18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Legioniści pokazują swoją dume

draxiem2 • 2017-02-16, 01:18


"Kibice Ajaksu wpadli sobie kulturalnie do tego lokalu na piwko. Legionistom się to nie spodobało i postanowili rozwalić ten lokal. Logiczne."

:idzwch*j:

cerber14

2017-02-16, 13:22
Tak się akurat składa, że to Ajax zrobił z tego lokalu to co widzimy na filmie. Zabarykadował się i rzucał wszystkim czym popadnie na zewnątrz. Ale co wy możecie wiedzieć kajdaniarze.

exfon

2017-02-16, 13:39
Zabawni są ci ludzie, którzy uważają że skoro to jakaś "lewacka melina" to tak w sumie nic się nie stało wielkiego. Należało im się.
Aż się chce w takich sytuacjach, żeby nastał czas rządów ostrej lewicy, i za główny cel obrali niszczenie domów takich zagorzałych prawaków

Ka...........ki

2017-02-16, 13:49
Szkoda, lubiłem to miejsce. Byłem z pięć razy na koncercie, dobra muzyka, dobre piwo.

lapps

2017-02-16, 13:56
exfon napisał/a:

Zabawni są ci ludzie, którzy uważają że skoro to jakaś "lewacka melina" to tak w sumie nic się nie stało wielkiego. Należało im się.
Aż się chce w takich sytuacjach, żeby nastał czas rządów ostrej lewicy, i za główny cel obrali niszczenie domów takich zagorzałych prawaków



przeciez to normalne od dawna, ze antifa z b&h i innymi sie ganiaja...

raz jednia rozpie**ola cos drugim, a potem na odwrot...

ajax nie dosc, ze jest zydowski to jeszcze ma sporo antifiarzy w szeregach, wiec w naszym kraju wystarczajaco duzo grup i organizacji mialo motyw zeby im wpie**olic

a swoja droga zagraniczna antifa juz nam stolice niszczyla 11.11.11, tylko wtedy niemiecka

Adrian92

2017-02-16, 14:07
djted napisał/a:


Chyba Cie poj***ło synku. Gdyby twoja stara szła w koszulce ajaksu tez bys ja napie**alal ?! Jebniesz ją w ryj i powiesz, że taki klimat ? :badyl:



Po pierwsze, nie synku a po drugie starą to masz ty, ja mam mamę. Widać, ze Cię w domu szacunku nie nauczyli, tylko współczuć :)
A zdajesz sobie sprawę, ze Ajax ma tez kibiców którzy lubią rozróby? Zdajesz sobie sprawę, ze mogły bys w tym barze osoby które są kumate i nie tak dawno robiły rozpie**ol w innej części Europy? Myślisz, ze tam był 50 letni Edward z 60 letnią Krysią? Nie ogarniasz tematu więc zamilcz. Ja nie popieram niszczenia lokalu, nie popieram bicia postronnych osób ale wiedz ty i tobie podobni, ze Ajax jak i kazdy inny klub ma w swoich szeregach chuliganów. Ciężko to dostrzec skoro info czerpie się z TV i sadola który od dawna opanowały dzieci neta rodem z kwejka a także masa społeczniaków którzy mają się za ch*j wie kogo a są zwykłymi szczurami.

Tak swoją drogą.. nie wiem czy wiecie, ale 90 % lokalu zniszczyli kibice Ajaxu :) Legia zniszczyła szyby, nawet do tego lokalu sie nie wdarli. Ajax się zabarykadował w środku i bronili się krzesłami etc więc cały zniszczony srodek to przez Ajax :)
Poza tym jak się dowiedziałem, ten lokal był lewicowy, pełny brudasów i starego sprzętu, więc w sumie już mi ich nie żal :)


bollol_stern

2017-02-16, 14:58
Adrian92 napisał/a:



