18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kościół namawia do rodzenia dzieci islamskim gwałcicielom

voidinfinity • 2017-08-29, 15:59
Jaki kościół jest, każdy widzi ;-)





Długo nie musiałem czekać i coś czuje, że uzyskam odpowiedzi na moje pytania:

1. Czy bestialsko zgwałcona Polka powinna w razie ciąży rodzić dziecko islamskiemu oprawcy?
2. Czy czarny ojciec powinien uzyskać prawa rodzicielskie do owocu swoich lędźwi?

No to ja pędzę kawkę zaparzyć i lecimy z tematem :amused:

daje link, jakby ktoś mówił że ściemniam

Mr.Drwalu

2017-08-31, 08:06
voidinfinity napisał/a:



Ja zresztą nie daje sobie głowy uciąć, że to fejk. Konto było normalnie prowadzone od jakiegoś czasu. Normalne twitty tam szły i dziwnym zbiegiem okoliczności teraz znika ;-)

Czekam w każdym razie na dementi episkopatu lub samego zainteresowanego.



Tak jest to typowy "fake news" tylko, że taki baran jak Ty we wszystko uwierzy we internetach. :facepalm:

Kliknij tutaj

voidinfinity

2017-08-31, 09:22
Mr.Drwalu napisał/a:


Tak jest to typowy "fake news" tylko, że taki baran jak Ty we wszystko uwierzy we internetach. :facepalm:



Powiadasz? Czyli kościół popiera aborcję ciąż z gwałtu. Jakie ty masz IQ? Płyty chodnikowej?

k***a, polaczki to są jednak debile.

Ten wpis nie mówił niczego czego nie powiedziałby dowolny ksiądz z dowolnej parafii - bo takie jest nauczanie kościoła. Każde życie jest święte według nich - nawet jeżeli pochodzi z gwałtu islamskiego czarnego najeźdźcy z hiv.

Więc nie wiem co jest fejk w tym niusie? Że żaden kapłan nie miał dość jaj, żeby powiedzieć jakie jest stanowisko kościoła? To też dobrze o nich nie świadczy (zresztą nie pierwszy raz - patrz ukrywanie pedofilii w kościele).

Mr.Drwalu

2017-08-31, 20:54
Masz link w poście, co za jelop. :roll:

voidinfinity

2017-08-31, 21:20
Mr.Drwalu napisał/a:

Masz link w poście, co za jelop. :roll:



Przepraszam, chyba niechcący obraziłem płyty chodnikowe, przyrównując ich IQ do twojego.

sumka

2017-08-31, 23:07
Mr.Drwalu napisał/a:

Masz link w poście, co za jelop. :roll:

Fake news bo skasował, konto i stwierdził że nie jego hahahahaha, przypomina mi się historia pewnej ambasador

voidinfinity

2017-08-31, 23:29
@up

Bardzo możliwe, ale nie jestem złośliwy. Niech powie że tak wcale nie myśli (czyli zwykłe dementi) i przyjmę to za dobrą monetę.

Mr.Drwalu

2017-09-01, 08:30
Cytat:

Liberalna, aborcyjna lewica od kilkunastu godzin starała się sklonić kogoś z prawej strony do zabrania głosu na temat możliwości zażycia przez okrutnie zgwałconą w Rimini Polkę pigułki „dzień po”. Powód był oczywisty - chodziło o odwrócenie uwagi od sprawców, od tego, co się stało, i skierowanie jej na dyskusję o braku wyczucia katolików. A gdy to się nie udało, to sfabrykowano wpis.

 

Tak, tak. Ks. Dariusz Oko nie miał i nie ma konta na Twitterze. Ktoś je zatem za niego stworzył, i na nim zamieścił nieprawdziwy wpis. A media natychmiat podchwyciły go… Większość już się z niego wycofała (nie żeby przeprosiła), Twitter skasował konto, ale… „Newsweek” grzeje pseudonewswem nadal. "Ksiądz Dariusz Oko nie zna granic bezczelności. Chce by zgwałcona w Rimini Polka urodziła dziecko” - można przeczytać na portalu. Jeśli ktoś nie zna granic bezczelności, to właśnie „Newsweek”. Z dziennikarstwem nie ma to nic wspólnego, to szatańska wojna z Kościołem, wiarą i życiem



Pierwszy lepszy tekst z linka powyżej.

Tak więc autorze tematu. Jesteś pelikanem jakiego świat nie widział. Podjarany jak pedofil w smyku założyłeś temat z wielką nadzieją, że dojedziesz katotalibów. :facepalm: A tu nie wypaliło ponieważ wpis okazał się z fałszywego konta, a sam Oczko nie posiada tam konta. Podobno sytuacja miała miejsce prawie rok temu. Też takie głąby jak Ty latały po necie i srały po wszystkich portalach gównoprawdą.

Jeszcze raz dodam inny wpis z linku powyżej

Cytat:



Niemal wszystkie największe redakcje w kraju, jak i WP Kobieta, powieliły informację dot. słów księdza, powołując się na wspominane konto. Za błąd, przepraszamy

— czytamy w artykule na Wirtualnej Polsce.

