18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ciastek0302

2015-03-06, 19:50
A my im k***a jeszcze chcemy broń dać.......

konik3d

2015-03-06, 19:56
Trzeba bylo im z czolgami wjechac na ten majdan, a nie bawic sie w jakas polityke. Jeszcze taka ktora nas w gowno wpakowala.

rabarbar21

2015-03-06, 20:03
uKRAINCU, nie powiem nawet pies cię j***ł, bo to mezalians byłby dla psa....

Pess09

2015-03-06, 20:14
Za mocne, na harda z tym.

jaco127

2015-03-06, 21:03

Bagnet na broń

Kiedy przyjdą podpalić dom,

ten, w którym mieszkasz - Polskę,

kiedy rzucą przed siebie grom

kiedy runą żelaznym wojskiem

i pod drzwiami staną, i nocą

kolbami w drzwi załomocą -

ty, ze snu podnosząc skroń,

stań u drzwi.

Bagnet na broń!

Trzeba krwi!

tranzystor

2015-03-06, 21:16
AKEVITT napisał/a:

j***ć ukraińską swołocz




Czyli całą uryno-krainę.

Matilo

2015-03-06, 22:03
AKEVITT napisał/a:

j***ć ukraińską swołocz



to prawda, u nas to samo by się przydało pozbyć się pieprzonych patologii, wolę graniczyć z Ukrainą bardziej niż z ruskimi z dwóch stron...

Halibut

2015-03-06, 22:39
elBiaauawy napisał/a:


Wszak w Polskiej racji stanu jest mieć bufor w postaci w miarę niezależnej Ukrainy pomiędzy Polską a Rosją.



Więc co za różnica czy będzie to bufor z Donbasem czy bez? Aha, chyba, że jesteś jednym z debili, którzy twierdzą, że Putin zajmie całą Ukrainę a później wjedzie czołgami do Polski. W takim razie nie mamy o czym rozmawiać.

el...........wy

2015-03-06, 23:10
Halibut napisał/a:

Więc co za różnica czy będzie to bufor z Donbasem czy bez? Aha, chyba, że jesteś jednym z debili, którzy twierdzą, że Putin zajmie całą Ukrainę a później wjedzie czołgami do Polski. W takim razie nie mamy o czym rozmawiać.



Nice strawman mate :ok:
Nic takiego nie napisałem, więc odnosisz się jedynie do swoich nic nie wartych domysłów.
W takim wypadku to ja nie mam o czym z tobą rozmawiać, nie na odwórt.

raskolnikov74

2015-03-07, 00:25
AKEVITT@

Jestes takim samym glabem, jak Francuzi w 38 gdy Hitler anektowal Czechoslowacje. Te pedalki tez krzyczeli: jebac czeska swolocz... az Putler przyszedl takze po nich.


Halibut

2015-03-07, 01:01
raskolnikov74 napisał/a:


Jestes takim samym glabem, jak Francuzi w 38 gdy Hitler anektowal Czechoslowacje. Te pedalki tez krzyczeli: jebac czeska swolocz... az Putler przyszedl takze po nich.



Kolejny waleczny, który się na ruskich chce rzucić.

Debilu, w 1939 Niemcy miały doskonały sprzęt, doskonałe wyszkolenie, doskonałe dowództwo, doskonałych naukowców do tego mieli całkiem liczną armię. Dodaj do tego sojusz z największą armią świata tego okresu (ZSRR) i wyjdzie ci dlaczego Hitler robił co chciał.
Rosja dzisiaj nie poradziłaby sobie z Ukrainą. 30 milionów Ukraińców wspieranych przez zachód utworzyłoby taką sieć rezystancyjną, że Rosja musiałaby rzucić tam tyle sił, że zbankrutowałaby po kilku latach. Chyba jedynie USA może sobie pozwolić na takie kroki w dzisiejszych czasach.

