18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Legioniści pokazują swoją dume

draxiem2 • 2017-02-16, 01:18


"Kibice Ajaksu wpadli sobie kulturalnie do tego lokalu na piwko. Legionistom się to nie spodobało i postanowili rozwalić ten lokal. Logiczne."

:idzwch*j:

T-Will

2017-02-16, 16:56
Nie ma żadnych dowodów na to, że byli to "kibice" Legii.

barszczzuszkami

2017-02-16, 18:02
@Adrian92 nie pogrążaj się. Skończ już te swoje wywody, bo żal czytać twoje wypociny.

Logiczny

2017-02-16, 18:23
@Adrian92

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, że Ty jesteś Muzułmaninem. Ale...

Zawsze wszystkim w Polsce powtarzam parę rzeczy:

- Muzułmanie w Afryce to tacy sami bandyci jak Polacy w Polsce, Muzułmanie w Europie to tacy sami bandyci jak Polacy kradnący auta w Niemczech. Kradniemy, ale k***a j***na jakoś w Polsce auta jeżdżą a Polacy mieszkający w Niemczech nie stanowią ogółu. Tak samo jak w Europie, gdzie pani Merkel ściągnęła samych kryminalistów z Afryki i buduje w nas niechęć do nich.

- j***ć Ajax, j***ć też anglików, francuzów i hiszpanów, te ch*jki nas napuszczają na siebie Niemcy na nas, nas na Niemców, Niemców na Ruskich, Ruskich na Niemców, nas na Ruskich i Ruskich na nas. Dlatego j***ć zachód.

- zachód jest był i bedzie rabunkowy dopóty, dopóki słowianie się nie zjednoczą i nie rozpie**olą ich, teraz dobrą robotę robią Muzułmanie, przyszli po swoje, za te wszystkie kolonie. Szkoda mi tylko szwabów bo szwaby były nekane przez tych ch*jków w myckach przed wojną i to przez nich mieli bidę. Odkąd pojawił się pan z wąsem który ich wygonił odtąd Niemcy są potęga i trwa to do dziś.

- Nie mamy nic wspólnego ani z germanami, ani z romanami, ani z anglosasami. j***ć ich. Niech żyją słowianie, i nie dlatego, że się spuszczam co wieczór na myśl o naszej rasie, po prostu długo nie była w modzie, pozostałymi rasami już wymiotujemy tak ich wszędzie pełno, tacy to wiecznie modni i na czasie. j***ć ich.

- Muzułmanie żyją w zgodzie z ruskimi na przykład, z nami tez żyli, w latach 80-tych wysyłaliśmy im inżynierów i roboli, pozwalali nam u nich pić po robocie, byliśmy na dobrej stopie życiowej, parnersko-koleżeńskiej, teraz to sp***oliliśmy.

- zachód depcze flagi polskie, rosyjskie, czeskie, słowackie, bułgarskie, białoruskie itd itp, nagrywają to na filmikach i wrzucają do jutub. Czemu mielibyśmy się nimi przejmować? j***ć ich

pozdrawiam

aha, dzięki za filmik

froqer

2017-02-16, 18:32
Cytat:

Nie ma większego bogactwa od rozumu; nie ma większej biedy od głupoty; nie ma lepszego dziedzictwa niż dobre wychowanie ani lepszego pomocnika od dobrej rady.



Cytat:

Nietolerancja i zabobon zawsze były własnością głupich między pospólstwem i nigdy, jak mniemam, z gruntu wykorzenione nie będą, bo równie wieczne są jak sama głupota. Tam, gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza, tam, gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą.



Cytat:

Bóg nie ma głupcom za złe, że się nie uczą, lecz ma za złe mądrym, że nie uczą głupców.



Nie moje. Tak tylko wklejam. Zupełnie bez powodu. Pozdrawiam.

Desper

2017-02-16, 19:02
@Adrian92 nikt nie zebrał się na odwagę wiec czas ci to powiedzieć... idź opie**alać pałę swoim ukochanym amebom umysłowym którzy lubią być bolcowani w dupę i j***ni po ryju przez kolegów.

grauper

2017-02-16, 21:00
Jak się wpuszcza bydło do lokalu to tak się kończy.

Hvsarz

2017-02-16, 21:09
Kolejny powód dlaczego normalny obywatel musi mieć prawo do obrony w postaci zakupu urządzenia jakim jest broń.

exfon

2017-02-16, 23:17
Hvsarz napisał/a:

Kolejny powód dlaczego normalny obywatel musi mieć prawo do obrony w postaci zakupu urządzenia jakim jest broń.



A no rzeczywiście. Wtedy tacy kibole wj***liby Ci się do klubu i napie**alali po wszystkich stronach świata. Każdy widzi tą broń tylko jako obrona, a nikt jako atak

MisticEyeJejeje

2017-02-16, 23:23
Jakaś pedalska melina sam bym chętnie to rozj***ł i spalił benzyną

Adrian92

2017-02-17, 01:04
froqer napisał/a:

@Adrian92

Przecież ty nawet nie rozumiesz o czym ja piszę. A ja uważam, że tacy jak ty to zaraza. Nie masz żadnej ideologii, byle napie**alać tych co się bronić nie potrafią albo w zasadzie kogokolwiek, a w dodatku jesteś zwyczajnie mało bystry. Jakby przyjechali narodowcy rosyjscy, też byś napie**alał. A tak naprawdę jedyne co napie**alasz, to niemca po kasku w zaciszu swojego pokoju. I wyobraź sobie, że ja ideologii lewej strony też nie lubię, tylko ja rozumiem dlaczego. I prawda jest taka, że gdyby nie socjalizm, to tacy jak ty jedliby placki z błota, bo nic nie potraficie zrobić.

