18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Linka śmierci

maksymilian45 • 2014-07-24, 05:10
Jakiś czub chciał zapolować na motocyklistę...


Nie ukrywam że czasami denerwują mnie głośne motocykle no ale nie można tego załatwiać w taki sposób..

nopel

2014-07-24, 09:55
Ale dobra, w sumie to ch*j z tymi od enduro nawet, mówię o rowerzystach - też jest szansa że się tego nie zauważy. Rowery też wam k***a przeszkadzają!?

Co nie zmienia faktu, że powinni pobudować tory motocrossowe, dla motocykli wyścigowych też zresztą..

A nie tylko pieprzone stadiony

Dziamian

2014-07-24, 09:56
pułapka jak dla mnie zastawiona przez kogoś to jest chore, aczkolwiek na takich drzewkach to podejrzewam, że prędzej by się połamały te gałęzie, ale krzywdy i tak by narobiło, ja najchętniej bym się zaczaił potem na tego jegomościa i bęcki mu kaskiem wpuścił ;)

szaryM

2014-07-24, 09:59
masz komara na skroni :roll:

lufnik1946

2014-07-24, 10:14
Jeśli jest to prywatny las to może linek wisieć do woli i nic nikomu do tego! Jeśli jest to las państwowy i nie ma zakazu ruchu to rzeczywiście gościa który to założył powinno się ukarać solidnie, ale jeśli na tych drogach leśnych jest zakaz ruchu lub jest to rezerwat przyrody czy tez park to co tam robi gościu na motorze? Stwarza zagrożenie dla pieszych spacerujących i chcących odetchnąć świeżym powietrzem. Takich kretynów szalejących na crossach w niedozwolonych miejscach jest pełno i tych należy zwalczać(oczywiście nie takimi metodami).

bolebor

2014-07-24, 10:25
proponuje rozsypywać duże kolczatki. Tani, trudny do wykrycia sposób neutralizacji quadowych bandytów.

PatrolZG

2014-07-24, 10:26
lufnik1946 napisał/a:

Jeśli jest to prywatny las to może linek wisieć do woli i nic nikomu do tego! Jeśli jest to las państwowy i nie ma zakazu ruchu to rzeczywiście gościa który to założył powinno się ukarać solidnie, ale jeśli na tych drogach leśnych jest zakaz ruchu lub jest to rezerwat przyrody czy tez park to co tam robi gościu na motorze? Stwarza zagrożenie dla pieszych spacerujących i chcących odetchnąć świeżym powietrzem. Takich kretynów szalejących na crossach w niedozwolonych miejscach jest pełno i tych należy zwalczać(oczywiście nie takimi metodami).



To nie stany zjednoczone.
Utopi się obcy dzieciak w twoim basenie, a nie masz ogrodzenia i tabliczek - siedzisz.
Złodziej ci się włamie, zrobi sobie krzywdę o twoją pułapkę - siedzisz.
A w lesie za perfidną pułapkę bez informacji itp. to już na pewno siedzisz i to długo.
Jeśli chodzi o las prywatny, to tym się różni od państwowego że możesz się pochwalić papierkiem na posiadanie lasu przed znajomymi.

pawelkrk00

2014-07-24, 10:26
Niech debile częściej jeżdżą na motorach po lasach w soboty i niedziele o godzinie 22-2 w nocy to na pewno nikt linek nie powiesi

nsn

2014-07-24, 10:27
Gdyby k***y po lasach nie zapie**alałay to by nikt linek nie rozwieszał, sam mieszkam w lesie i jeszcze nie widziałem ch*ja na jednośladzie który powoli jedzie. Tępić! Las jest by odpocząć w ciszy spokoju, iść na spacer, cieszyć się przyrodą a nie do orania przez wieśniaków a potem płacz i pretensje do świata po jakiś ch*j linkę powiesił i mogło mu się bubu stać. P R A W I D Ł O W O ! ! !

MalinowySasza

2014-07-24, 10:41
Potępiam takie coś, bo zawieszanie takich linek to czyste sk***ysyństwo, ale też murzyński ch*j w dupę debilom na motorach. Wiem, że to jest jak walka z wiatrakami, ale do k***y nędzy stalowa linka nie jest rozwiązaniem. Pały na motorach jeśli szukają emocji to niech jadą na rajd, legalnie wyżyją się z całą masą ludzi, a nie rozpie**alają lasy prywatne czy państwowe.

szopenfeldziarz

2014-07-24, 10:49
Calmwater napisał/a:

A gdzie mają jeździć na tych motocyklach?(...)



Takie pytanie trzeba sobie zadać zanim się kupi motocykl.

A poza tym:
kupię sobie stół 3x5 metrów, po czym zacznę płakać, że nie mam go gdzie wstawić. Ktoś mi zbuduje willę? Czy mogę go trzymać w publicznym parku?

biglog

2014-07-24, 11:03
W lasach pojazdami silnikowymi nie wolno jeździć. I ch*j. A jego płacz o linki jest zrozumiały, bo się mogło kuku stać, ale to, że popie**ala tym swoim wyjcem po lesie to już ma w dupie. Akcja może "nieetyczna", ale skuteczna, bo idioci tak czy siak muszą zwolnić, bo im główka może odlecieć. Prawdopodobnie gdyby policja mogła skutecznie karać leśnych rajdowców, to by się takie coś nie pojawiało. A tak to kto udowodni, że rozwieszający miał złe zamiary? Pranie sobie tam k***a wiesza, a nie na czyjeś życie czyha.

lookie22

2014-07-24, 11:25
Jak by mnie było stać, to też bym zapie**alał na moto wzdłuż i wszerz po lesie. A te dziady co rozwieszają linki, to pewnie w trosce o zdrowie lasu, przy okazji zabierają se sobą 2 worki śmieci, żeby na daremno nie dymać do lasu...

zx6

2014-07-24, 11:25
100% polactwa - k***a nawet tabliczki nie powiesi ze las jest jego ale z linka zapie**ala od drzewa do drzewa, by tylko rodakowi dojebac.

Dokładnie to samo podejście co wrzucanie zwierzakom żarcia z żyletkami, czy rozpie**olenie dziecom placu zabaw bo są głosno... tak wiec murzynska pała w gardło fanom rozwieszana linek.

siboos

2014-07-24, 11:35
2:24 słychać strzały z lewej strony czyżby kolejny zamach?

kszh19

2014-07-24, 11:44
zx6 napisał/a:

100% polactwa - k***a nawet tabliczki nie powiesi ze las jest jego ale z linka zapie**ala od drzewa do drzewa, by tylko rodakowi dojebac.

Dokładnie to samo podejście co wrzucanie zwierzakom żarcia z żyletkami, czy rozpie**olenie dziecom placu zabaw bo są głosno... tak wiec murzynska pała w gardło fanom rozwieszana linek.


\Po ch*j ma dawac tablicze ze las jest "jego" jak nie jest włąsnosąc tych pajacy na motorkach to chyba oczywiste ze jest kogoś innego,
Osobiscie chcesz jezdzić po lesie kup sobie 2 hektrary lasu łąk i rozkopuj do woli ale pakując sie na czyjąś WLASNOŚĆ to powinienieś wiedzieć ze jesteś niemile widziany, k***y "blokowe" kupią "krosika" i zapie**alaja, wpie**olic sie wam na mieszkanie i zrobic rozpie**ol to by płacz był, sam mam krosa ale k***a jak upalam to po SWOIM ! nie stać cie na tor las czy cos to siedź na dupie