18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

HO...........OR

2015-03-06, 08:07
To tylko potwierdzenie tego co wielokrotnie pisałem, że ukraińcy to naród który swoją tożsamość narodową buduje na wyczynach oun, upa i ss galizien. Daleko na takim paliwie nie zajadą. Właśnie dlatego Putinowi było tak łatwo spolaryzować obywateli ukrainy zachód ma za bohaterów ludzi którymi na wschodzie się pogardza i których tam nienawidzą.

Eksperyment:
Wyobraźcie sobie analogiczną sytuacje w niemczech gdzie po II wś nazistą stawiano by pomniki, nazywano by ulice hitlerstrasse geringstrase itp, a na uroczystościach państwowych obok flagi niemieckiej powiewała by flaga III rzeszy.

Everlast1111

2015-03-06, 09:16
Czekam na jakis filmik z Polski, gdzie chłopaki leją na flage ukrainy i rosji :) nic by mnie nie uszczesliwiło jak własnie taki widok idący w świat :)

bz...........ue

2015-03-06, 09:37
elBiaauawy napisał/a:



k***a, jeden z najbardziej prymitywnych komentarzy jakie tu kiedykolwiek widziałem :amused:



Donald, zjedz snickersa.

xu...........uj

2015-03-06, 10:17
No k***a nie mogę z gości :D Ucięli głowę szmacianej lalce i co pokazali w ten sposób? Że są straszni i należy się ich bać? A może mam się poczuć urażony? :lol:
Śmieszne zabawy ludzi o mentalności dzieci mających za dużo wolnego czasu.

Wada postawy

2015-03-06, 12:21
@up z tą różnicą, że nam chodzi o pozbycie się właśnie tego antypolonizmu z systemu, a ta kukła to symbol narodu polskiego co da się usłyszeć w ironicznym haśle "[...] do naszych polskich braci". Z drugiej strony nasze władze nie są takie głupie na jakie się kreują. Komorowski idiotą jest bo ma taki być - powiązań z WSI nie każdy może się doszczycić... Na nic bulwers niestety

BongMan

2015-03-06, 17:29
Od zawsze mówiłem, że to pie**olona dzicz i podludzie, między innymi dlatego jestem za Ruskimi i mam nadzieję, że zrobią z nimi porządek i tak ich za mordy wezmą, że się odechce bandytyzmu raz na zawsze.

Sa...........er

2015-03-06, 18:30
podejrzewam ze Putin ma plan na nich, te k***iszony by chcialy wydymac i rosje i Polskę

moja stara

2015-03-06, 18:35
VIPwood napisał/a:

Już niedługo będzie po kozaczeniu... spokojnie, karma cierpliwa jest... zajedzie tam wujek Władimir i zrobi im z dupy wiosnę ludów, jesień średniowiecza :D pękną jak morele te j***ne cwe*e :D haha :D zapraszam Pana na solo k***a, konsekwentnie bym go chętnie rozj***ł :D pie**olę :D wyzywam, go na śmierć czelendż :D
Każdy szmaciarz, który wyzywa nasz naród powinien mieć popełnione samobójstwo, oczywiście nasz nieRZĄD ma to w dupie bo godność tego narodu jest w bankach israela...



solo to sobie swietnie sam radzisz w kozaczeniu na łączach ale w duecie to pan z filmiku chetnie by cie pewnie :seksik:

ri...........90

2015-03-06, 18:47
1. Film z 2013

2. ... Komorowi uj***li więc w czym macie problem?

Piwko dla tych co odeszli od kompa i obalili swój złodziejski rząd !

napierdalator13

2015-03-06, 18:50
AKEVITT ile ci putin płaci za takie pie**olenie?

sauerps

2015-03-06, 19:02
Brawo :D Filmik o tym jak ukraińcy odgrażają się Polakom a pod nim w komentarzach wojna Polsko-Polska. Jesteście k***a wielcy!

el...........wy

2015-03-06, 19:13
rico90 napisał/a:

Piwko dla tych co odeszli od kompa i obalili swój złodziejski rząd !



Po ch*ju obalili- zamienili jednego oligarchę na drugiego. Latino/oligarcho demokracja tak działa właśnie.
A co do kółka wzajemnej adroracji- analtora małpy i innych spiedolin to zachęcam do odrobiny reflekcji zamiast pałować się bez zastanowienia nad gangsterem nr 1, czyli Putinem ;)
Wszak w Polskiej racji stanu jest mieć bufor w postaci w miarę niezależnej Ukrainy pomiędzy Polską a Rosją.
Nie ma co też generalizować i wrzucać wszystkich Ukraińców do jednego wora z bandyterką działającą pod egidą czarno-czerwonej flagi. W głównej mierze mieszkają tam ludzie tacy sami jak my, którzy zapewne chcieli by normalnie żyć i pracować bez obawy, że jutro ojciec rodziny może oberwać kulę z nieznanych nikomu bliżej przyczyn.
Rozumiem pewne animozje między narodami, ale bądźmy ludźmi

fashe

2015-03-06, 19:13
Sądząc po tym, że żyją to do wojenki się im nie spieszyło, ale kozaczą sie do nas

kolgrim

2015-03-06, 19:41
z takim tępym kozikiem to mogą mi kanapkę smalcem posmarować

stopro123456

2015-03-06, 19:48
ale wy dajecie sobą manipulować, jak teatralne kukiełki