Szkoda tu mojego czasu na wymyślanie logicznych argumentów - osrasz je i tak, bo ich nie rozumiesz.



Ale ty nic o mnie nie wiesz a piszesz tak jakbyś wiedział, typowa cecha typowej społeczniarskiej k***y, której wydaje się , że wie wszystko o wszystkich. Hehehehe. Tak, jebie niemca po kasku, ale zapomniałes dodać, ze tym niemcem jesteś ty, ch*ju bystry hehehe. Jak wspomniałem, bierz mopa i wyk***iaj im szorowac podłogę z tego żalu, cały dzien na sadolu siedzi biedak i nak***ia posty, aż sam się sobie dziwie ze podejmuje tu jakąkolwiek rozmowę ze zjebami internetowymi :)

Hvsarz

2017-02-17, 01:08
exfon napisał/a:



A no rzeczywiście. Wtedy tacy kibole wj***liby Ci się do klubu i napie**alali po wszystkich stronach świata. Każdy widzi tą broń tylko jako obrona, a nikt jako atak


No wiesz, przede wszystkim nazwa BROŃ sugeruje coś.
Ale takie pytanie czy Ty sugerujesz, że wpadł by ktoś, celem zastrzelenia i obchodziłoby go to czy posiada broń legalną czy nie? Gdyby chcieli to i nawet teraz by mogli. Problem w tym, że jak wpada bydło z kijami, to właściciel lokalu zrobić może całe gówno pod siebie i nic poza tym. Gdyby kibole wpadli ze spluwami, a właściciel też ją miał.. cóż co Ty byś zrobił? Zaryzykowałbyś tym, że też możesz dostać kulkę jako napastnik czy wyszedłbyś?
Pomijam fakt, że kibole w 90% są notowani za przestępstwa na tle przemocy, a w takich przypadkach naturalnym jest, że sąd indywidualnie takim osobom prawo do posiadania broni odbiera. I to jest podstawowa różnica, że prawo to można by odebrać, a nie jak teraz łaskawie nadawać...
P.S. Odpowiedz sobie na proste pytanie - o ilu słyszałeś udanych atakach w krajach cywilizowanych, w miejscach gdzie zwykli obywatele mieli przy sobie broń? Bo ja o nawet jednym nie słyszałem. Oczywiście nie twierdzę, że takich w ogóle nie było - być może było ale nie słyszałem o takim, co już samo w sobie obrazuje, że jest to zjawisko niezwykle rzadkie.

Adrian miszczu, weź Ty się już zutylizuj czy coś. Cywilizaca naprawdę nie potrzebuje takiego szczeniackiego fafarafa. Chcesz się tłuc to się tłucz, byle zdala od ludzi, gdzieś wśród swoich w buszu.

Majozen

2017-02-17, 02:39
Adrian92, Nikt Cie nie musi znać, po tym co napisałeś widać wystarczająco wyraźnie jaką jesteś sp***oliną umysłową.

MisticEyeJejeje, idź się jebnij w łeb, najlepiej skacząc z 4 piętra na główkę.

exfon

2017-02-17, 10:34
Hvsarz napisał/a:


No wiesz, przede wszystkim nazwa BROŃ sugeruje coś.
Ale takie pytanie czy Ty sugerujesz, że wpadł by ktoś, celem zastrzelenia i obchodziłoby go to czy posiada broń legalną czy nie? Gdyby chcieli to i nawet teraz by mogli. Problem w tym, że jak wpada bydło z kijami, to właściciel lokalu zrobić może całe gówno pod siebie i nic poza tym. Gdyby kibole wpadli ze spluwami, a właściciel też ją miał.. cóż co Ty byś zrobił? Zaryzykowałbyś tym, że też możesz dostać kulkę jako napastnik czy wyszedłbyś?
Pomijam fakt, że kibole w 90% są notowani za przestępstwa na tle przemocy, a w takich przypadkach naturalnym jest, że sąd indywidualnie takim osobom prawo do posiadania broni odbiera. I to jest podstawowa różnica, że prawo to można by odebrać, a nie jak teraz łaskawie nadawać...
P.S. Odpowiedz sobie na proste pytanie - o ilu słyszałeś udanych atakach w krajach cywilizowanych, w miejscach gdzie zwykli obywatele mieli przy sobie broń? Bo ja o nawet jednym nie słyszałem. Oczywiście nie twierdzę, że takich w ogóle nie było - być może było ale nie słyszałem o takim, co już samo w sobie obrazuje, że jest to zjawisko niezwykle rzadkie.

Adrian miszczu, weź Ty się już zutylizuj czy coś. Cywilizaca naprawdę nie potrzebuje takiego szczeniackiego fafarafa. Chcesz się tłuc to się tłucz, byle zdala od ludzi, gdzieś wśród swoich w buszu.



No uważam że jak kibole idą się napie**alać z kimś, to będą idioci którzy będą chodzić z bronią. A gdy stanie się legalna, to będzie też w ch*j bardziej dostępna nielegalnie do kupienia. A Właściciel knajpki ch*ja będzie miał coś do powiedzienia, jak wejdzie 5 chłopa i 2 celuje w barmana a reszta do innych klientów.
Nie lubię tego myślenia, że każdy może kupić broń u nas. Jakoś mi to nie pasuje. Mam wrażenie że takie coś trzeba robić stopniowo, z głową a nie na hurra, nagle można kupić sobie giwere.