Inna sprawa co będzie w przyszłości! Mamy wybór:
1. Lewacki zachód, zadłużony, socjalistyczny, z każdym rokiem coraz biedniejszy, mający problem imigracji i własnej demografii.
2. Rosje, Chiny, Iran, kilka innych krajów. Coraz bogatszy, lewaków się tam wycina a nie wielbi. Dużo mniej zadłużony i mający perspektywy na rozwój bo nie rządzą tam socjaliści.

Póki co szala jest po stronie lewackiego zachodu ale to się zmienia w szybkim tempie. Gdy dojdzie do prawdziwej wojny - Gdy wschód będzie już tak silny jak zachód lub nawet bardziej wtedy możemy się zacząć martwić. Czemu? Bo jesteśmy rządzeni przez debili pokroju raskolnikov74, którzy tak mocno nienawidzą ruskich, że są w stanie zniszczyć Polskę, by zrobić im małą krzywdę. Za kilkanaście lat Niemcy staną się sojusznikami "wschodu" bo nie są debilami. Wtedy zostaniemy zaatakowani z dwóch stron podczas gdy nasi sojusznicy nie będą w stanie walczyć. Brzmi znajomo? My Polacy lubimy popełniać takie same błędy...

prezio87

2015-03-07, 01:28
Jeden wściekły ukrainiec wiosny nie czynni. Reszta jest ok. Takie kwiaty, jak u nas k***in się wszędzie pojawiają

ChomikAdrian

2015-03-07, 02:25
Filmik przedstawiający margines, tak jak w każdym państwie istnieje margines. Mam dziewczynę w Kijowie, byłem tam dużo i wiele o ukraińskim narodzie poznałem, ich historii, patriotyzmie, który jest obecnie ogromny - życzyłbym Polakom tak wielkiego patriotyzmu do swojego kraju jak u nich to wygląda. Nie prawdą jest, że wszyscy Ukraińcy nienawidzą Polaków, mało tego - większość Ukraińców nic nie ma do Polaków - u nas jest więcej ludzi którzy nienawidzą Ukraińców. Filmik z 2013 roku, przed Majdanem, prawdopodobnie grupa neonazistowska. Wiecie ile dostali w ostatnich wyborach ? Odpowiadam - coś koło 0,8% głosów, to tak jak u nas jakieś kanapy typu Ruch Narodowy, tyle, że jeszcze dużo mniej. Zdecydowana większość Ukraińców bardzo dobrze odnosi się do Polaków, byłem w Kijowie długo, ludzie sympatyczni i mili, byłem także we Lwowie, nie ma żadnych problemów, filmik oczywiście prawdziwy, ale u nas mamy większe antypatie do nich, niż oni do nas - taka prawda.

Wada postawy

2015-03-07, 10:43
U nas RN też ma niskie poparcie w wyborach, ale co z tego? Polski nacjonalizm z roku na rok rośnie, co da się zmierzyć poprzez angaż w różnych marszach czy inicjatywach nazywania szkół imieniem np. żołnierzy wyklętych. Zaczynamy odrzucać bohaterów pokroju Piłsudskiego czy Sikorskiego. A oni? W kółko Bandera i UPA, już nawet nie wiadomo czy specjalnie czy serio nie znają historii. Z ukraińskim nacjonalizmem nam nie po drodze, na pewno nie z takimi bohaterami. Gdyby banderowcy zajmowali się prawdziwą partyzantką a nie nabijaniem dzieci na płot, nasze podejście wyglądałoby dziś zupełnie inaczej. Czy polscy narodowcy pałają nienawiścią do np. Tatarów? Drugą sprawą jest kwestia istnienia niepodległej Ukrainy, co do tego zgadzają się wszyscy oprócz oczywiście - jak mówisz - marginesu. Tylko po co się z nimi bratać?

MK...........84

2015-03-07, 10:51
Z kukłami i bezbronnymi cywilami jak zawsze radzą sobie bardzo dobrze. Przed człowiekiem uzbrojonym chociażby w patyk z kupą, pewnie jak zwykle w mig sp***alają.