18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwiat narodu

freaky • 2020-10-26, 21:06
Dlaczego zamknięcie szkół to był zły pomysł?



Aleo

2020-10-27, 00:16
na ch*j ten grubas do nich wychodził? na co on liczył?

marinis

2020-10-27, 00:54
Huherko napisał/a:

No kilka $ to trochę przesada, wycieczka do Czech lub Niderlandi to koszt pewnie z 300€ (lot samolotem w tę i z powrotem + taryfa na miejscu) sam zabieg 600-800€. Czyli w 1k€ się zmieści.



Człowieku aborcja kosztuje 100 €. czyli około 400 zł. Taki jest koszt tabletek poronnych.
Ich wadą jest to, że działają skutecznie tylko przez pierwsze 2 miesiące ciąży.

ANALizator napisał/a:

właśnie widać po tym video jak aborcja jest potrzebna, te dz**ki wszystkie powinny własnie być poddane aborcji



Ty powinieneś być jako pierwszy poddany aborcji. Czubie.

Niezwyciężony napisał/a:

Miejscem akcji nie była parafia tylko biuro poselskie PIS. Więc co tłuściutki czarodziej tam robił ? Przylazł bronić koryta ?


Obejrzałem ten cały film i protestujące dziewczęta robią jeden błąd. Nie powinny się denerwować, a po prostu wyśmiać tego księdza, lub go zignorować.
On jest spokojny, a one się wk***iają. Widać że on je celowo PROWOKUJE, bo widzi że się denerwują.

Adrian92

2020-10-27, 00:55
Mam wrażenie, że PiS wie, ze to ich ostatnia kadencja i będą teraz sobie robić żarty z Polaków :D
Wprowadzili ustawę anty aborcyjną po to by trochę wyciszyć pandemię, ogólnie w tym kraju temat zastepczy goni temat zastepczy.
W tym kraju k***a nic nie jest tak jak być powinno :)
Współczuję ludziom którzy stracili pracę, albo tym którzy niedługo stracą, a wszystko przed świętami bo znalezienie pracy teraz graniczy z cudem.
Przynajmniej u mnie, zwalniają już ludzi masowo, nie ma mowy o nowych przyjęciach. Ludzie będą popadać w problemy finansowe, to jest nieuniknione :)

michalk0072

2020-10-27, 01:02
Ja nie rozumiem jak można popierać przedstawicieli watykańskiej sekty. Nie chodzi o to, że popieram feministki (bo nie popieram), ale o to, że nie leczy się dżumy cholerą...

Mors_Nigra

2020-10-27, 01:17
Wyrok trybunału, nie dotyczy dziecka z gwałtu ani aborcji ze względu na zagrożenie życia i zdrowia matki. Kał w mordę jej i innym smarkulom. Nie widziałem ani jednego dorosłego człowieka na marszu w Wawie. Same lewackie młode kupy gówna. Był taki jeden co wiedział co robić, teraz nawet już o nim nie piszą.

A i jeszcze coś. Dzięki tym wszystkim popie**olcom, zadecydowałem, że będę głosował na najbardziej autorytarnych i prawicowych ludzi, na jakich głosować się da.(a jestem światopoglądowo w sumie lekko na lewo od centrum lol) Zobaczymy, ile z czasem takich jak ja przybędzie. Już żyjemy w ciekawych czasach, a nadchodzą jeszcze ciekawsze.

Coordinator napisał/a:

One maja jak najbardziej racje, tylko robią podstawowy błąd - histeryzują i pajacują. Na spokojnie, argumentami to by księżulka zjadły, a tak to robią z siebie tylko pośmiewisko



Gówno by zjadły co najwyżej, pie**olą bzdury które nie mają łączenia z rzeczywistością, patrz mój post wyżej.

marinis

2020-10-27, 01:31
Mors_Nigra napisał/a:

Wyrok trybunału, nie dotyczy dziecka z gwałtu ani aborcji ze względu na zagrożenie życia i zdrowia matki..


I co z tego ośle?
Aborcja to prawo kobiety do decydowania o swoim ciele (do 3 miesiąca), a w późniejszych sytuacjach (aborcja eugeniczna) po to żeby dziecko nie cierpiało, lub nie umierało niedługo po porodzie.

Mors_Nigra napisał/a:

Same lewackie młode kupy gówna



Akurat prawdziwe kupy gówna to prawicowe mordy, jak PiSowcy czy Konfederacja.

Mors_Nigra napisał/a:

będę głosował na najbardziej autorytarnych i prawicowych ludzi, na jakich głosować się da



Na idiotów z Konfederacji?

Mors_Nigra napisał/a:

Już żyjemy w ciekawych czasach, a nadchodzą jeszcze ciekawsze.


Nie chodzi o ciekawe czasy, ale o NORMALNE czasy. Żeby tak się stało to PiS musi przegrać następne wybory, a Konfederacja w ogóle nie wejść do sejmu.

