18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kościelne coco jambo

hax • 2011-08-29, 17:31

weź zagraj coś poważniejszego...

Su...........cz

2011-08-29, 20:56
TTszpan napisał/a:

bądź kozak jeden z drugim i zacznij jeździć po islamistach - to będą Cię szukać jeżeli zbezcześcisz ich Koran.



Poczytaj sobie jak wyglądało chrześcijaństwo w czasach średniowiecza... Myślę, że Islam przy tym, to mały pryszcz. I to cały czas ta sama wiara, którą tak strasznie bronisz.

Cruciator

2011-08-29, 20:58
@TTszpan w dupie mam też islamistów. A teraz niech mnie szukają.

Pol

2011-08-29, 21:12

Radom jazda ! :-o :-o

Pol

2011-08-29, 21:18
I to o dobre 5 minut

TTszpan

2011-08-29, 21:19
@Kr3cik666 - przeczytaj jeszcze raz i się zastanów - albo ułatwię Ci: każda religia jest jaka jest ale najwięcej i najczęściej ośmieszany jest katolicyzm, a islam jest religią która popada w skrajność - jeżeli ktoś zabiłby bo zniszczył Biblie poruszenie było by ogromne, a zabić za Koran - to coś w fatalnego - święta wojna

@Super r*chacz - wiem jak wyglądało - nawracanie niewiernych za pomocą "ognia i miecza" a dopiero później chrystianizacja, a teraz pomyśl co się dzieje w imię religii przez islam? praktycznie żadna różnica niż to co było w średniowieczu.

Sz...........jk

2011-08-29, 21:29
ch*j w dupe islamistom, mówi to koleś o nicku Abdulan! Ołł yeach.

Szacunek mam do wszystkich religii, ale brak mi szacunku do arabskiej dziczy, która zjechała się do Europy. W mieście mam 3 Turków, których znam z kebaba (nie są to arabowie, ale jednak muzułmanie), jeden to spoko facet, przystosował się do życia w Europie i jego egzystencja nie różni się od naszej, alkohol też pić lubi. Natomiast dwóch jego kolegów z roboty to jakieś ku*asy, którym przy jakiejś okazji chętnie wyjebię w zębiska, niech tylko się do czegoś przysapią.

GeorgeForeman

2011-08-29, 21:50
@androgenius nie chodzi o to żebyś był jakiś zajebiście zadowolony po wyjściu z kościoła i w nim, nie zawsze, k***a, trzeba cieszyć michę jak idiota, nie zawsze trzeba pić wino, j***ć typiary i słuchać rock'a

maderfakermen

2011-08-29, 21:59
TETRIZZZ RULEZZZ!

@GeorgeForeman dlatego j***ć katolików i tę ich zaj***ną wiarę w gówno.

vilcz3k

2011-08-29, 22:12
Zajebiste, i tego nam potrzebna, ruchu, emocji, muzyki...a nie jebnietych gadań nie na temat....

Ardaniel

2011-08-29, 22:22
co by tu dużo nie gadać, każdy odrobinę inteligentny człowiek wie że każda religia to bajka, różniąca się tylko fabułą i bohaterami opowieść.

androgenius

2011-08-29, 22:25
GeorgeForeman napisał/a:

@androgenius nie chodzi o to żebyś był jakiś zajebiście zadowolony po wyjściu z kościoła i w nim, nie zawsze, k***a, trzeba cieszyć michę jak idiota, nie zawsze trzeba pić wino, j***ć typiary i słuchać rock'a

Zgadzam się w całej rozciągłości,musi być jeszcze czas na jointa przecież :)

MdoN

2011-08-29, 22:39
Bytom wymiata :D szkoda, że mało jest takich wykonów, bo chętnie bym ich posłuchał

Bi...........ns

2011-08-29, 23:23
gość jest przech*jem :D - dla takich kawałków mógłbym w końcu zacząć chodzić do kościoła

rybzon

2011-08-29, 23:31
No koleś kozak !