Po pierwsze, nie synku a po drugie starą to masz ty, ja mam mamę. Widać, ze Cię w domu szacunku nie nauczyli, tylko współczuć :)
A zdajesz sobie sprawę, ze Ajax ma tez kibiców którzy lubią rozróby? Zdajesz sobie sprawę, ze mogły bys w tym barze osoby które są kumate i nie tak dawno robiły rozpie**ol w innej części Europy? Myślisz, ze tam był 50 letni Edward z 60 letnią Krysią? Nie ogarniasz tematu więc zamilcz. Ja nie popieram niszczenia lokalu, nie popieram bicia postronnych osób ale wiedz ty i tobie podobni, ze Ajax jak i kazdy inny klub ma w swoich szeregach chuliganów. Ciężko to dostrzec skoro info czerpie się z TV i sadola który od dawna opanowały dzieci neta rodem z kwejka a także masa społeczniaków którzy mają się za ch*j wie kogo a są zwykłymi szczurami.

Tak swoją drogą.. nie wiem czy wiecie, ale 90 % lokalu zniszczyli kibice Ajaxu :) Legia zniszczyła szyby, nawet do tego lokalu sie nie wdarli. Ajax się zabarykadował w środku i bronili się krzesłami etc więc cały zniszczony srodek to przez Ajax :)
Poza tym jak się dowiedziałem, ten lokal był lewicowy, pełny brudasów i starego sprzętu, więc w sumie już mi ich nie żal :)



Kibole z Ajaxa sprowokowali ten napad, zadymami w innej części europy i mieli czelność się bronić. Legia tylko szyby wybiła, te race pewnie odpalili, żeby drogę sobie oświetlić. ach pokojowi ludzie,

Adrian92

2017-02-16, 15:00
bollol_stern napisał/a:



Kibole z Ajaxa sprowokowali ten napad, zadymami w innej części europy i mieli czelność się bronić. Legia tylko szyby wybiła, te race pewnie odpalili, żeby drogę sobie oświetlić. ach pokojowi ludzie,



Nie odwracaj kota ogonem, ja nie napisałem, że chuligani Legii sa niewinni ale jak widac na filmiku oni nie zdemolowali lokalu tylko chuligani Ajaxu :)

froqer

2017-02-16, 15:13
Cytat:

Tak swoją drogą.. nie wiem czy wiecie, ale 90 % lokalu zniszczyli kibice Ajaxu :) Legia zniszczyła szyby, nawet do tego lokalu sie nie wdarli. Ajax się zabarykadował w środku i bronili się krzesłami etc więc cały zniszczony srodek to przez Ajax :)
Poza tym jak się dowiedziałem, ten lokal był lewicowy, pełny brudasów i starego sprzętu, więc w sumie już mi ich nie żal :)



Aaa nie no to zmienia postać rzeczy. k***a, nie zmienia... Czy ktoś tu się czepiał kibiców LEGII? Nie, właśnie piszemy, że wszyscy kibice zachowujący się w ten sposób to sp***olone zwierzęta. Nieważne czy Ajaksu, Legii, Lecha, Spartaku czy Liverpoolu. I tak lokal był lewicowy. Przesiadywał Jaruzelski, a Stalin z Leninem robili zebrania partii. k***a no człowieku... Brak słów.
Czy to, że lokal był brzydki i siedzieli tam inaczej ubrani ludzie coś zmienia? Mi się np. w ch*j nie podoba, ani lokal, ani dzielnica, ani właścicielka, ale to nie zmienia faktu, że zwierzęta, to zwierzęta. I czym wy się różnice od murzynów w USA robiących rozróby? No czym? Jakby was usmarować gównem, to zaczęlibyście kwiczeć jak małpy i wpie**alać banany.

bollol_stern

2017-02-16, 15:17
froqer napisał/a:



