18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AKEVITT

2015-03-05, 23:43
j***ć ukraińską swołocz

emptypants

2015-03-05, 23:54
Ewidentnie to nie Komorowski, bo Komorowski nie ma wąsa

VIPwood

2015-03-06, 00:04
Już niedługo będzie po kozaczeniu... spokojnie, karma cierpliwa jest... zajedzie tam wujek Władimir i zrobi im z dupy wiosnę ludów, jesień średniowiecza :D pękną jak morele te j***ne cwe*e :D haha :D zapraszam Pana na solo k***a, konsekwentnie bym go chętnie rozj***ł :D pie**olę :D wyzywam, go na śmierć czelendż :D
Każdy szmaciarz, który wyzywa nasz naród powinien mieć popełnione samobójstwo, oczywiście nasz nieRZĄD ma to w dupie bo godność tego narodu jest w bankach israela...

LICH0

2015-03-06, 00:12
No proszę jak ładnie potrafią się odwdzięczyć za pomoc.

el...........wy

2015-03-06, 00:18
VIPwood napisał/a:

Już niedługo będzie po kozaczeniu... spokojnie, karma cierpliwa jest... zajedzie tam wujek Władimir i zrobi im z dupy wiosnę ludów, jesień średniowiecza pękną jak morele te j***ne cwe*e haha zapraszam Pana na solo k***a, konsekwentnie bym go chętnie rozj***ł pie**olę wyzywam, go na śmierć czelendż
Każdy szmaciarz, który wyzywa nasz naród powinien mieć popełnione samobójstwo, oczywiście nasz nieRZĄD ma to w dupie bo godność tego narodu jest w bankach israela...



k***a, jeden z najbardziej prymitywnych komentarzy jakie tu kiedykolwiek widziałem :amused:

ProVVe

2015-03-06, 00:19
No pytam się k***a mać kto im dawał jeszcze kasę... Mama nadzieję, że cwe*a na pal tam ruskie nabiją i jeszcze na kolanach do "Polskich braci" będą zapie**alać...

JA...........or

2015-03-06, 00:29
Jebac to ruskie trolle

An...........or

2015-03-06, 00:32
elBiaauawy napisał/a:



k***a, jeden z najbardziej prymitywnych komentarzy jakie tu kiedykolwiek widziałem :amused:



Jesteś zdecydowanie zbyt skromny, do poziomu twoich jeszcze mu daleko :roll:

el...........wy

2015-03-06, 01:14
Antalor napisał/a:



Jesteś zdecydowanie zbyt skromny, do poziomu twoich jeszcze mu daleko :roll:



Ubogi pojazd, wysrany przez katamitę z kijem w dupie. k***a załamię się :emo:

ulifont

2015-03-06, 01:20
j***na ukraińska swołocz, chwała wielkiej Rosji, najbardziej pokojowego państwa z którym nigdy nie mieliśmy zatargu!

Chędogi_Rzułf

2015-03-06, 01:21
elBiaauawy napisał/a:

k***a, jeden z najbardziej prymitywnych komentarzy jakie tu kiedykolwiek widziałem :amused:


Widocznie nie czytasz swoich komentarzy :D

Ra...........py

2015-03-06, 02:33
Ogólnie to to jakaś prowokacja chyba, rosyjska ? ukrainska ? ch*j wie

ganji

2015-03-06, 06:32
Ludzie nie potrafią zrozumieć, że w każdym narodzie zawsze znajdą się jakieś pojeby, którym wszystko przeszkadza i nie nawidzą innych ( tak tka, u nas tez tacy są).


Jak płytkim trrzeba by, żeby komentować rzekomą nienawiśc do polskiego narodu ze strony ukrainy po 1 nagraniu jakichś odmieńców i to w dodatku sprzed euro 2012. No ludzie