18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Legioniści pokazują swoją dume

draxiem2 • 2017-02-16, 01:18


"Kibice Ajaksu wpadli sobie kulturalnie do tego lokalu na piwko. Legionistom się to nie spodobało i postanowili rozwalić ten lokal. Logiczne."

:idzwch*j:

hellbwoi

2017-02-16, 01:35
Ja pie**ole, co za j***ne bydło...

T3RMINATOR

2017-02-16, 02:17
co za bydło, takich to wieszać za jaja na latarni, i my się tak prezentujemy na tle tych imigrantów z Syrii a takie same jełopy nie robić tylko rozpie**alać wszystko.

DarkLord

2017-02-16, 02:21
I weź próbuj żyć w tym kraju normalnie. kiedy to takie.... aż brak słów wiec nazwijmy ich "KÓRWAMI" żyją nie tylko w Polsce ale na świecie gdzie. Chcesz się napić w swoim ulubionym barze z kolegą niczego się nie spodziewasz przychodzisz tu prawie codziennie a tu k***a przyjdzie ci grupa "KÓREW" które walą konia do kawałka napompowanej skóry i ludzików którzy to kopią i wezmą ci rozpie**olą twoje ulubione miejsce spotkania. Według mnie powinni oni wszyscy iść na odszczał albo naprawić ale to k***a NAPRAWIĆ za swoje cały lokal, oddać rekompensate za zniszczenia i wysłać ich do najbardziej gejowiskiego pierdla gdzie jeszcze w 100% tam przesiadujący panowie będą za inna drużyną. nauczyły by sie "Kórwy" Szacunku do czegoś na co ktoś pracował całe życie i tego że piłka to pedalski sport (co jak co nie mam zamiaru obrażać tu nikogo ale naprawdę te udawanie kontuzji to jest przesada w niektórych wypadkach) Miłego k***a dnia I niech te "KÓRWY" cierpią przed w i po wiezieniu.

Kutacz_Boga

2017-02-16, 02:28
Najlepiej jest jak spytasz takiego po ch*j to robi. Zaczynają pie**olić, że to sprawa honoru, że barwy i koledzy to rzecz święta i inne pierdoły, a jak mu powiesz, że to przecież nic nie ma wspólnego z piłką nożną i z niczym poza wandalizmem i nieuzasadnioną przemocą (często na bezbronnych ludziach) to odpowie, że "my (kibice) mamy inne wartości, takie p*zdy bez zasad jak ty tego nie zrozumieją"

W............R.

2017-02-16, 02:31
W sumie fajny film, ale ma ktoś może wideo z akcji "rozpie**alania Chmury"?

Ktoś z kibiców (L) musiał przecież to nagrywać... No, zbawco sadistica... ujawnij się...

Obiecuję, że już nigdy nie powiem nic o "jaraniu się piłką nożną"...

Adrian92

2017-02-16, 02:38
Ja bym tylko chciał zauważyć , że to była grupa ludzi, więc nie wrzucajcie wszystkich kibiców do jednego wora. Sam jestem kibicem i sam mam wiele rzeczy na sumieniu, chyba jak każdy, sam się lubie bić ale nigdy nie biłem postronnych osób, nigdy nie zniszczyłem czyjegoś mienia. Biłem się z osobami które chciały się bić. Dla niektórych to może być dziwne, ale to już mnie nie interesuje :) Mam masę znajomych i tych bardziej "normalnych" i tych bardziej spontanicznych, że tak to ujmę :D mowa oczywiście o kibicach. Wiem jedno, nie wszyscy kibice to bandyci i chuligani. Spory % ludzi, którzy śmigają na ustawki(nie mylic z rozróbami na ulicach czy stadionach) ma własne rodziny, dzieci, pracę i czesto dobre wykształcenie czy zawody. Na ulicy czy stadionie wojuje głównie patologia, wychudzone szczury w bluzie RPK. Także uwierzcie na słowo, że są chuligani którzy są ogarnięci i mają swój honor . Głównie to stara gwardia która nie ma czasu i ochoty by robic rozróby na mieście. Są tez ultrasi, którzy się walnie przyczyniają do opraw, dopingu i atmosfery na stadionie. Robienie zadym im w ogólnie nie przychodzi do głowy. Są tez kibice tzw "janusze" którzy raczej nie wgłębiają się w żadne tajniki rzemiosła kibicowskiego ale lubia popatrzec na piłkę, przyjdą na stadion i wrzucą piataka do puszki na oprawę.

Także myślcie zanim coś napiszecie, bo wiem jak to u Was wygląda, lubicie wrzucac wszystkich do jednego wora. W Polsce kibiców są setki tysięcy, tylko malutki % tego to bandyci.

A co do filmiku, żal mi trochę tych ludzi. Aczkolwiek musieli się liczyć z takim ryzykiem, czy tego chcemy czy nie, taki mamy klimat w Polsce. Wiedzieli, że może byc taka sytuacja goszcząc kibiców z innego kraju. Ale z tego co juz tam wyczytałem w internecie to ma byc jakas zbiórka i jeszcze zarobią więcej niż stracili :)

Kutacz_Boga

2017-02-16, 02:59
Cytat:

