18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Legioniści pokazują swoją dume

draxiem2 • 2017-02-16, 01:18


"Kibice Ajaksu wpadli sobie kulturalnie do tego lokalu na piwko. Legionistom się to nie spodobało i postanowili rozwalić ten lokal. Logiczne."

:idzwch*j:

kroplowa

2017-02-16, 07:57
No to teraz kibice, zrzuta na odnowę lokalu. Migusiem!

szustak

2017-02-16, 08:05
A się ciągle zastanawiam dlaczego do takich bandytów nadal nie wolno strzelać z ostrej amunicji.

FuckingPsycho

2017-02-16, 08:21
Noe żebym popierał takie akcje (wręcz przeciwnie) ale po kazdej takiej akcji następuje wysyp komentarzy na sadolu co to oni by im nie zrobili, ze łamać im nogi, wieszać na latarniach itd. Przecież wiecie w którym miejscu Legia ma stadion, ale jakoś chętnych zeby połamać tych kibiców już brak, oni na pewno bardzo się przejmują waszymi komentarzami na sadolu :-o

MiszkaZubow

2017-02-16, 08:27
Żydowski Ajax leją? Niech sobie leją, nie moja sprawa, ale za rozj***nie knajpy tej laski powinni beknąć tak, że aż im k***a w pięty pójdzie. Typowo frajerski numer pedałów mocnych w bandzie.

Tafariel

2017-02-16, 08:28
I te nieudolne próby wytłumaczenia tego bydła, przez to bydło które umie pisać i czytać i założyło konto na Sadolu :amused:

Nihilista

2017-02-16, 08:30
Czym się różni legia od Juventusu?
Juventus to stara dama.

Krak

2017-02-16, 08:44
Klub?
Przecież to jakaś melina jest.

Ma...........gw

2017-02-16, 08:48
j***ne kibolskie bydło

Ordynator

2017-02-16, 09:13
Po pierwsze draxiem2 jest totalnym kretynem bo napisał "Legioniści" a sprawcy nie mieli na sobie barw Legii a wy dumni sadole-kretyni podłapaliście i szczekacie. Po drugie ten klub to jakaś melina i pewnie nora j***ny lewaków, może sami wynajęli kolegów meneli aby wyłudzić odszkodowanie.

premium122

2017-02-16, 09:22
Goscisz w warszawskim lokalu kibica holenderskiego, ubezpiecz knajpe od rozpie**olu mozliwego.

froqer

2017-02-16, 09:26
[qupte]A co do filmiku, żal mi trochę tych ludzi. Aczkolwiek musieli się liczyć z takim ryzykiem, czy tego chcemy czy nie, taki mamy klimat w Polsce. Wiedzieli, że może byc taka sytuacja goszcząc kibiców z innego kraju. Ale z tego co juz tam wyczytałem w internecie to ma byc jakas zbiórka i jeszcze zarobią więcej niż stracili [/quote]

k***a rzygać mi się chce jak widzę coś takiego. Powinni się liczyć - bo my panowie legia mówimy, że nie wolno takich obsługiwać w lokalu i możemy rozj***ć jak będziemy chcieli. W ch*j sobie wepchnijcie zbiórkę. Nie wziąłbym ani grosza od zwierząt. Równie dobrze UPA może robić zbiórki - spalimy wieś, a potem rzucimy im 5kg kartofli. Jedyne pieniądze jakie można od was brać, to odszkodowania, zadośćuczynienia i inne kary.
Wszyscy jesteście tacy sami i sam to udowadniasz, idioto. Właśnie poprzez pisanie takich bredni.

I nie macie ani jednego wykształconego człowieka. To że ktoś skończył cudem na jakiejś ch*jowej uczelni politologie, to nie znaczy, że jest wykształcony. Ludzie wykształceni mają pracę i nie mają czasu na zabawy z orangutanami.

I wyobraź sobie patologiczna sp***olino, że i ja lubię się ponapie**alać. I wyobraź sobie, że są takie miejsca jak szkoły, czy inne kluby sztuk walk, gdzie można to robić jak człowiek.

I zwierzęta nie mają honoru. Nie macie pojęcia co to jest. Ewentualne jakieś wyimaginowane poczucie dumy czy zazdrości.

A z resztą szkoda strzępić ryja. Im mniej takich jak wy tym lepiej. Może jakimś cudem będzie was mniej.

LongDistanceTrip

2017-02-16, 09:33
@Krak
I ch*j z tego, że melina. Ktoś zainwestował pieniądze, płaci czynsz, media i zatrudnia ludzi - robi dla kraju i gospodarki w ch*j więcej niż te kibolskie zwierzęta w większości żyjące z zasiłków.

Ja tu widzę proste rozwiązanie. Wymyślić jakiś pretekst i wszystkich kiboli zapędzić na stadiony pilnowane przez wojsko, rozdać im siekiery, maczety i po prostu poczekać - wymordują się sami. Trzeba pozwolić matce naturze działać, niech do k***y nędzy zadziała w końcu selekcja naturalna!
No bo przepraszam - jeżeli masz takie gówno w głowie, że chcesz pobić/zabić człowieka tylko dlatego bo ma szalik w innych kolorach niż ty to jesteś zwierzęciem nie człowiekiem. Koniec kropka, k***a, dyskusji nie ma.

Kamilezz

2017-02-16, 10:20
Lewacka bojówka urządza prowokację w imię promocji lewackiego lokalu - taka teoria :)

Nightcall

2017-02-16, 10:34
Rozstrzelać bydło.