Aaa nie no to zmienia postać rzeczy. k***a, nie zmienia... Czy ktoś tu się czepiał kibiców LEGII? Nie, właśnie piszemy, że wszyscy kibice zachowujący się w ten sposób to sp***olone zwierzęta. Nieważne czy Ajaksu, Legii, Lecha, Spartaku czy Liverpoolu. I tak lokal był lewicowy. Przesiadywał Jaruzelski, a Stalin z Leninem robili zebrania partii. k***a no człowieku... Brak słów.
Czy to, że lokal był brzydki i siedzieli tam inaczej ubrani ludzie coś zmienia? Mi się np. w ch*j nie podoba, ani lokal, ani dzielnica, ani właścicielka, ale to nie zmienia faktu, że zwierzęta, to zwierzęta. I czym wy się różnice od murzynów w USA robiących rozróby? No czym? Jakby was usmarować gównem, to zaczęlibyście kwiczeć jak małpy i wpie**alać banany.



Bardzo ładnie to ująłeś :D Szczególnie końcówka.

Adrian92

2017-02-16, 15:22
froqer napisał/a:



Aaa nie no to zmienia postać rzeczy. k***a, nie zmienia... Czy ktoś tu się czepiał kibiców LEGII? Nie, właśnie piszemy, że wszyscy kibice zachowujący się w ten sposób to sp***olone zwierzęta. Nieważne czy Ajaksu, Legii, Lecha, Spartaku czy Liverpoolu. I tak lokal był lewicowy. Przesiadywał Jaruzelski, a Stalin z Leninem robili zebrania partii. k***a no człowieku... Brak słów.
Czy to, że lokal był brzydki i siedzieli tam inaczej ubrani ludzie coś zmienia? Mi się np. w ch*j nie podoba, ani lokal, ani dzielnica, ani właścicielka, ale to nie zmienia faktu, że zwierzęta, to zwierzęta. I czym wy się różnice od murzynów w USA robiących rozróby? No czym? Jakby was usmarować gównem, to zaczęlibyście kwiczeć jak małpy i wpie**alać banany.



Ej, ale to moja sprawa kogo jest mi żal a kogo nie, nie sądzisz? Dla mnie lewactwo to zaraza, antifa to zaraza i każda taka sytuacja sprawia, że na mojej twarzy pojawia sie uśmiech. Zaprosili kibiców Ajaxu do siebie, a Ci im zdemolowali lokal. Coś pięknego haha :D
A jak Ci ich żal to weź im zrób przelew albo bierz mopa i zapie**alaj im tam pomóc posprzątać dobry obywatelu z dobrym serduszkiem.

Ps. swoja drogą propsy dla kibiców Ajaxu, że wybrali sobie lokal na Pradze...

bollol_stern

2017-02-16, 15:42
Adrian92 napisał/a:



Ej, ale to moja sprawa kogo jest mi żal a kogo nie, nie sądzisz? Dla mnie lewactwo to zaraza, antifa to zaraza i każda taka sytuacja sprawia, że na mojej twarzy pojawia sie uśmiech. Zaprosili kibiców Ajaxu do siebie, a Ci im zdemolowali lokal. Coś pięknego haha :D
A jak Ci ich żal to weź im zrób przelew albo bierz mopa i zapie**alaj im tam pomóc posprzątać dobry obywatelu z dobrym serduszkiem.

Ps. swoja drogą propsy dla kibiców Ajaxu, że wybrali sobie lokal na Pradze...



Sprytny zabieg z tym, że to Holendry zniszczyli lokal, ale nie tak było jak sam przyznałeś, kibole z legii zaatakowali lokal a ajaxy bronili się i dlatego klub ucierpiał. Oni nie niszczyli tego klubu, nie przyszli i nie zrobili burdy, przyczyną byli nasi kibole, sam to napisałeś. To jest odwracanie kota ogonem. Lewactwo jest zarazą ale odpowiedzią, nie może być niszczenie mienia, demolowanie klubów etc. A jeśli obie strony tak się zachowują, to gdzie różnica między nimi, inna motywacja? To żadna różnica.

