18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Krak

2015-03-07, 12:53
Niech se robią co chcą, są u siebie.
Ja bym im zamknął granice i niech się z ruskimi sami gżą.

ulifont

2015-03-07, 16:46
Ale ból dupy, ja tam nacjonalistów, narodowców nie trawię bo to debile i nie dyskutować bo się ośmieszacie. Białawy Żyd dobrze napisał wam i tyle w temacie.
Lewacki zachód vs silne Chiny, Rosja, Iran czy tam są ludzie szczęśliwsi od was ? A tak media kłamią tam jest raj, mniej korwina, mniej ch*jowskiej prawicy, a więcej zdrowego rozsądku.

prawda

2015-03-07, 20:46
jebac banderowskie scierwo

matikesi

2015-03-08, 00:22
A niech Włodek rozpie**oli ten wsiowy kraj. Polacy chcą pomóc nawet po tym jak kiedyś Ukraińcy przeganiali i mordowali polaków. Pies gryzie żywiciela, do tego doszło. Mojego dziadka,jego rodzeństwo i kuzynostwo wywieziono na Ukrainę w celu uniknięcia wojny, po jej zakończeniu zdążyli się osiedlić tam dopóki nie powstały bandy mordujące polaków. Z całej rodziny przeżył mój dziadek i jedna jego kuzynka. Pradziadków rozstrzelano w domu. 5 lat temu w Bochorodyczynie znaleziono cmentarz Polski, z ofiarami band Ukraińskich w tym z rodziną mojego dziadka, nagrobki były robione prowizorycznie z kamienia. To rzym się rozpisał :roll:

jk69

2015-03-08, 09:55
Pozwolę sobie załączyć tłumaczenie tekstu z video: "Jesteś/cie winni temu, że rozpalacie wrogość między Ukraińskim a Polskim narodem i za to należy się kara śmierci. Wyrok wykonać. Tak będzie z każdym kto przyczyni się do niszczenia ukraińskiej nacji, godności i szerzeniu konfliktu miedzy bratnimi narodami. Sława nacji śmierć wrogom.
Pozdrowienia dla naszych polskich braci.