18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kradzież auta

rONmaster • 2015-04-10, 03:13
wysiadaj gościu + jakieś sztuki na ryj pewnie poszły piwo dla odważnego dreSSA :piwo:




tak tak TVN24 tak tak wam też ch*j do dupy :oops:

pawel1550

2015-04-10, 10:51
@Wszyscy śmiejący się z nubiry, pochwalcie się czym wy jeździcie

kih0n

2015-04-10, 11:12
Też mi kiedyś ukradli auto. Co prawda jak z rana poszedłem na parking to już go nie było ale bezsilność jest nie do opisania. Na szczęście po 2 tyg znalazłem moją fure. Duży browar dla typa za reakcję i dla @Cały_internet za trafne podsumowanie.

W............R.

2015-04-10, 11:16
@up popieram, a wszystkim, którzy krytykują nubiry i pewnie nexie także, zadajcie sobie pytanie: dlaczego te auta były (i często nadal są) popularne wśród taksówkarzy.

Blurey

2015-04-10, 11:23
pawel1550

Od razu muszą odpaść wszystkie auto-złomy do 8000 zł, bo do tej kwoty nic lepszego od takiej nubiry się nie znajdzie. Kolega ma, wielkie auto, mocny, bardzo dobry silnik holdena 136 konny, pali mu tam 9-11 litrów gazu, zależy jak ciśnie, brat bliźniak legendarnego c20let(kumaci w motoryzacji od razu będą wiedzieć co to jest), 4x el.szyby, automatyczna klima, wspomaganie, el. lusterka. Przy okazji eleganckie wnętrze, bardzo wygodne, dobra blacha no i jak mówiłem bardzo szybkie, idealne na gaz, z prostym i bardzo, bardzo dobrym silnikiem.
Ale wiadomo, cebulak zobaczy, że daewoo i od razu do jego jednej z warstw cebuli w mózgu idzie sygnał, że bieda, syf czy co tam jeszcze. A prawda jest taka, że nubiry były na taxi i napie**alały po 600 tysięcy km, bo to mega wdzięczne, bardzo trwałe, wygodne i spore auto, za śmieszną cenę, bo jakościowo, osiągowoo i kosztami eksploatacji przebija typowego passata z podobnych lat (98-2002). No i wygląd robiony na zlecenie przez włoskie bardzo prestiżowe studio.

ch*j, że lanosy miażdżą civiki, nubiry większość aut średniej klasy z tamtych lat, tico to najlepszy kei car na rynku Pl, który miażdży trwałością wszelkie cienko cienko, tylko ma słabą ochronę + ogromna możliwość części zamiennych od sportowych oplów oraz śmiesznie tanie części eksploatacji. No ale daewoo i tylko cebulactwo zaj***ło tą znakomitą markę w Pl, idealnie trafiającą w potrzeby polskiego społeczeństwa. haha

vrob3l

2015-04-10, 11:54
Cytat:

no j***ny k***a spiderman :D hahah nie ma gdzieś na necie filmików jak napie**ala po tym dachu


powinien się jeszcze gopro nagrywać :D

hardowski

2015-04-10, 11:57
Przed obejrzeniem myślałem, że on na piechotę gonił ten samochód. :krejzi:

edek.test

2015-04-10, 12:12
Olewając gówno-burzę jak na tEFAUEn przystało, nie ważne co zrobił, ważne jakie auto (kto nagrywał).

Dla głównego bohatera krata piwa! I życzyłbym sobie, żeby tacy ludzie mnie otaczali.
Dziękuję, dobranoc.

Acho

2015-04-10, 12:21
To jest odpowiedź dla wszystkich tych, co pytają, jak ktoś po mendach pojedzie: "A jak Ci ukradną samochód to co?"

kydeM

2015-04-10, 13:20
Do ósmej części szybkich i wściekłych już pewnie dostał zaproszenie. Po ch*j mają wynajmować kaskaderów jak przyjedzie chłopak z Polski i jeszcze darmowej wódy się opiją

dawide

2015-04-10, 14:09
ciekawe czy jakiś filmik komórką nagrał :lol:

mit2

2015-04-10, 14:23
Blurey napisał/a:

ch*j, że lanosy miażdżą civiki, nubiry większość aut średniej klasy z tamtych lat, tico to najlepszy kei car na rynku Pl, który miażdży trwałością wszelkie cienko cienko, tylko ma słabą ochronę + ogromna możliwość części zamiennych od sportowych oplów oraz śmiesznie tanie części eksploatacji. No ale daewoo i tylko cebulactwo zaj***ło tą znakomitą markę w Pl, idealnie trafiającą w potrzeby polskiego społeczeństwa. haha



pie**olisz głupoty. Daewoo nie są złe, ale bez przesady.
Lanos to gówno przy Civic'u. Bezawaryjność, jakość wykonania, skrzynia, silnik i układ jezdny Hondy wbijają Lanosa w ziemię.

NuclearBlast

2015-04-10, 15:32
hahahah Jacek mój dawny sąsiad :) Wpozo gosciu i fajnie że mu się udało :D

Goły_Oi

2015-04-10, 15:40
On o tym mówi jakby to było normalne...

CichaWoda

2015-04-10, 15:52
widze ze wszyscy na sadistiku jeżdżą nówkami BMW i Mercami

prawda natomiast bolesna: w PL uczciwie pracując nie stac CIę nawet na NUBIRE !

Cysiek91

2015-04-10, 16:16
ch*jowy dziennikarz, nie stoi się tyłem do kamery