Tak wiele mediów wciągnęło sie w nagonkę na duchownego, choć o fałszywym koncie ks. Dariusza Oko alarmowano już w zeszłym roku!


sezamkowyRozpierdol

2017-09-01, 08:39
@up

TvRepublika to jeszcze gorsze źródło niż TVN :amused:
Coś pokroju Frondy, z tym że TVRepublika się hamuje nieco z absurdami :krejzi:

Szatańska wojna z kościołem?
Nie, po prostu ktoś postanowił strolować i wywołać dyskusje, sprowokować kościół by ujawnił publicznie jakie jest stanowisko kościoła i katolików w sprawie kobiet brutalnie zgwałconych, czy popiera wtedy aborcję czy nie? Dlaczego wszyscy piewcy moralności nie chcą się w takich sprawach wypowiadać? Wszyscy dobrze wiemy jakie jest stanowisko kościoła - absolutne nie i ch*j, tylko że nie wypada tego mówić publicznie, bo narazili by się na zły pijar, dlatego milczą, unikają tematu :amused:

Np. Ty nie odpowiedziałeś, jak to jest w końcu z tą aborcją? kościół absolutnie zabrania czy jednak dopuszcza? :amused:

Mr.Drwalu

2017-09-01, 08:45
@sezamkowy

Nie obchodzi mnie Twoje pytanie bo mnie nie kręcą takie pseudo afery. Wyjaśniałem wpis autora tematu, a ty mnie tu wyjeżdżasz jak filip z konopii. :-/

Podałem pierwszy lepszy wpis. Czego nie rozumiesz? Oprócz Newseeka wszyscy co to powielali odkryli, że to fake.

sezamkowyRozpierdol

2017-09-01, 08:53
@up

No właśnie to jest unikanie tematu, ale ok nie chcesz to nie musisz, nie zmuszam :amused:
Najbardziej bawi mnie ta "szatańska walka z kościołem" :krejzi:
Wiedzą, że temat aborcji śmierdzi i łatwo narazić się w tym temacie na szkalowanie więc zachowują pozory poprawności politycznej :lol: Z tematem aborcji w Polsce jest tak, że jest ona publicznie akceptowalna przez społeczeństwo, może nie taka frywolna jak na zachodzie, ale w przypadkach gwałtu oraz gdy płód jest roślinką, tymczasem kościół kładzie ch*ja na to i mówi absolutnie nie i ch*j, ale nie chcą tego mówić publicznie by nie narazić się na szkalowanie i oburzenie społeczeństwa bo to sprzyja odejściom od kościoła, tak więc unikanie tematu to nic dziwnego z punktu widzenia public relations ;-)

Fake konto to fakt, ale to nie zmienia faktu, że takie jest właśnie stanowisko kościoła :amused:

Mr.Drwalu

2017-09-01, 08:58
@sezamknowy

Nie chce się zagłębiać w ten temat, który przez fałszywe wiadomości jest wałkowany. Nadzwyczaj nie obchodzi mnie to.
Ważne, że temat okazał się zbędny, a to jak go już rozkręciliście to już wasza sprawa. :szydera:

sezamkowyRozpierdol

2017-09-01, 09:06
@up

Dobrze, że jest wałkowany ;-)
Kościół wszędzie tylko pie**oli głupoty ale tylko tam gdzie są zagadnienia moralno-etyczne oraz polityka, ale gdy już przechodzimy do praktyki - mamy przypadek brutalny gwałt, społeczeństwo oburzone, pojawiają się dyskusje, więc kościół milczy i unika tematu, nie ma go, nie ma odwagi wtedy powiedzieć społeczeństwu - aborcja w przypadku gwałtu? taki ch*j :-P

Nazwijmy to - obnażanie gry wizerunkowej, pijaru kościoła :-D

voidinfinity

2017-09-01, 09:44
Mr.Drwalu napisał/a:


Pierwszy lepszy tekst z linka powyżej.



Ponieważ nie dociera, to spróbuje z piktogramem.



Jeszcze raz. Czy kościół popiera aborcję ciąż z gwałtu czy nie?

Trzeba być naprawdę niepełnosprawny intelektualne by dojść do wniosku, że jeżeli ktoś coś propaguje, ale w sytuacji gdy jego poglądy spotkałyby się z ostracyzmem społecznym milczy - to jest wszystko w porządku.

Trzeba być debilem żeby dojść do takiego wniosku, ale najwyraźniej do tego wniosku doszła większość kato-debili w Polsce.

Rzekomo fejkowe konto? A to spoko. Co prawda kościół wciąż tak myśli, ale przynajmniej tak nie mówi.

:trzesieee: :trzesieee: :trzesieee:

sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

Fake konto to fakt,



Jakieś oficjalne stanowisko zainteresowanego, jakieś dementi episkopatu? Bo jak na razie to wiem, że jakieś inne konto twitterowe napisało jakiś czas temu, że tamto konto twitterowe jest fałszywe. W ch*j poważne dowody.

Mr.Drwalu

2017-09-01, 10:02
@up

Muszę zejść na Twój poziom. Jesteś po prostu pie**olniety na umyśle.

spoiler