18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kradzież auta

rONmaster • 2015-04-10, 03:13
wysiadaj gościu + jakieś sztuki na ryj pewnie poszły piwo dla odważnego dreSSA :piwo:




tak tak TVN24 tak tak wam też ch*j do dupy :oops:

jacoob

2015-04-11, 12:09
Powiecie, że dresiarz, ale niejeden z was chciałby być tak elokwentny jak on.
Przypomniały mi się słowa Chady
"...właśnie ginie ci samochód
A jedyne co z tym robisz to podpisujesz protokół."
I wy pewnie tak właśnie byście zrobili, a zanim dotarlibyście na komisariat to wasze auta już byłyby rozebrane i posortowane na: części, aluminium i złom.

Brawo dla Gościa... Tacy powinni być Polacy, bronić swojego za wszelką cenę.

mit2

2015-04-11, 15:41
Blurey napisał/a:

Boli cie, że lanos wypada lepiej od civika?


Bolą mnie głupoty wypisywane w Internecie.

Cytat:

Tak czy siak, jeżeli twierdzisz, że jest gorszy, o wiele gorszy, to po prostu to uargumentuj, dokładnie tak jak ja to zrobiłem i wyszło coś tak oczywistego, jak równanie 2+2=4.


Honda Civic jest wykonana z lepszych materiałów. Porównaj stan wnętrz obu aut z tych samych lat. Ma lepszy montaż elementów wnętrza. Ma sztywniejsze nadwozie, trwalsze i lepsze zawieszenie. Prowadzi się lepiej (Civic VI ma opinie jednego z najlepiej prowadzących się kompaktów). Jest o wiele bardziej niezawodna. Popatrz sobie na rankingi. Jest dużo nowocześniejsza. Jest bardziej oszczędna. Civic VII, VIII i IX (W angielskiej wikipedii pisze, że Lanos był produkowany do 2012 roku) są o wiele bezpieczniejsze. Wszystkie dane do porównań znajdź sobie w internecie.
Jedynie w czym jest lepszy Lanos to cena zakupu, ceny części i podatność na zagazowanie. I tyle.

Jeździsz Lanosem, prawda? :)

Blurey

2015-04-11, 15:59
Cytat:

Civic VII, VIII i IX



Porównuję tylko i wyłącznie lanosy 97-2002 z civikami 91-2002. Młodsze civiki kosztują 4x tyle co lanosy. Młodsze lanosy były robione przez chevroleta, zazwyczaj jako bieda edyszyn z silnikami 1.4 8v.

Jeżdżę audi a4 b6 i b8 oba w quattro, nigdy nie miałem lanosa, a ty napisałeś masło maślane, jak ty to widzisz. W internecie nie ma porównań sztywności nadwozia, trwałości zawieszenia ani tego, czy zawieszenie te jest lepsze lub gorsze, ja napisałem, że zawieszenie w lanosie można swapnąć od saaba (9-5 turbo) lub od sportowych opli, taki zawias tak czy siak miażdży to w civiku, mało mnie interesuje standardowy lanos, tak samo jak typowego dzieciaka standardowy civic, bo oba wozy to przeciętniaki. Sztywność nadwozia w 20 letnich civikach nie istnieje, bo to pordzewiałe trupy, które są trumnami na kółkach. Wiadomo, że typer prowadzi się dobrze i dla tego mówią o civicu vi, że się dobrze prowadzi, pisałem o tym wcześniej. Daj obok type-r lanosa z zawiasem od saaba turbo i calibry turbo + dobra opona + c20let i zobaczysz co się wtedy będzie działo.
Co do głupot, mnie też bolą głupoty wypisywane w internecie. Tak czy siak jak miałbym brać hot hacza, to brałbym focusa, a jak miałbym brać jakąś japonię, to brałbym nissana. A lanos to taka ciekawostka z potężnym potencjałem, którego prawie nikt nie widzi... i bardzo dobrze.

