18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolekcjoner śmieci

Trybson • 2015-10-21, 17:04
Typowy zbieracz :-) i weź mieszkaj obok takiego




Voleyko

2015-10-21, 19:19
Ja nie wierzę w komentarze niektórych użytkowników... Ja wiem że co niektórzy to mają po 8 lat i nie lubią jak im mama każe posprzątać w pokoju, ale to jest co innego. Gościa to wziąć wywieźć w p*zdu gdzieś, zabrać telefon, dowód itp. i zostawić go 200km dalej, wariatowi nikt nie uwierzy a i spokój będzie

lofi

2015-10-21, 19:37
Moje miasto takie piękne - ja piedole

swoją drogą własność własnością ale robienie wysypiska śmieci (nielegalnego) jest łamaniem prawa

100PROcentZmC

2015-10-21, 19:42
To choroba psychiczna ale nie pamiętam jak się nazywa.Jest na to skuteczny sposób który by wszystko załatwił.1 w nocy,2-3 sąsiadów z koktajlami mołotowa w rękach i załatwione.

wroblesmod

2015-10-21, 20:57
Wzięli sprawy w swoje ręce i zgłaszali to na policje XD

Co...........an

2015-10-21, 21:04
Stasiu Gąska napisał/a:

Pamiętam jeszcze czasy, gdy reporterzy musieli umieć wymówić "r".



A który tam nie umie? Bo jakoś nie moge wyłapać.

mrcichy90

2015-10-21, 21:17
Oleksy jednak żyje :D

filthy666

2015-10-21, 21:29
@Comedian
to masz chyba kurrrrwa problemy ze słuchem. Odpal se jescze raz ten drrrrugi filmik

Kobi_89

2015-10-21, 22:24
Mają problem. Kanister z benzyną i po problemie. Nie martwiłbym się o ewentualnych swiadków, bo pewnie nic by nie wiedzieli.

Ar...........an

2015-10-21, 23:15
Komuniści! Żeby człowiek nie mógł sobie na własnej działce śmieci gromadzić jak w cywilizowanym wolnym państwie no :D

Hvsarz

2015-10-22, 00:04
ch*j, że głupi. Rozumiem, posprzątać w sensie wrzucić mu za płot jego rzeczy ale przypie**alanie się do tego co ma u siebie, to już typowo komusze podejście.
Wiadomo, że widok nie najpiękniejszy ale kiedyś jeszcze panowała zasada "my home is my castle" i co ma na swoim terenie to jego sprawa.
W razie, gdyby to co ma, jakoś szkodziło innym to ewentualnie do cywilnego i tam jakieś odszkodowanko ale to, że deski czy inne takie leżą to niech leżą. Idąc dalej tropem lewactwa, każdy mógłby domagać się zburzenia domu sąsiada, bo wedle jego gustu, jego chata szpeci widoki.

chetek

2015-10-22, 00:30
@up

Chciałem coś konstruktywnego odpowiedzieć, ale po prostu ręce opadają. Życzę ci, żeby któryś z twoich sąsiadów zaczął zbierać wszystkie śmieci, w których zalęgnie się wszelkie robactwo, szczury, które nagminnie zaczną nawiedzać twój "castle", wyrosną tam rozmaite grzyby, których zarodniki będą wdychać twoje dzieci, a całość będzie dodatkowo niemiłosiernie śmierdzieć. Wtedy wróć i powtórz swoje "liberalne" słowa...

przez1

2015-10-22, 00:36
To jest tak z ludźmi spieszę z wyjaśnieniem: kupujesz tanio dom, lub działkę. Cena okazyjna. Bierę. Mieszkasz miesiąc dwa, rok i nagle k***a widzisz, słyszysz, czujesz za oknem tor dla motocyklów, samochodów, wysypisko lub coś ci śmierdzi, albo sąsiad na podwórku swoim (!) składa sobie wg niego przydatne rzeczy. To dzwonię po pseudo dziennikarzynę i kręcę aferę, bo nie idzie żyć. Strasznie mnie to wk***ia. Nie mówię, że jest tak w tym przypadku tego Pana, ale tak to wg mnie wygląda.

korinogaro

2015-10-22, 01:03
Jakim cudem sanepid go jeszcze nie doj***ł? Jeśli bez składu i ładu ma tam rozrzucone gnijące jedzenie to stanowi to zagrożenie epidemiologiczne dla okolicy.

BTW. Ktoś się wk***i i dojdzie do spontanicznego zapłonu :(

illuminati220

2015-10-22, 03:59
To jest chory człowiek , zbieractwo.. Nie wiem po ch*j tam straż miejska.. Wystarczyłoby przyprowadzić psychologa , uspokoić typa a nie od razu k***a z łapami wyjeżdżać.