18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kradzież auta

rONmaster • 2015-04-10, 03:13
wysiadaj gościu + jakieś sztuki na ryj pewnie poszły piwo dla odważnego dreSSA :piwo:




tak tak TVN24 tak tak wam też ch*j do dupy :oops:

Blurey

2015-04-10, 16:19
Cytat:

Lanos to gówno przy Civic'u. Bezawaryjność, jakość wykonania, skrzynia, silnik i układ jezdny Hondy wbijają Lanosa w ziemię.



Jeździłeś oboma?

Bezawaryjność - Lanos to prosta mega trwała konstrucka, jakimbyś nie był fanem vteka kick in yo, maksymalnie bezawaryjność jest równa, chociaż wątpię, blachy w lanosach są trochę jednak lepsze.

Jakość wykonania - tu i tu gówno, więc remis, lanos jest ładny w środku, kwestia gustu jeżeli chodzi o wygląd.

Skrzynia - w lanosie dostępnych jest z 10 różnych skrzyń od różnorakich oplów, od starych sraczek, po sportowe turbodoładowane 250 konne monstra, standardowo są normalne, dobre skrzynie opla, nikt się nie skarży, często po swapie na 150 koni, skrzynie zostają, bo mają fajne przełożenia i można schodzić poniżej 8 sek do 100.

Silnik - W lanosie masz zwykle 1.6, który ma zazwyczaj prawie 110 koni, prosty jak cep silnik, silny w szerokim spektrum obrotów, w civikach najcześciej spotyka się 75 lub 90 koni, mocnejsze są rzadkie i droższe, tak czy siak średnia mocy lanosów i civików przekłada się na lanosa, bo więcej jeździ 110-tek. Trwałość silników lanosa jest znakomita i dobrze jeżdżą na gazie, sporo polaków przejeździło po 200-300 tysięcy na samym gazie, co Janusz w stodole z drutu zrobił. Dobre silniki.

Układ jezdny - Jest mniej więcej na podobnym, średnim poziomie. Type-r ma dobry układ, problem w tym, że do lanosa można dołożyć jak najbardziej części zawieszenia/tarcze od lepszego o 3 klasy od civika saaba lub/i różnorakich sportowych bardzo mocnych oplów, wszystko za niską cenę. W rezultacie tak pomodzony lanos jest na poziomie TYPE R, jak nie wyżej.


Oprócz tego w lanosie możesz swapować jedną reką silniki za grosze typu c20xe 150 koni, wieczny c20ne 115 konny, moment z niskich obr. jak w dieslu, robi z palcem w dupie poł miliona km bo to stare oplowskie silniki 8v nie do za je ba nia, czy 2.5 lub 3.0 v6 z omegi i wisienka na torcie, czyli legendarny c20let, który w serii może mieć 220 koni i dzięki turbince jedziesz, aż ci się nie znudzi. Przy okazji za grosze dokupujesz pakiet sport dajesz dobrą felgę i masz zajebistego hot hacza jak stąd do Berlina. No i lanosy lubią gaz. Można tanio i bardzo szybko jeździć.

Wiem, że nie wiesz nic o lanosie, ale musisz wtrącić kilka groszy. Lanos na prawdę jest lepszy od civic, wystarczy zrobić dokładne za i przeciw. Więcej za mniej i tani, bardzo efektywny tuning. Znaczek nie ma nic do rzeczy, bo lanos to prawdziwy niemiecki wóz z australijskimi akcentami. AAAA i często lanos ma lepsze wyposażenie, el. szyby, lusterka, klima, wspomaganie. Statystycznie częściej.
Wpisz sobie barsko lanos i pooglądaj co ludzie robią z tymi wspaniałymi samochodami. Albo, co jest bliższe tematu, nubaroo, dzie koleś na seryjnym 2.0 odwalił taką maniane, że szok.
;-)

mlody118

2015-04-10, 16:25
oleyu napisał/a:

troche nie pomyślał co może się stać, gdy wyciąga się z jadącego samochodu kluczyk. Kierownica zablokowana, hamulce też do d...y. Ma szczęście że nie było zakretu a na nim TIRa, bo w pasach nie siedział


rozumiem, że przy takich akcjach wyobraźnia pokazuje jakby to byli szybcy i wściekli, ale nie ma co ukrywać, to jest Nubira, 15s do 100, a wszystko pewnie się działo w przedziale szybkości 40-60km/h

@Blurey trochę poniosła fantazja, sam jeździłem Matizem i go uwielbiałem, nie bez przyczyny został dwukrotnie wybrany najlepszym miejskim samochodem roku, ojciec miał Nubirę z salonu, ale nie przesadzajmy że technologia i jakość wykonania Daewoo przebijała Hondy, VW czy inne tej klasy samochody. Może i Nubiry miały nakręcane 600 tyś, ale to przy przynajmniej jednej zmianie silnika... Osobicie teraz mam cudną Omegę, samochód seg E, z niezwykle nieekonomicznym silnikiem EcoTec, ale w cenach jakich teraz chodzą, ciężko znaleźć cokolwiek lepszego (głównie patrząc pod względem wygody - klasa mercedesa s), nie patrząc na wsiunowe bemki czy golfy (choć uwielbiam trójki bmw i vw golfy, niestety mają teraz bardzo złą opinię na naszych drogach, a szkoda, bo samochody są genialne...)

