płotem odgrodzi.



I biegnac sobie glowe by ci urwalo jak bys trafil na stalowa linke??
Rada.
Mniej koksu w sobote.

Zmienilbys zdanie jak w kazda niedziele o 7.30 na tych pierdziawkach zapie**alaliby 100m od twoich okien.
Wiec po ch*j sie udzielasz jak nie jestes strona??

k***a filozofowie z dupy!!!