18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kościelne coco jambo

hax • 2011-08-29, 17:31

weź zagraj coś poważniejszego...

rudy691

2011-09-17, 09:29
@gustd - Amen

witkowsky

2011-09-17, 18:47
bemben12 napisał/a:

Ja pie**ole gość se zajumał na organkach coco jumbo a tu wszyscy sie zlecieli dyskutowwać o religii

:facepalm2:



nie patrzcie na temat religii ;-) > /watch?v=VRwjSnl-gG8

hayadechi94

2012-03-23, 15:17
Tak ogółem to ten typek to nie żaden "klecha", tylko najprawdopodobniej kierownik jakiejś wycieczki, i chciał chłopaka ostrzec że jakiś ksiądz zaraz sie do niego spruje za takie wesołe melodie. 8-)

Resterwers

2012-04-08, 01:10
Ma chłopak talent :D Żeby tak jeszcze marihuany do kadzidła dorzucali to byłoby świetne połączenie :P

AdamBrown

2019-01-16, 00:20
Jakby marihuany dorzucali do kadzidła, grali muzykę rockową, a na zakrystii robili aborcje za free, i jeszcze pozwalali się rżnąć po kątach osobom tej samej płci, to by do kościoła nawet ateiści zaczeli uczęszczać, niezależnie od tematu kazań. I wszystko zmierza w tym właśnie kierunku, bo kościół jest z natury inkluzywny, i nie jest dla niego tak ważne w którą stronę się obróci, ważniejsze skąd kasą wieje, stracili trochę ostatnio na znaczeniu bo islam, który z resztą stworzyła zakonnica, i arabski wojownik, a kasę na to wyłożył kościół. A wiecie czemu? Bo im przeszkadzali wierzący na bliskim wschodzie, więc stworzyli siłę, która ich wymorduje, a teraz im uciekł dżin z butelki, i mają kłopot. Spaliłą im na panewce próba stworzenia " Chrislamu" próbowali połączyć te dwa nurty, no ale sie okazało, że nie antagonizmy poszły za daleko, i niestety zaraz "Bracia islamiści" pójdą rozpirzyć watykań który jest pełen figór obrażających Boga.
Zamiast obrażać religie sprawdźcie skąd się wzieły, i jaki mają cel.

JanJankowski

2021-10-25, 22:35
maderfakermen napisał/a:

TETRIZZZ RULEZZZ!
@GeorgeForeman dlatego j***ć katolików i tę ich zaj***ną wiarę w gówno.



j***ć przede wszystkim ciebie pedale