[Edit] Gościowi za odwagę i wiarę we własne umiejętności, a także za miłość do samochodu, jaki by on nie był - nadaję mu jedno piwo do oceny. Bądź pozdrowiony!

Blurey

2015-04-10, 16:27
mlody118

Nic a nic mnie nie poniosła fantazja. Dobrze wyposażone nubiry są na poziomie innych normalnych samochodów tej klasy. Nie ma się do niczego doczepić, jak coś jest słabsze, to za to jest to tańsze, co jest głównym czynnikiem atrakcyjności samochodów tamtych lat i tamtej klasy. Omega to super auto, gdyby nie blacha. Nubira ma trochę z omegą wspólnego.

avalanch

2015-04-10, 16:33
Po wywiadzie dostał pismo z prokuratury o stwarzanie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym.

kokroucz

2015-04-10, 16:55
Bananek napisał/a:

czy on ratował Nubirę? jeśli tak to nie mam pytań


No pokaż swojego Nissana GT-R'a, pochwal się k***a baranie czym ty jeździsz.

Zakrza

2015-04-10, 17:00
Ściema jak ch*j. Monitoring na stacji, a pewnie i miejski by to zarejestrował. Telefonem też mógł ktoś nagrać. Dlaczego nie pokazali tych materiałów?

spinaczel

2015-04-10, 17:21
Ale złodziej to idiota,mogł go zaskarżyć o napaść i spowodowanie zagrożenia życia, tamten by poszedł siedzieć a złodziej jeszcze mogłby wywalczyć jakieś odszkodowanie :D

sil3nc3

2015-04-10, 21:09
Co tam pościg. Jak zwinnie wyszedł z kadru :D

mit2

2015-04-10, 21:49
Blurey napisał/a:

Wiem, że nie wiesz nic o lanosie, ale musisz wtrącić kilka groszy. Lanos na prawdę jest lepszy od civic

Cytat:


Nic nie wiesz. Dla mnie to Ty wciskasz swoje fantazje w ten wątek. Lanos jest gorszy od Civica. O wiele gorszy.

Cosm0

2015-04-10, 21:51
Bananek napisał/a:

czy on ratował Nubirę? jeśli tak to nie mam pytań



Nie każdy jeździ autem starego, niektórzy potrafią zarobić na swoje

Tryniu62

2015-04-10, 22:51
k***A DEBILE!

Gonił typa bo k***a co za KRETYN zostawia w aucie kluczyki i to na stacji???

Ludzie to by go wyśmiali z tego powodu, "jak ukradł mi auto na stacji", dlatego podjął ryzyko żeby go dorwać - a bez relingów na dachu to mógł złapać się klamki i to od komendy xD hyhy LOL's

Radia bym nie zostawił w aucie nawet jak tankuje, a co dopiero kluczyki...

Swoja droga dobrze że mu się nic nie stało, a złodziej dostał tylko upomnienie :D uf uf

Cichociemny_A1_35

2015-04-10, 23:42
Jesteś tak biedny że nie stać cię na darmowe TVN24HD???

Blackdevil

2015-04-11, 03:48
Gościu to Ratownik Górniczy i pracuje na Pniówku, popisał się swoimi zdolnościami :) a co do auta, WIOCHA!

Zwiastun

2015-04-11, 11:13
Browar dla gościa to jedno, ale drugi zasłużony dla kierowcy który z nim ścigał jego auto. Ciekawe co by było gdyby dres wsiadł na miejsce pasażera, mówi ,,Zapie**alaj za nim, auto mi ukradł! Zajedź mu drogę!" a na miejscu kierowcy siedziałaby jakaś kobitka :mrgreen:

Blurey

2015-04-11, 11:30
mit2 napisał/a:


Nic nie wiesz. Dla mnie to Ty wciskasz swoje fantazje w ten wątek. Lanos jest gorszy od Civica. O wiele gorszy.




To było tylko bezduszne porównanie, które auto co daje. Nic więcej. Boli cie, że lanos wypada lepiej od civika? Dla mnie nic dziwnego, pół świata uważa civiki za najtańszego sortu auta jako auto za jeden-dwa dni pracy. I takie są, dzieciaki sobie kupują, zakatują i wsiadają do czegoś normalnego. Nie obchodzą mnie żadne fantazje i inne gimbusiarskie hejty samochodowe, bo to tylko dwa tanie niskiej klasy auta. Tak czy siak, jeżeli twierdzisz, że jest gorszy, o wiele gorszy, to po prostu to uargumentuj, dokładnie tak jak ja to zrobiłem i wyszło coś tak oczywistego, jak równanie 2+2=4.