18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwiat narodu

freaky • 2020-10-26, 21:06
Dlaczego zamknięcie szkół to był zły pomysł?



Greenspoon

2020-10-26, 21:58
Niech sama pokaże macicę... Jeśli umie

Szangti

2020-10-26, 21:59
Ale tepe lewackie p*zdy!

KebabRemover

2020-10-26, 22:01
Coordinator napisał/a:

One maja jak najbardziej racje, tylko robią podstawowy błąd - histeryzują i pajacują. Na spokojnie, argumentami to by księżulka zjadły, a tak to robią z siebie tylko pośmiewisko



dokładnie, to potwierdza tylko że one tych argumentów nie mają i idą z falą lewactwa, same nie wiedzą o co walczą, a część z nich jak sądze robi sobie alibi że jak się sk***i z sebiksem z osiedla to powie że gwałt i bachorek zdrowy do usunięcia, tak to przynajmniej dla mnie wygląda ale może nie znam się na kobiecej logice

gohan27-01

2020-10-26, 22:02
Polska wreszcie się budzi, kościół ma ostanią szanse żeby się oczyścić jeszcze chwila i wszyscy będą na ulicy paląc kościół.

KebabRemover

2020-10-26, 22:08
gohan27-01 napisał/a:

Polska wreszcie się budzi, kościół ma ostanią szanse żeby się oczyścić jeszcze chwila i wszyscy będą na ulicy paląc kościół.



powinny wrócić czasy średniowieczne żeby księża płodziły benkarty i chodziły na dz**ki i nieraz księża mieli w domach k***y i prowadzili burdele, ale historia zatacza koło to kiedyś nadejdzie (patrz pastorów w ameryce już się to zbliża) żałuję tylko osobiście że mnie nie przyszło żyć w tych czasach ale niestety rodziny i wieku w którym żyjesz się nie wybiera

Nawigator

2020-10-26, 22:10
Igrzyska dla choloty, no to sie udalo zorganizowac idealnie w Polsce. Szkoda, ze wszyscy zapomnieli jak sp***olona sluzbe zdrowia wlasnie mamy i przej***ne miliony na walki ;-)

adi_k0

2020-10-26, 22:16
KebabRemover napisał/a:

to nie dopuszczaj k***o żeby cie ktoś zgwałcił



Od urodzenia sp***olony jesteś?

JubeL

2020-10-26, 22:16
donkapusta napisał/a:

Głupie p*zdy z gimnazjum. W normalnych czasach ojciec jednej, drugiej tak naświetliłby priorytety, że dupa bolałaby tak, że lekcje odrabiałaby na leżąco.
A na koniec podziękowałyby ojcu za dar reprymendy. Rozhisteryzowane gówniarstwo.



Hahaha k***a jego mać bez komentarza i zimne piwo :krejzi:

marinis

2020-10-26, 22:20
Fajne młode kobiety, ale oczywiście debile na Sadisticu tylko potrafią obrażać na podstawie 1 minutowego filmiku, z którego gówno rozumieją i który ich nie dotyczy, bo samce nie będą rodzić dzieci.
Ale zaskoczony nie jestem bo IQ ameby do czegoś zobowiązuje.

Szangti napisał/a:

Ale tepe lewackie p*zdy!


O wiele bardziej tępe są prawicowe p*zdy, te co siedzą w kościołach i głosują na PiS.

KebabRemover napisał/a:

robi sobie alibi że jak się sk***i z sebiksem



Wiesz ośle co to znaczy "sk***i" czy jesteś tak tępy że jednak nie? :)

KebabRemover napisał/a:

durne k***y



Każdą kobietę, którą nie lubisz wyzywasz od kurew?
Leczyłeś się psychiatrycznie, incelu?

Wujek_Sznurek napisał/a:

A kto normalny bierze ch*ja do geby ?



Ty bierzesz w odbyt i się cieszysz.

El_Analos666

2020-10-26, 22:27
Może gdyby to byli ministranci to ksiądz miał by inne zdanie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

marinis

2020-10-26, 22:30
donkapusta napisał/a:

W normalnych czasach ojciec jednej, drugiej tak naświetliłby priorytety, że dupa bolałaby tak, że lekcje odrabiałaby na leżąco.



Przygłupie, powiem ci jedno. Priorytetem jest WOLNOŚĆ, a nie jakieś odrabianie lekcji.
PiS zabiera tą wolność, więc każdy ma prawo o nią walczyć. Bez względu na to ile ma lat.
Zresztą ci najmniej wykształceni, to właśnie wyborcy PiSu.

StalowyNożyk napisał/a:

Dziewczynkom chyba nikt nie powiedział, że u pepików można się w cywilizowanych warunkach wyskrobać za kilka $, a te się przypie**alają do bogu ducha winnego pedofila.



Obecnie aborcja nie polega na żadnych skrobankach. DOUCZ SIĘ. Aborcja to w większości przypadków tabletki poronne i może się nawet odbywać we własnym domu. A na późniejszym etapie jest odsysanie próżniowe płodu.

Fazums

2020-10-26, 22:34
Teraz wszystkie karyny zaczną rodzic Down-ów? Zaraz... przecież zawsze tak było :-)

daniel1040

2020-10-26, 22:36
Jak zwykle wszyscy dają się ponieść tematowi zastępczemu aborcja 2.0 zamiast patrzeć jakie nowe prawa wchodzą w życie.
Pozdrawiam z bieszczad gdzie mam tak wyj***ne że mnie kukle bolą.

andrzejrobert75

2020-10-26, 22:44
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

k***a... przecież to jest wszystko sztucznie i celowo wywoływane, a karakan siedzi, głaszcze kota i się śmieje.



Chyba nie tylko glaszcze...