Adae

2020-10-27, 01:52
Fajne dupeczki, mlode, glupie kilka w niezlej formie, do tego nastawione na skrobanie, wiec mozna zalewac bez zmartwien, ze bedzie sie trzeba z nimi klocic.

Tylko niektore maja te metroseksualne "agresywne" gesty a la pedal raper. Trzeba by im sprzedac golym ku*asem liscia w twarz kilka razy. Ale co poradzisz, samotne matki szlaufy nigdy nie wychowaja porzadnych dzieci - dzieki Bogu, jest co rwac na bete i zalewac bez wyrzutow sumienia, ze czyjs ojciec sie martwi.

psarnack

2020-10-27, 02:12
Mors_Nigra napisał/a:

Wyrok trybunału, nie dotyczy dziecka z gwałtu ani aborcji ze względu na zagrożenie życia i zdrowia matki. Kał w mordę jej i innym smarkulom. Nie widziałem ani jednego dorosłego człowieka na marszu w Wawie. Same lewackie młode kupy gówna. Był taki jeden co wiedział co robić, teraz nawet już o nim nie piszą.
A i jeszcze coś. Dzięki tym wszystkim popie**olcom, zadecydowałem, że będę głosował na najbardziej autorytarnych i prawicowych ludzi, na jakich głosować się da.(a jestem światopoglądowo w sumie lekko na lewo od centrum lol) Zobaczymy, ile z czasem takich jak ja przybędzie. Już żyjemy w ciekawych czasach, a nadchodzą jeszcze ciekawsze.
Gówno by zjadły co najwyżej, pie**olą bzdury które nie mają łączenia z rzeczywistością, patrz mój post wyżej.



Popieram :) a i widać że mają daleko do głowy , bo oczywiste jest z w tej chwili jedyna opcja dająca możliwość zmiany prawa to zmiana konstytucji.. więc niech domagaja się referendum , to miałoby jakiś sens.

Pedofilek

2020-10-27, 04:45
Nie pie**olić się ze ścierwa mi

marinis

2020-10-27, 05:41
Adae napisał/a:

Fajne dupeczki, mlode, glupie kilka w niezlej formie, do tego nastawione na skrobanie, wiec mozna zalewac bez zmartwien, ze bedzie sie trzeba z nimi klocic.



Młode są, ale jest wiele osób głupszych od nich. Na przykład TY.
Chociażby dlatego, że piszesz o jakimś skrobaniu, które jako aborcja prawie nie istnieje. Skrobanie to inaczej łyżeczkowanie macicy, a ten zabieg nie jest stosowany podczas aborcji (jedynie w skrajnych sytuacjach).
Podstawową metodą aborcji są tabletki poronne, a taką aborcję można wykonać nawet u siebie w domu.
psarnack napisał/a:

w tej chwili jedyna opcja dająca możliwość zmiany prawa to zmiana konstytucji..


Akurat nie, osiołku :)
Wystarczy że inna partia wygra wybory i obsadzi sędziów trybunału swoimi ludźmi. Do tego nie potrzeba zmiany konstytucji.
Poza tym ten trybunał jest nieważny, bo zasiadają w nim sędziowie dublerzy, więc ich wyroki nie mają mocy prawnej.
Adae napisał/a:

dzieki Bogu, jest co rwac na bete i zalewac bez wyrzutow sumienia, ze czyjs ojciec sie martwi.



"Dzięki BOGU". Oto przykład KATOLIKA. Bóg ciebie nauczył obrażać kobiety.
Adae napisał/a:

Trzeba by im sprzedac golym ku*asem liscia w twarz kilka razy.


Dlaczego nie używasz mózgu zanim coś napiszesz?
Właśnie przez takie pozbawione rozumu osoby jak ty, a zarazem wulgarne i prymitywne, to PiS i skrajna prawica przegrają następne wybory za 2,5 roku.
Powodujecie, że feministek będzie coraz więcej w Polsce, bo was czyli osób nienawidzących niezależnych kobiet po prostu trzeba ZWALCZAĆ. Jesteście zakałą narodu, bo jak inaczej nazwać wyborców Konfederacji.

Poniżej Instagram Dziewuchy Dziewuchom i Strajk Kobiet. Zyskali tysiące nowych obserwujących dzięki PiSowi :-)

https://www.instagram.com/dziewuchy_dziewuchom/?hl=pl

P12

2020-10-27, 06:26
Nikt jej nie zgwałci ona się sama puści :mrgreen:

Marco_Zg

2020-10-27, 07:21
Potencjalne metresy i tyle.

AXP

2020-10-27, 08:19
Zdziczała gówniażeria, szok pomijając to, że ten zapis jest krzywdzący poniektóre osoby to w sumie one mało co mają albo powinny mieć z tym wspólnego. No ale w sumie co druga ma już taki przebieg jak początkująca dz**ka więc cóż im raczej nie chodzi tylko o chore płody :D