18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kościół namawia do rodzenia dzieci islamskim gwałcicielom

voidinfinity • 2017-08-29, 15:59
Jaki kościół jest, każdy widzi ;-)





Długo nie musiałem czekać i coś czuje, że uzyskam odpowiedzi na moje pytania:

1. Czy bestialsko zgwałcona Polka powinna w razie ciąży rodzić dziecko islamskiemu oprawcy?
2. Czy czarny ojciec powinien uzyskać prawa rodzicielskie do owocu swoich lędźwi?

No to ja pędzę kawkę zaparzyć i lecimy z tematem :amused:

daje link, jakby ktoś mówił że ściemniam

mygyry

2017-08-29, 16:57
@up nawet gdyby nie była muzułmanką a stało by się to w muzułmańskim kraju to i tak by miała przej***ne, poza seksem to doj***li by jej jeszcze parę zarzutów o rozebranie się, picie alkoholu, brak chusty na łbie i pewnie jeszcze kilka karygodnych zachowań. ;-)

voidinfinity

2017-08-29, 17:06
Uwaga - profil stał się prywatny.

Nie wiem czy to fejk, czy po prostu ktoś się prawdy przestraszył.

No nic - czekam na dementi episkopatu i w razie co sprostuje, że kościół wcale tak nie myśli :krejzi:

Alonso

2017-08-29, 17:17
Powinni dać szansę. Może to dziecko w przyszłości zostanie księdzem?

kama91

2017-08-29, 17:27
po krótce; ktoś założył fake konto tego ksiedza na twitterze (pewnie jakiś ministrant) i od jakiegoś czasu wrzuca guwnowpisy, twitter nie chcial konta zablokować aż do dzisiaj

ogólnie to dobre prowo, we wprost, na wp i wykopie gównoburza na całego

voidinfinity

2017-08-29, 17:30
kama91 napisał/a:

po krótce; ktoś założył fake konto tego ksiedza na twitterze (pewnie jakiś ministrant) i od jakiegoś czasu wrzuca guwnowpisy, twitter nie chcial konta zablokować aż do dzisiaj

ogólnie to dobre prowo, we wprost, na wp i wykopie gównoburza na całego



Przed chwilą był prywatny, teraz faktycznie wygląda na usunięty.

Czyli kościół popiera aborcję? Czy ogólnie tezy postawione w tym rzekomo fejkowym wpisie są prawdziwe, tylko prawda katoli jednak nie wyzwoli? :krejzi:

ps. na tym koncie pojawiały się normalne wpisy od jakiegoś czasu (sprawdzałem przed wrzuceniem), więc albo bardzo sprytne prowo, albo tak jak pisałem wyżej - ktoś się prawdy przestraszył.


Jako podatnik utrzymujący krk mimowolnie z podatków - życzyłbym sobie oficjalnego stanowiska episkopatu w tej sprawie.


Niech kościół stanie w prawdzie i łaskawie powie co owieczki mają myśleć. Bardzo chciałbym to zobaczyć - ale pewnie będą udawać, że się nic nie stało ;-)

pr...........as

2017-08-29, 17:36
jaki ten książę jest zajebisty :D piwo dla niego :D

mygyry

2017-08-29, 17:42
@up No przecież ich stanowisko w sprawie aborcji jest jasne, coś ty się tak uczepił :D
Teraz co najwyżej nie będą się odzywać na ten temat, ponieważ łykacze populizmów, których jest ogromna przewaga bez chwili zastanowienia się, że przecież tak było zawsze, będzie to wykorzystywać anty katolicko, udowadniając im bezduszność wobec pokrzywdzonych kobiet.

