18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolekcjoner śmieci

Trybson • 2015-10-21, 17:04
Typowy zbieracz :-) i weź mieszkaj obok takiego




gumofc

2015-10-21, 18:37
Źli policjanci zabrali biednemu człowiekowi szczęście. ChWDP BDSM.

Statystyczny_Użytkownik

2015-10-21, 18:38
ten człowiek jest smutnym pomnikiem spiżowym poprzedniego ustroju, gdzie to wszystko sie przydawało bo nic nie było.

GO...........ED

2015-10-21, 18:41
no ale te zgnite pomidory to już przesada ...

xbandzior

2015-10-21, 18:41
demokracja k***a j***na mać

rojson95

2015-10-21, 18:48
Czemu ja przeczytałem "Kolekcjoner śmierci"?

Perhydrol

2015-10-21, 18:49
kamild napisał/a:

Nie rozumiem naszego prawa, nie rozumiem dzisiejszego świata. Jego posesja, to jak dla mnie może tam sobie nasrać na środku i nikomu nic do tego.
Ogranicza widoczność? To niech ten komu to przeszkadza postawi sobie lustro na swojej działce. Albo niech idzie i negocjuje z sąsiadem żeby od ulicy trochę zabrał.

Rozumiem że dziadek może być nieżyciowy, rozumiem że niektóre śmieci mogą śmierdzieć, rozumiem że taki burdel za płotem u sąsiada może chwilami przyprawiać o napady szału (bo było nie było - estetycznie to nie wygląda). Ale przez wieki jakoś ludzie żyli obok siebie i potrafili się dogadać (uważam że lepiej niż dzisiaj, bo obecnie mamy takie czasy że sąsiedzi mieszkają obok siebie i często nawet się nie znają), a teraz okoliczni mieszkańcy dzwonią na policję bo dziadek bałagani za płotem. Smutne że ludzie sami nie potrafią już rozwiązywać takich problemów.


Człowieku co ty pie**olisz?? Czy ty odróżniasz bałagan na działce od góry śmieci spadających przez płot na ulicę? Jestem ciekaw czy dogadałbyś się z człowiekiem, który nie chce się dogadać, bo jest kandydatem na wycieczkę do psychiatry.

xbandzior

2015-10-21, 18:51
rojson95 napisał/a:

Czemu ja przeczytałem "Kolekcjoner śmierci"?


bo skończyłeś edukacje na 1 klasie?

weltmajster

2015-10-21, 18:52
Ja pie**olę, jedna butelka benzyny i po kłopocie.

aimbotakahl1

2015-10-21, 18:55
Ale przynajmniej pojeździł koparką, ja na przykład zawsze chciałem wejść na łychę i i się karnąć

Pfciuki

2015-10-21, 18:57
Internetowi wojownicy... nie widzicie k***a, że te śmieci leżą poza jego działką. Niektóre rzeczy wylewają się na ulicę. W głowę się pie**olnijcie, a zanim coś zaczniecie komentować to może zapoznajcie się z tematem. Już nawet nie umiecie nacisnąć takiego trójkącika co się play nazywa?

rai87

2015-10-21, 18:58
orisuniek napisał/a:

Na działce swojej to ch*j,niech se trzyma,ale k***a na chodniku po za swoim terytorium??Bardzo pracowity koleś...



Za ten sam chodnik w zimie dojebią mu mandat, bo nie odśnieżył.

Br...........er

2015-10-21, 19:00
No fakt, jeśli zbiera biologiczne materiały które stwarzają zagrożenie to dobrze że ktoś się tym interesuje

qhcik

2015-10-21, 19:01
Po pierwsze- facet trzyma te śmieci poza swoją działką, po drugie natomiast- takie zbieractwo śmieci stwarza zagrożenie epidemiologiczne. Na bok więc emocje- mężczyzna ten najnormalniej w świecie stwarza zagrożenie dla innych.

thewhitestar

2015-10-21, 19:08
kamild napisał/a:

Nie rozumiem naszego prawa, nie rozumiem dzisiejszego świata. Jego posesja, to jak dla mnie może tam sobie nasrać na środku i nikomu nic do tego.
Ogranicza widoczność? To niech ten komu to przeszkadza postawi sobie lustro na swojej działce. Albo niech idzie i negocjuje z sąsiadem żeby od ulicy trochę zabrał.

Rozumiem że dziadek może być nieżyciowy, rozumiem że niektóre śmieci mogą śmierdzieć, rozumiem że taki burdel za płotem u sąsiada może chwilami przyprawiać o napady szału (bo było nie było - estetycznie to nie wygląda). Ale przez wieki jakoś ludzie żyli obok siebie i potrafili się dogadać (uważam że lepiej niż dzisiaj, bo obecnie mamy takie czasy że sąsiedzi mieszkają obok siebie i często nawet się nie znają), a teraz okoliczni mieszkańcy dzwonią na policję bo dziadek bałagani za płotem. Smutne że ludzie sami nie potrafią już rozwiązywać takich problemów.


Z całego serduszka Ci życzę żebyś miał takiego samego sąsiada. Jak ci się robale i szczury zalegną, smród dzień w dzień, nawet okna nie otworzysz. Ciekawym czy nadal będziesz twardo pie**olił że 'jego działka, jego sprawa'.

Mom and Death

2015-10-21, 19:12
Kiedy się urodziłem? Wysrała mnie matka! :P

A tak na serio, koleś jest chory psychicznie - powinien trafić na oddział zamknięty.