18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kwiat narodu

freaky • 2020-10-26, 21:06
Dlaczego zamknięcie szkół to był zły pomysł?



Exclip

2020-10-27, 08:35
Samozwańczy oddział zaczepno obronny Karyna

Najduch

2020-10-27, 08:51
Skad to takie inteligentne Julki? Pewnie trafie, warszawka ? :-P

Sajlenthill

2020-10-27, 08:55
Najduch napisał/a:

Skad to takie inteligentne Julki? Pewnie trafie, warszawka ?



Nie tylko w Wawie. Wszedzie tego kurestwa pełno.

uFo125

2020-10-27, 10:11
Poziom wiedzy w tym kraju na temat aborcji to k***a dno. Widzę że większość myśli że bierzesz tabletkę i po sprawie. Problem który dotyczy wyrok TK dotyczy płodu w okolicach 11 tygodnia (wtedy dokonuje się badań prenatalnych) człek wygląda jak na zdjęciu a nie k***a jak zlepek komórek.
Widzę propaganda lewicowa świetnie ogłupia


Pawko1

2020-10-27, 10:13
ooo k***a!!!!

Ni...........ny

2020-10-27, 10:41
uFo125 napisał/a:

Poziom wiedzy w tym kraju na temat aborcji to k***a dno. Widzę że większość myśli że bierzesz tabletkę i po sprawie. Problem który dotyczy wyrok TK dotyczy płodu w okolicach 11 tygodnia (wtedy dokonuje się badań prenatalnych) człek wygląda jak na zdjęciu a nie k***a jak zlepek komórek.
Widzę propaganda lewicowa świetnie ogłupia



To co robisz jest propagandą, wrzuciłeś nawet nie zdjęcie a wizualizację przedstawiającą zdrowy płód. Więc wyrok TK w żaden sposób nie odnosi się do takich przypadków a dotyczy czegoś takiego.



Bardziej drastycznych wad tu nie wrzucę bo nadają się na HARDa a nie na główną.
Jeżeli uważasz że powinno się zmuszać kobiety do rodzenia czegoś takiego to jesteś zwykłym psychopatą i srogim pojebem.
Zalecam mniej prawicowo katolickiego pie**olollo a więcej książek.

borelli

2020-10-27, 10:43
Dlatego większość lasek w dzisiejszych czasach to tylko r*chadła, bo do niczego innego się nie nadają. Taka to nawet kanapki nie umie zrobić.

xxbartxx32

2020-10-27, 11:08
huncfot130 napisał/a:

Ja pie**ole....
Jestem po stronie Księdza....
Świat się kończy....



Widocznie musisz być jego posłusznym ministrantem :)

Yanush

2020-10-27, 11:40
Zwykle blachy, co jakby tosta na mordę wyłapały to by się skończyło.

No zobaczymy, czy Admin znów usunie mój post bo utożsamia się z tym scierwem. Chcesz to mnie zbanuj bo pokazujesz jakie truchło z Ciebie. 8-)

mckarmi

2020-10-27, 12:28
KebabRemover napisał/a:

ksiądz wyjaśnił durne k***y prostymi gestami,
"a jak ktoś mnie zgwałci" to nie dopuszczaj k***o żeby cie ktoś zgwałcił, nie szlajaj się jak dz**ka sama po nocy i po problemie




ludekp

2020-10-27, 14:07
huncfot130 napisał/a:

Ja pie**ole....
Jestem po stronie Księdza....
Świat się kończy....



ministranci tak już mają. Zobaczysz jak będzie, gdy zmienisz rękę na partnerkę i okaże się, że spodziewacie się chorego dziecka i będziecie musieli na głowie stawać, całe życie

fidel007

2020-10-27, 15:03
1. Najpierw odbieramy im wiarę
2. Kolejno podważamy ich heteroseksualizm, promując modę bycie homo
3. Uczymy hedonistycznego podejścia do życia
4. Aby następnie wysłać takiego niewolnika bez wartości do pracy w korpo.

Później się dziwić, że taka Julka jest przestraszona wizją macierzyństwa, czegoś co towarzyszyło naszemu gatunkowi od dziesiątek, jeśli nie setek tysięcy lat.

uFo125

2020-10-27, 15:13
Niezwyciężony napisał/a:

To co robisz jest propagandą, wrzuciłeś nawet nie zdjęcie a wizualizację przedstawiającą zdrowy płód. Więc wyrok TK w żaden sposób nie odnosi się do takich przypadków a dotyczy czegoś takiego.

Bardziej drastycznych wad tu nie wrzucę bo nadają się na HARDa a nie na główną.
Jeżeli uważasz że powinno się zmuszać kobiety do rodzenia czegoś takiego to jesteś zwykłym psychopatą i srogim pojebem.
Zalecam mniej prawicowo katolickiego pie**olollo a więcej książek.



Ziomek czytaj ze zrozumieniem.
Lewaki myślna że płód wygląda tak jak na zdjęciu na podstawie tego definiują czy ma np gratisowy chromosom




To co ty pokazałeś w pełni się zgadzam z usuwaniem

~KIERR3

2020-10-27, 15:49
Typowe julki są typowe

Ni...........ny

2020-10-27, 16:44
uFo125 napisał/a:

Ziomek czytaj ze zrozumieniem.



Czytam ze zrozumieniem, ale ty chyba nie bardzo rozumiesz co sam piszesz.

uFo125 napisał/a:

Problem który dotyczy wyrok TK dotyczy płodu w okolicach 11 tygodnia (wtedy dokonuje się badań prenatalnych)



Sam piszesz o wyroku TK a ten wyrok dotyczył wad prenatalnych, więc wszystkich a tylko ok 20-25% aborcji miało związek z zespołem downa którego się tak uczepiłeś.
Reszta dotyczy wad jakie pokazałem powyżej. A wyrok wyj***ł wszystko w kosmos. Rozumiesz w końcu w czym problem ?
Tu nie chodzi o downa. Po prostu nie przemyśleli tematu i wyj***li dziecko z kąpielą.


uFo125 napisał/a:

Lewaki myślna że płód wygląda tak jak na zdjęciu na podstawie tego definiują czy ma np gratisowy chromosom



A prawaki myślą że świat ma 6000 lat a jezus patrzy jak walą gruchę. Tez niezłe z was debile ;-)

Wyzywając ludzi od lewaków pamiętaj że jesteś na tym samum poziomie zidiocenia jak oni, tyle że po drugiej stronie. ;-)