Adrian92

2017-02-16, 15:55
bollol_stern napisał/a:



Sprytny zabieg z tym, że to Holendry zniszczyli lokal, ale nie tak było jak sam przyznałeś, kibole z legii zaatakowali lokal a ajaxy bronili się i dlatego klub ucierpiał. Oni nie niszczyli tego klubu, nie przyszli i nie zrobili burdy, przyczyną byli nasi kibole, sam to napisałeś. To jest odwracanie kota ogonem. Lewactwo jest zarazą ale odpowiedzią, nie może być niszczenie mienia, demolowanie klubów etc. A jeśli obie strony tak się zachowują, to gdzie różnica między nimi, inna motywacja? To żadna różnica.



Ale Legia nie wpadła tam z myslą by rozpie**olić lokal bo gdyby na tym im zależało to by to mogli zrobić w każdym momencie. Wpadli bo liczyli na konfrontacje z Ajaxem, liczyli, że wyjdą z lokalu by sie bić. A że oni wszyscy się zabarykadowali to lokal na tym ucierpiał. Ja widzę, ze Legia rzuca racami, czasem czymś tam rzuci, nie wiem czy to kamień bo nie widać, pewnie szyby powybijali. Do srodka nawet nie weszli, więc cały rozpie**olony środek został przez kibiców Ajaxu. A baba żaląca się, ze stracili majatek zycia, przez kogo? Przez Legie czy swoich gości? Tam nie byli przypadkowi ludzie z Ajaxu. Gdyby tam byli zwykli kibice to by jebnęli się w kąt i zadzwonili po policje a nie chwytali za krzesła czy inny sprzęt. Legia sprowokowała, to znaczy, że na prowokacje trzeba odpowiadać rozj***niem lokalu? Mi nie chodzi o całą sytuację, ale o fakt, że to nie Legia rozj***ła bar tylko holendrzy. Więc ten żal właścicielki powinien być kierowany do holendrów a nie Polaków. Dzisisiaj ok 100 osobowa grupa Ajaxu szuka zaczepki na mieście, wbijają w pusty bar Legii pod stadionem. Jestem przekonany, że jeszcze dzisiaj wpie**ol zarobią.

dziaad

2017-02-16, 15:55
jedni i drudzy ch*ja warci.

exfon

2017-02-16, 16:08
@Adrian92
O czym Ty k***a pie**olisz? Winni są kibice Ajaxu, bo siedząc spokojnie, pijąc sobie zostali zaczepieni przez kolesi? Rzeczywiście, musieli wychodzić i bić się z jakimiś małpami.
A Drudzy to k***a święci. Sam uznałeś że szli szukać zadymy. Za już samo to powinni na 48 zamykać, żeby koleś przemyślał co robi. Próbujesz zwalić winę na niewadzących nikomu ludzi, którzy najzwyczajniej w świecie wyszli w miasto. Popatrz co piszesz, i sam pomyśl ile jest w tym sensu

froqer

2017-02-16, 16:34
@Adrian92

Przecież ty nawet nie rozumiesz o czym ja piszę. A ja uważam, że tacy jak ty to zaraza. Nie masz żadnej ideologii, byle napie**alać tych co się bronić nie potrafią albo w zasadzie kogokolwiek, a w dodatku jesteś zwyczajnie mało bystry. Jakby przyjechali narodowcy rosyjscy, też byś napie**alał. A tak naprawdę jedyne co napie**alasz, to niemca po kasku w zaciszu swojego pokoju. I wyobraź sobie, że ja ideologii lewej strony też nie lubię, tylko ja rozumiem dlaczego. I prawda jest taka, że gdyby nie socjalizm, to tacy jak ty jedliby placki z błota, bo nic nie potraficie zrobić.

Szkoda tu mojego czasu na wymyślanie logicznych argumentów - osrasz je i tak, bo ich nie rozumiesz.