Ja bym tylko chciał zauważyć , że to była grupa ludzi, więc nie wrzucajcie wszystkich muzułmanów do jednego wora. Sam jestem muzułmaninem i sam mam wiele rzeczy na sumieniu, chyba jak każdy, sam się lubie bić ale nigdy nie biłem postronnych osób, nigdy nie zniszczyłem czyjegoś mienia. Biłem się z osobami które chciały się bić. Dla niektórych to może być dziwne, ale to już mnie nie interesuje :) Mam masę znajomych i tych bardziej "normalnych" i tych bardziej spontanicznych, że tak to ujmę :D mowa oczywiście o muzułmanach. Wiem jedno, nie wszyscy muzułmanie to bandyci i chuligani. Spory % ludzi, którzy śmigają na ustawki(nie mylic z rozróbami na ulicach czy stadionach) ma własne rodziny, dzieci, pracę i często dobre wykształcenie czy zawody. Na ulicy czy stadionie wojuje głównie patologia, wychudzone szczury w bluzie ISIS. Także uwierzcie na słowo, że są chuligani którzy są ogarnięci i mają swój honor . Głównie to stara gwardia która nie ma czasu i ochoty by robic rozróby na mieście. Są tez islamiści, którzy się walnie przyczyniają do opraw, dopingu i atmosfery w meczecie. Robienie zadym im w ogólnie nie przychodzi do głowy. Są tez muzułmanie tzw "janusze" którzy raczej nie wgłębiają się w żadne tajniki rzemiosła jihadu ale lubia popatrzec na modły , przyjdą do meczetu i wrzucą piataka do puszki na uchodźców.

Także myślcie zanim coś napiszecie, bo wiem jak to u Was wygląda, lubicie wrzucac wszystkich do jednego wora. W Europie muzułmanów są setki tysięcy, tylko malutki % tego to bandyci.

A co do filmiku, żal mi trochę tych ludzi. Aczkolwiek musieli się liczyć z takim ryzykiem, czy tego chcemy czy nie, taki mamy klimat w Europie. Wiedzieli, że może byc taka sytuacja goszcząc uchodźców z innego kraju. Ale z tego co juz tam wyczytałem w internecie to ma byc jakas zbiórka i jeszcze zarobią więcej niż stracili :)



Mam nadzieje, że już rozumiesz dlaczego wrzucamy wszystkich kibiców do jednego wora

niddy1920

2017-02-16, 03:13
Złapać, połamać gnaty i kazać odpracować wszystkie wyrządzone szkody z nawiązką, a później pod mur i odstrzelić sk***ysynów. Żeby człowiek we własnym mieście musiał się obawiać o to, że wpadna mu tacy debile do lokalu i rozpie**olą wszystko. Co trzeba mieć w głowie, żeby nie myśleć o tym, że komuś niszczy się dorobek całego życia. Trzymam mocno kciuki za policję, żeby dorwała tych ch*jów i tak im po cichu nakopała do dupy, żeby nie wiedzieli kim są. Dawać tego warna :idzwch*j:

Adrian92

2017-02-16, 03:17
Kutacz_Boga napisał/a:



Mam nadzieje, że już rozumiesz dlaczego wrzucamy wszystkich kibiców do jednego wora



Logika godna pozazdroszczenia :) Dalej nie rozumiem, odpowiadacie umysłowym ograniczeniem na umysłowe ograniczenie?
Muzułmanie to dla Polaków obca kultura. Muzułmanie mają w koranie napisane, by "tepić" osoby wierzące w innych bogów, co jakis czas słychac o zamachach w których biorą udział muzułmanie. Setkami tysięcy Ci ludzie uciekają ze swoich krajów, nie chcą się przystosowywać do warunków jakie im proponuje Europa, nie są sprawdzani pod kątem tożsamości czy zdrowia. Przecież to może byc początek końca, jedna wielka zaraza. I Ty i Tobie podobni sie dziwicie, że Polacy sie obawiają muzułmanów i maja takie zdanie? Co to za porównanie do kibiców? Nie sądzisz, ze to inna skala?

Z góry zaznaczam, że ja nie wierzę w żadnego boga, ale dobrze mi zyć w kulturze takiej jaka mamy. Nie chcę obcej kultury w Polsce, co nie znaczy, że uważam, że kazdy muzułmanin to terrorysta. Po prostu ich tutaj k***a nie chce i tyle w temacie.

Czekam jeszcze na porównanie zamachu terrorystycznego w którym zginęło 20 ludzi do rozj***nia baru gdzie ucierpiał bar. Ty to musisz byc lewakiem, musisz :D

djted

2017-02-16, 04:40
Adrian92 napisał/a:



A co do filmiku, żal mi trochę tych ludzi. Aczkolwiek musieli się liczyć z takim ryzykiem, czy tego chcemy czy nie, taki mamy klimat w Polsce. Wiedzieli, że może byc taka sytuacja goszcząc kibiców z innego kraju. :)


Chyba Cie poj***ło synku. Gdyby twoja stara szła w koszulce ajaksu tez bys ja napie**alal ?! Jebniesz ją w ryj i powiesz, że taki klimat ? :badyl:

modoc

2017-02-16, 05:11
UJ wie ile w tym prawdy a ile internetowej napinki. Jak legioniści by coś takiego odj***li to zaraz by trąbili na cały świat o swoim sukcesie. A tu cisza. Dziwne.

C.Z.E.S.I.E.K

2017-02-16, 07:34
Adrian92 napisał/a:

I Ty i Tobie podobni sie dziwicie, że Polacy sie obawiają muzułmanów i maja takie zdanie?


Źle to odbierasz. Ja i mnie podobni obawiamy się o muzułmanów, bo większe niebezpieczeństwo grozi im niż nam. :-P

omgłomatkobosko

2017-02-16, 07:52
Ajax to jest dobry do mycia podłogi. Przyda się tam.