Runej

2015-04-11, 16:12
Akcja działa się w Pawłowicach, a nie Pszczynie jak pisze SREFAŁEN . Miejscowosc oddalona o 20 km, wywiadu udzielał w Pszczynie, a Ci piszą że to w pszczynie, zakłamane skur...... szkoda, że nie dali nagrań z monitoringu.

JankoSado

2015-04-11, 16:51
A czy jest wywiad ze złodziejem ?

oraz z tym gościem co go gonił ?

mit2

2015-04-11, 17:23
Blurey napisał/a:

mało mnie interesuje standardowy lanos, tak samo jak typowego dzieciaka standardowy civic, bo oba wozy to przeciętniaki.


No patrz, a mnie mało interesują tuningi. Bo to właśnie podrasowanymi w stodole "wozami" się typowe dzieciaki podniecają.
W moich postach cały czas porównywałem seryjne auta.

Co do przeróbek, to zobacz sobie człowieku co ludzie robią z Civicami. Hondy z powodzeniem startują w zawodach wyścigowych. Jakoś nie widziałem Lanosa startującego w wyścigach...

Czy z tuningiem, czy bez - Lanos jest lata świetlne za Civiciem.



Cytat:

jak miałbym brać jakąś japonię, to brałbym nissana.


Hah, akurat Nissany po "małżeństwie" z Renault pogrążyły się całkowicie. Teraz dopiero dzięki Quashquaiowi i Pulsarowi firma wstaje z dołka.

Na prawdę, nie chce mi się już ciągnąć tego głupiego tematu. Ciebie nie przekonam, Ty mnie też.

Blurey

2015-04-11, 17:44
Cytat:

No patrz, a mnie mało interesują tuningi. Bo to właśnie podrasowanymi w stodole "wozami" się typowe dzieciaki podniecają.
W moich postach cały czas porównywałem seryjne auta.



No to mamy remis z lekką przewagą lanosa, bo ma lepszy i mocniejszy silnik.(chociaż jak miałbym kupić gołego paździerzowego civika 1.4 i nic w nim nie poprawić, to wolę już golfa 3 i milion innych samochodów matko jedyna, no i ten który nic nie poprawia w autach, które ledwo jeżdżą w serii, bo są stare i mają wszystko rozj***ne ma w dupie coś jak sztywność budy czy hamulce, bo ktoś, kto kupi civika by po prostu jeździć, to biedny człowiek, który kupuje auto po cenie złomu, byle tylko jechało do przodu ale jednak skusił się znaczkiem, ja pisałem o bardziej ambitnych rzeczach). Lanosa nie uświadczysz w wyścigach, bo to auto, jak wspomniałem wcześniej mega niedocenianie i jak już się pojawia, to zwykle wygrywa zlot. One są tylko cichociemnymi zabójcami w miastach. Włącz yt wpisz lanos barskoo czy tam inni, co jednak z lanosem coś zrobili. Civikowe stuckersy jdm to zwykle wieś. Jak ktoś umie tuningować to z lanosa i z civika zrobi łądnego hot hacza. Wpisz sobie lanos sport i poszukaj co robią z lanosami, albo wejdź na forum lanosa, tam są różnorakie projekty.

Cytat:

Hah, akurat Nissany po "małżeństwie" z Renault pogrążyły się całkowicie. Teraz dopiero dzięki Quashquaiowi i Pulsarowi firma wstaje z dołka.




Sr20de, primera gt p10-p11, gtr 32-35, 350z, 370z, s14-15, sx 200. O innych Nissanach i ogólnie japończykach nawet szkoda mi zużywać klawiatury.


Cytat:

Czy z tuningiem, czy bez - Lanos jest lata świetlne za Civiciem.



Nadal nie dałeś żadnego argumentu, dla czego tak ma być, a ja napisałem całą litanię tego, co naocznie jest lepsze. (więc nie jakość spasowania wnętrza, czy sztywność budy)

stroona

2015-04-11, 22:55
Gość z mojej wioski ;-)

P3pE

2015-04-12, 19:57
Dodaje film z tego zajscia ;)