18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny sposob na okradanie narodu. Oplata ,,audiowizualna&q

asco • 2014-02-05, 20:45
Kolejny skok na pieniadze obywateli.

KrisCFC

2014-02-05, 21:10
Wszystko fajnie, tylko co dalej... bo koleś popie**olił, popie**olił i co?...Wszyscy tylko gadają a rząd dalej robi co chce... :/

seba888.93

2014-02-05, 22:43
tylko takie pie**olenie, wszyscy sie wk***iają i na tym sie kończy...

Dupa_Zza_Krzaka

2014-02-05, 22:44
Koleś jest wiceprezesem KNP, więc nie pie**olcie, że pie**oli i nic nie robi.

NazgulTom89

2014-02-05, 22:44
moze pora k***a isc w slady ukrainy. na samym sadisticu jest nas 200 tys do ch*ja pana ile mozna pozwalac sie okradac. to k***a drozeje to drozeje to podnosza ile mam jeszcze robic na tych zlodzieji ?

Abducti

2014-02-05, 22:49
żeby było jak z ACTA, potem jak na Ukrainie i może jednak w końcu wyrzucimy ten rząd na zbity ryj

NazgulTom89

2014-02-05, 22:51
sory za komentarz pod komentarzem edytujcie jak cos.
ale do ch*ja admini sadistica moze jest ktos z was na tyle odwazny by rzucic jakims poruszeniem. lubi was 260 tys jak 260 tys wjebie sie w warszawe to sami beda sp***alac z tego burdelu.NIECH KTOS TO WRESZCIE ODPALI MACHINE!!!!!!!!!!! IDE I JADE ZA WAMI!!!!

lodys

2014-02-05, 22:51
a co jak urząd skarbowy przysyła kary za 5 lat do zapłecenia za abonament?? bo ludzie dostaja takie wezwania i muszą płacić po 1,5 tyś zł. a jak nie to blokują im pensje...

femi666

2014-02-05, 22:56
Będziemy na nich robić do póki do póty ludzie będą się godzić na chodzenie z pochyloną głową. A będą bo wychodzą z założenia "da się wyżyć za 500 emerytury więc będe tak żyć". Tego nie zmienisz rewoltą czy innym powstaniowym zrywem.
Ślady ukrainy? Litości, oni tam są między młotem a kowadłem jak na tym memie z poland ball, "nie chcesz być wolna jak my?"
Każdym państwem rządzi wojsko, do czasu jak w naszym dowodzenie mają komuchy itp. itd. to im w to graj. Jeśli się nie trafi patriota (nawiązanie do Piłsudzkiego) to dupa z tego będzie nie ważne jak głośno ludzie będą na ulicach krzyczeć.
Ktoś mądry powie "ale solidarność" -> gówno, ustawienie swoich na szczeblach "nowej RP" czyt. magdalenka. solidarność promowana na świecie, że obaliła komunizm a na prawdę jest światowym przykładem, że jak komuchów nie powiesisz (nawiązanie do "a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści) to będą u władzy pod tą czy inną "wolnościową" etykietką.

pionner

2014-02-05, 22:57
Rozumiem, że panowie posłowie zakupią mi telewizor, gdyż takiego nie posiadam? W końcu ma być dostęp dla wszystkich, a ja nie mam tyle pieniędzy, żeby ot teraz biec do sklepu i kupować sobie odbiornik.

jawamen

2014-02-05, 22:57
tesciowa dosttala do zapłatt 1,5 tys sory tak jak kolega napisał to spółka akcyjna nie podpsalismy z nimi umowy !!!!!!!! aaa morzna by sie wybrac na warszawke :D czemu nie jestem za !!! załorze nawet na sadolu post kto jest chetny zeby jechac .

Shakka Zombie

2014-02-05, 22:58
Bo Polacy bardziej czekają na osobę, która "pierwsza rzuci kamieniem" , jest pewien Pan, który chciał wyrównać z poziomem "zero" nasz parlament... miał dość spore poparcie w społeczeństwie i chyba tutaj na sadolu też mu "brawa się biło".


radzio22-14

2014-02-05, 23:06
wszystko ładnie, fajnie i pięknie ale jesteśmy okradani od dawna(zus, ofe itd) a mimo to ludzie się z tym godzą. Czytam tu opinie że " trzeba się postawić " ale gdy przychodzi co do czego, ludzie olewają sprawę. trzeba będzie sp***olić z tego kraju gdzieś gdzie ludzie u władzy mają mózgi

NazgulTom89

2014-02-05, 23:13
jawamen napisał/a:

tesciowa dosttala do zapłatt 1,5 tys sory tak jak kolega napisał to spółka akcyjna nie podpsalismy z nimi umowy !!!!!!!! aaa morzna by sie wybrac na warszawke :D czemu nie jestem za !!! załorze nawet na sadolu post kto jest chetny zeby jechac .


kolego zakladaj bardzo dobrze niech kazdy wstawia jakies posty ze mamy w tym kraju przej***ne bo nie reagujemy. admini pomozcie nam i walcie na glowna temat z jakims rozpie**olem w warszawie tyle mozecie zrobic. przeciez kazdy z nas narzeka ludzie nie znacid osoby ktora by nie narzekala a te k***y dalej kradna to pieniadze z ofe to jakies j***ne oplaty audiozasralne. nie ma i nie bedzie parti ktora nas wesprze bo to te k***h pojda dalej i beda nas ogradac. jestem za rozpie**olem nie chce piw chce rozpie**ol chce by polacy wreszcie sie ogarneli bo ja mam juz dosc zeby znajomi uciekali do angli i tam firmy robili bo tutaj 3/4 wyplaty maja oddac zusy srusy skarbowki jeden podatek drugi potadek jasny ch*j a portugalska biedronka nic nie placi niemiecki lidl z pascalem i okrasa tez nic nie placi. LUDZIE !!!!!!!

no to przestancie pie**olic , dzialajmy . rzucajmy jakimis tematami niech laduja na glownej jak przez pare dni urwanej dupy na glownej nie zobaczycie to nic wam sie nie stanie. od czegos musimy zaczac

gallaleta

2014-02-05, 23:21
Jak z telewizji znikną Kasie Ssijchłopki i nie będzie reklam, na których telewizja nabija kasę to wtedy można będzie zapłacić. Skoro chcą zdzierać z naszych kieszeni to niech zrezygnują z dodatkowych źródeł dochodów 8-)