18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwiat narodu

freaky • 2020-10-26, 21:06
Dlaczego zamknięcie szkół to był zły pomysł?



programista4k

2020-10-27, 16:44
awanturują się o to, że dałna nie mogą zabić, tak?

marinis

2020-10-27, 16:58
https://www.instagram.com/dziewuchy_dziewuchom/?hl=pl

https://www.instagram.com/strajk_kobiet/

AXP napisał/a:

No ale w sumie co druga ma już taki przebieg jak początkująca dz**ka



Dlaczego piszesz takie ohydne bzdury? W jakim celu? Gdybyś powiedział taki tekst dziewczynie na żywo, to byś dostał tak w pysk, że twoje smarki wymieszały by się z krwią płynącą z nosa.
programista4k napisał/a:

awanturują się o to, że dałna nie mogą zabić, tak?



Nie chodzi tylko o dałny. Aborcja to PRAWO KOBIET do decydowania o swoim ciele. Dlatego również aborcja do końca 12 tygodnia ciąży powinna być legalna.

borelli napisał/a:

Dlatego większość lasek w dzisiejszych czasach to tylko r*chadła, bo do niczego innego się nie nadają. Taka to nawet kanapki nie umie zrobić.


Żałosny incel, któremu żadna by nie dała, no chyba że kopa w mordę.

Yanush napisał/a:

Zwykle blachy, co jakby tosta na mordę wyłapały to by się skończyło.


Tosta na mordę jakbyś ty otrzymał, to może być zmądrzał, chociaż wątpię.

freaky

2020-10-27, 17:42
Wszystkim odpie**ala



vivusanima

2020-10-27, 17:56
Ten obrazek tłumaczy ich psychologię :)



BTW cały ten cyrk to kolejna ustawka lewaków, ich bicie piany przy każdej możliwej okazji. Wciskają kobietom tabliczki z jakimiś randomowymi hasłami plus jakiś bełkot na usta i idzie taka ciemna masa i krzyczy co popadnie.
NIE WIEDZĄ DOKŁADNIE CZEGO CHCĄ ALE CHCĄ TEGO BARDZO.

A zauważyliście jak "rzetelne media" szybko zapomniały o rolnikach i ich proteście. A pieniacze szybko olali rolników bo organizacyjnie łatwiej im kontrolować głupie baby (przy użyciu feministek) i organizować wielodniowe protesty w Warszafce i innych miastach! Bo bab jest więcej niż rolników i "są na miejscu", można sobie protestować jednego dnia, dać odpocząć i znowu zwołać na drugi dzień.

Rolnicy się do tego nie nadawali i w końcu by się połapali...

Gandalf

2020-10-27, 17:57
Masz macicę?to sp***alaj.. :-) to samo powinny mówić do facetów którzy uważają się za kobiety :-) i do reszty zjebow z LPG+

mazin

2020-10-27, 18:06
Złego specjalistę wybrali.
Boner albo Wędrowycz byliby lepsi.


Noside

2020-10-27, 21:03
Piękne slogany. Pełno słówek, niestabilne emocjonalnie jednostki. Ot, lewactwo.

Wiewór

2020-10-27, 21:29
vivusanima napisał/a:

Ten obrazek tłumaczy ich psychologię

BTW cały ten cyrk to kolejna ustawka lewaków, ich bicie piany przy każdej możliwej okazji. Wciskają kobietom tabliczki z jakimiś randomowymi hasłami plus jakiś bełkot na usta i idzie taka ciemna masa i krzyczy co popadnie.
NIE WIEDZĄ DOKŁADNIE CZEGO CHCĄ ALE CHCĄ TEGO BARDZO.
A zauważyliście jak "rzetelne media" szybko zapomniały o rolnikach i ich proteście. A pieniacze szybko olali rolników bo organizacyjnie łatwiej im kontrolować głupie baby (przy użyciu feministek) i organizować wielodniowe protesty w Warszafce i innych miastach! Bo bab jest więcej niż rolników i "są na miejscu", można sobie protestować jednego dnia, dać odpocząć i znowu zwołać na drugi dzień.
Rolnicy się do tego nie nadawali i w końcu by się połapali...



Tak stary to jest totalny spisek lewactwa. Jest nadlewak który rozdaje proporczyki i tabliczki. Nad nim stoi oczywiście ogólnoświatowy spisek żydowski i Soros.
k***a jaki debil.

ZawszePrzedToba

2020-10-27, 23:22
Wszyscy tak pie**olicie od rzeczy ze az się czytać nie chce... Nie rusza was to co się odpie**ala w kraju ? Wielcy Sadole a dajecie się r*chac? Moim zdaniem to sluszna postawa jeśli chodzi o obecna sytuacje. Ilu z was ma odwage pokazać swoj ryj chociażby tutaj ?
Nikt ! One Walczą o swoje ... Nie kryją się z tym...Nie wstydzą się a Wy współczujecie księdzu...
Jesli tak ma to wyglądać dalej to juz wiem ze wszyscy jesteśmy w dupie.. i to wielkiej ciemnej dupie z której zamiast dźwięku zwykłego pierda bedziwe
my słyszeć Kwa kwa sk***ysyny

marinis

2020-10-27, 23:39
vivusanima napisał/a:

bo organizacyjnie łatwiej im kontrolować głupie baby .


Uważasz że one są głupie?
To w takim razie jak nazwiesz siebie? Bardzo głupim? Wyjątkowo głupim?


Noside napisał/a:

Ot, lewactwo.



Czy 90 procent Sadoli to wyborcy Konfederacji?

AdamBrown

2020-10-28, 00:06
Zacytuję Klasykę



POzwolicie że zacytuję



hdposter napisał/a:

Tyle zrozumiałem z tych krzyków







Pozwolicie ze zacytuję klasykę:


kulawiec

2020-10-31, 01:54
Logika. Ktoś mnie zgwałcił, to ja zabiję sobie niewinnego człowieka, będzie mi lepiej.