18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kościół namawia do rodzenia dzieci islamskim gwałcicielom

voidinfinity • 2017-08-29, 15:59
Jaki kościół jest, każdy widzi ;-)





Długo nie musiałem czekać i coś czuje, że uzyskam odpowiedzi na moje pytania:

1. Czy bestialsko zgwałcona Polka powinna w razie ciąży rodzić dziecko islamskiemu oprawcy?
2. Czy czarny ojciec powinien uzyskać prawa rodzicielskie do owocu swoich lędźwi?

No to ja pędzę kawkę zaparzyć i lecimy z tematem :amused:

daje link, jakby ktoś mówił że ściemniam

voidinfinity

2017-09-01, 10:11
@up

A ty usilnie nie odpowiadasz na proste pytanie tak/nie. Podejrzewam zresztą, że dlatego że doskonale wiesz że doprowadziłoby to do samozaorania.

Mr.Drwalu

2017-09-01, 10:13
@up

Ponieważ we dupie mam te Twe pytanie. Tak samo kościół, który wpie**ala się w politykę lub politykę, która wpie**ala się w kościół. :D Czego jeleniu jeszcze nie rozumiesz? :szydera:

voidinfinity

2017-09-01, 10:15
Mr.Drwalu napisał/a:

Wpadłem w twój durny temat by rozwiać "fake news"



Co jest fejk?

1. To że kościół tak nie myśli? Nieprawda, dokładnie tak myśli.

2. To że facet tak nie powiedział (choć tak myśli)? Jeżeli nawet to poproszę oficjalne dementi, a nie jakieś gówno wpisy internetowe. A nawet jeżeli mi takie dementi podeślesz to nie zmieni to punktu 1.

Mr.Drwalu napisał/a:

Ponieważ we dupie mam te Twe pytanie.



Nie masz w dupie moich pytań, po prostu wiesz dobrze że mam rację synku. Katolicyzm nie pozwala ci przyznać że twój ukochany fanklub to banda bez zasad i honoru :amused:

Tutaj prawi i szlachetni pierdu, pierdu. A jak trzeba stanąć w prawdzie, czego się sami domagają - to głowa w piasek. Typowe. Tak typowe, że aż boli ;-)

Mr.Drwalu

2017-09-01, 10:18
Wróć do początku moich postów w twym jakże zajebistym temacie, później przejdź do swojego posta z powyżej i go przeczytaj raz jeszcze.

Po jaką cholerę zadajesz mnie te pytania? Ok? :wtf:

Jesteś 34 letnim przygłupim gościem, poważnie. :ubawdolez:

voidinfinity

2017-09-01, 10:20
Mr.Drwalu napisał/a:

Po jaką cholerę zadajesz mnie te pytania? Ok? :wtf:



Bo coś o fejk niusach piszesz ciołku ;-)