18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolekcjoner śmieci

Trybson • 2015-10-21, 17:04
Typowy zbieracz :-) i weź mieszkaj obok takiego




Ver0

2015-10-22, 11:42
Pierwszą instytucją którą powinni się w tej sprawie zająć jest MOPS/MOPR
Facet jesteś chory oczywiście żadnej idiotki z w/w instytucji nie zainteresowała sprawa.

Miskowiec

2015-10-22, 12:00
ch*j was interesuje śmierdzacy gościu płaci podatki k***a zbiera sobie smieci i ch*j jak dla mnie to moze nawet k***a swinie trzymac w ogrodzie smierdzace to nie jest k***a centrum miasta

Co...........an

2015-10-22, 18:19
filthy666 napisał/a:

@Comedian
to masz chyba kurrrrwa problemy ze słuchem. Odpal se jescze raz ten drrrrugi filmik



Nie jest jeszcze tak źle, w porównaniu do tego gościa z pyty pe el to ten jest j***nym purystą językowym hehe.

jaboll154

2015-10-23, 20:52
Trochę jak taka stara wersja Trevora z Gta V.

Grachu

2015-11-09, 05:47
kamild napisał/a:

Nie rozumiem naszego prawa, nie rozumiem dzisiejszego świata. Jego posesja, to jak dla mnie może tam sobie nasrać na środku i nikomu nic do tego.
Ogranicza widoczność? To niech ten komu to przeszkadza postawi sobie lustro na swojej działce. Albo niech idzie i negocjuje z sąsiadem żeby od ulicy trochę zabrał.

Rozumiem że dziadek może być nieżyciowy, rozumiem że niektóre śmieci mogą śmierdzieć, rozumiem że taki burdel za płotem u sąsiada może chwilami przyprawiać o napady szału (bo było nie było - estetycznie to nie wygląda). Ale przez wieki jakoś ludzie żyli obok siebie i potrafili się dogadać (uważam że lepiej niż dzisiaj, bo obecnie mamy takie czasy że sąsiedzi mieszkają obok siebie i często nawet się nie znają), a teraz okoliczni mieszkańcy dzwonią na policję bo dziadek bałagani za płotem. Smutne że ludzie sami nie potrafią już rozwiązywać takich problemów.



Zamieszkaj cwaniaku płot w płot z takim "wysypiskiem" to zrozumiesz o co chodzi. Przepraszam, ale jesteś zbyt tępy czy aż tak zniewieściały że pozwoliłbyś na takie coś za swoim oknem? Życzę Ci aby ten dziadek przeprowadził się jako twój sąsiad, jeśli taki tolerancyjny jesteś to i tak Ci to nie zrobi ; ) To jest chory człowiek, nie widzisz tego? -.-