A tak poza konkursem, coś z tematu o którym tam ostatnio dyskutowaliśmy:
https://wpolityce.pl/swiat/355313-bild-az-390-tys-syryjczykow-w-rfn-bedzie-mialo-prawo-sprowadzic-swoje-rodziny-w-2018-r

Tylko jedna rzecz mi się w artykule nie zgadza skoro 390 tys będzie miało możliwość sprowadzenia rodzin to dlaczego zakładają, że tylko "do 267ty" osób, to by znaczyło, że średnia będzie poniżej 1 osoby na wniosek a każdy wie jaka dzietność w tych ich rodzinach, ja to bym się skłaniał szacunkowo, że w ciągu 2 lat trafi do niemiec kolejny milion ubogacaczy.

voidinfinity

2017-08-29, 17:43
mygyry napisał/a:

ja to bym się skłaniał szacunkowo, że w ciągu 2 lat trafi do niemiec kolejny milion ubogacaczy.



Ja tak bardzo niemców kocham, że życzę im przygarnięcia wszystkich analfabetów z afryki.

mygyry

2017-08-29, 17:45
@up inżynier się inaczej odmienia :amused:

voidinfinity

2017-08-29, 17:46
mygyry napisał/a:

@up No przecież ich stanowisko w sprawie aborcji jest jasne, coś ty się tak uczepił :D



No to skoro jest jasne, to nie widzę problemu - żeby prymas wyszedł przed kamery i powiedział, że brutalnie zgwałcona kobiet, przez islamskich nachodźców powinna urodzić murzynowi dziecko, a najlepiej żeby po chrześcijańsku nie odmawiała ojcu prawa do kontaktu i współwychowawania dziecka.

A potem może już mówić co mu się podoba...o ile zdąży bo spodziewam się że będzie musiał w asyście ochrony uchodzić do watykanu ;-)

mygyry

2017-08-29, 17:53
voidinfinity, Stanowisko takie mają, ale że znają się na PR, to tego w obecnej chwili nie zrobią, żeby się nie wychylać w kulminacyjnym momencie, no może jak przycichnie ale w to też wątpię poza tym skąd pomysł, że ona w ciąże zajdzie, ja wiem że oni to gatunek wyjątkowo inwazyjny, ale to nie takie hop siup byk na krowę i już mamy małpę.

Mr.Drwalu

2017-08-30, 08:36
Czytam... nie wierzę własnym oczom... przecież to jest "fake news" pelikany jedne. :facepalm:

voidinfinity

2017-08-30, 10:10
Mr.Drwalu napisał/a:

Czytam... nie wierzę własnym oczom... przecież to jest "fake news" pelikany jedne. :facepalm:



Czyli kościół popiera aborcję ciąży z gwałtu? :krejzi:

Taki fejk nius, że każdy ksiądz powiedziałby to samo - tylko się zwyczajnie boją - bo wiedzą, że o ile durne owieczki popierają nakaz rodzenia dla gówniary co dała dupy na disco, tak niekoniecznie popierają rodzenie islamskiemu asfaltowi z gwałtu :amused:

Ja zresztą nie daje sobie głowy uciąć, że to fejk. Konto było normalnie prowadzone od jakiegoś czasu. Normalne twitty tam szły i dziwnym zbiegiem okoliczności teraz znika ;-)

Czekam w każdym razie na dementi episkopatu lub samego zainteresowanego.

sezamkowyRozpierdol

2017-08-30, 13:28
Pomimo iż to fake, nie zdziwiłbym się, jakby Kościół nie dopuszczał aborcji nawet w przypadku brutalnych gwałtów, kościół całkowicie odrzuca aborcję :lol:

sa...........os

2017-08-30, 13:37
Ale przecież była już parę lat temu akcja ze zgwałconą nastolatką (!), która zaszła w ciąże, tyle że gwałciciel nie był asfaltem. Leżała w szpitalu, przylazł ksiądz i pie**olił że aborcja jest be i próbował ją namawiać żeby urodziła dziecko. Nawet jakaś grupa wiernych się zebrała... Zresztą, z tego co pamiętam, ostatecznie urodziła.
Taka to pokrętna moralność katolickich cepów, a próba wyperswadowania im czegokolwiek jest z góry skazana na niepowodzenie.