18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny sposob na okradanie narodu. Oplata ,,audiowizualna&q

asco • 2014-02-05, 20:45
Kolejny skok na pieniadze obywateli.

Polak88

2014-02-06, 01:06
mjiceland napisał/a:

W każdym cywilizowanym państwie płaci się abonament, czy też odpowiednik o innej nazwie i nikt nie narzeka tylko polacy k***a płacz i lament. Polska postawa roszczeniowa jego mać.



W każdym cywylizowanym państwie ludzie zarabiają pieniądze a nie ochłapy.Masz np. Anglię, około 800 funtów miesięczne najniższa krajowa,abonament roczny bodajże 100-150 funtów.
Kawalerka w mieście gdzie siedzę około 300 funtów + council i prąd to z 400 będzie - połowa.

Polska,w mieście w którym się urodziłem 800 zł kawalerka + opłaty oczywiście na czarno bez umówy za którą powinno się odprowadzić podatek...800 zł,to jakieś 300 zł nam zostaje do końca miesiąca.


Każdy ma telefon,w anglii abonament około 15-20 funtów w tym nielimitowane rozmowy,smsów od zaj***nia i z 400 minut.(Najtańszy abonament)


Polska, najtańszy abonament : około 50 zł i pewnie tam nic nie ma jak pamiętam...

Także w Polsce zostaje nam 250 zł, w Anglii około 380 funtów.

do pracy trzeba się jakoś dostać akurat stać mnie na jazdę swoim autem także, raz na 2 tygodnie zatankuję do pełna za 70 funtów czyli 140 w miesiącu.


w Polsce musiałbym już zrezygnować z jedzenia,żeby pozwolić sobie na jazdę samochodem. zostaje 250 zł także to raczej przeznaczę na jedznie

W anglii nadal jężdżę i po opłaceniu wahy zostaje około 240 funtów mogę jeszcze przejeść trochę i kupić sobie ciuch.


Także nie pie**ol mi tu o cywilizowanych krajach,bo tam nie traktuje się ludzi jak zwierzęta!Nie zakazuje się wszystkiego jak baranom!

Przejdę na czerwonym bo nic nie jedzie to nie dostanę mandatu,bo tutaj policji nikt nie każe karać mandatami za damski ch*j!

Pijąc piwo(ja nie piję tak,że to tylko przykład) policja nie wjebie Ci 100 zł mandatu za picie w miejscu publicznym co najwyżej poprosi o szybkie wypicie lub wylanie!


Za jointa raczej nikt Cię nie posadzi a raczej pogrożą palcem


Zarabiasz 800 funtów bo zapewne nie chce Ci się szukać innej pracy a nie dlatego,że nie ma innej pracy a w Polsce bierzesz to co masz a i tak wegetujesz (są wyjątki od reguły)


k***a jak mi się marzy,żeby Polska była w końcu dla ludzi,Polaków a nie dla wszystkich innych tylko nie dla normalnych ludzi,żeby prawo było dla ludzi a nie dla prawników i policji.Żeby Policja służyła i chroniła a nie tylko karała i straszyła ludzi!Żeby każdy mógł płacić podatki nadal żyjąc godnie i z myślą,że to idzie dla ogólu a nie na premie i uciechy tych kurew.

k***a,jestem głupi jak but bo pomimo tego,że tutaj zarabiam bardzo dobre pieniądze to i tak chcę wróćić do kraju w którym nie mam zbytnich perspektyw,który mnie zgnoi przy pierwszej lepszej okazji.Ta głupia miłość do Polski pewnie mnie k***a zgubi.Ale co tam,nie ma nic piękniejszego niż Polska wiosną :)

NazgulTom89

2014-02-06, 01:21
przestanmy marzyc zacznijmy dzialac!

Lam3rZ

2014-02-06, 01:43
Ale mam coraz wieksza ochote zabic tych wszystkich sk***ieli z rzadu...

rav4ever

2014-02-06, 01:47
Ok, to mnie wkurza, że muszę iść na studia, żeby przez 5 lat mniej martwić się o przyszłość, a potem i tak nędzna oferta bez perspektyw i pewnie na czarno, póki co w wakacje wstaję o 6, na 6.30 w pracy, wracam często po 20, kolacja spać i powtórz, wiek emerytalny, obowiązkowe składki, których i tak nie zobaczę, bo już pewnie się wykończę, obowiązkowa służba zdrowia, gdzie płacąc będę musiał czekać kilkanaście miesięcy na zabieg, o ile nie posmaruję, opodatkowanie wszystkiego, ceny paliw i innych produktów, stan dróg, fotoradary na pustej drodze gminnej wyglądające jak śmietnik, pie**olenie w gazecie i telewizji o sprawach, które ch*j wnoszą mi do życia, że ktoś tam obwąch*je motorniczych albo dzieci syjamskie, wkurza mnie że wszędzie kwitną zagraniczne markety i galerie handlowe, k***a no po ch*j miejsca gdzie możemy wydawać kasę, jak nie ma gdzie jej zarobić? Wkurza mnie nagonka na kościół, masowe samobójstwa i dewastacja kultury przez jakieś pedały i babochłopy. I bardzo wiele innych rzeczy. A z drugiej strony, podoba mi się Polska, ładna, zielona, dużo drzew, cała masa zwierzaków, mało u nas kolorowych, arabów, język mamy fajny, klimat umiarkowany. Gdyby nie ta francowata pierwsza część, byłoby super.

BiałyPiotr

2014-02-06, 04:17
wszystko super ładnie, każdy myśli jakby to nie rozpie**olił łba politykowi, a ja się pytam co z policją? Nie żebym był jakimś jp jp na 100% ale k***a, ci posrańcy robią wszystko przeciwko obywatelom i jeszcze w razie czego będą chronić te k***y z rządu (jakby przypadkiem coś w Polsce ruszyło w tym kierunku) tylko dlatego, że dostają więcej niż przeciętna krajowa, srając pod siebie i w łapę ciągle biorąc.
Więc taka k***a bez wykształcenia siedzi w tej policji, bo do niczego innego się nie nadaje i własnemu narodowi nie pomoże, by każdy mógł żyć godnie, tylko jeszcze będzie taki z pałką i bronią wychodził na swoich rodaków, bo jakiś żyd z rządu da mu parę stówek, a żeby było ciekawej te parę stówek i tak odda tym złodziejom...no ale w końcu na jeden dzień portfel będzie nieco grubszy...
Dobra, nie zagłębiam się w to już... A więc chodzi mi o to rodacy, by każdy policjant(kto wie, może mamy takich na sadolu) nie martwił się tylko o własną dupę i pomógł społeczeństwu, a wcale nie straci lecz zyska, sadole jak macie w rodzinie policjantów, czy znajomych, czy znajomi znajomych itd przekażcie im by walczyli o swoje państwo i niech przekazują dalej, bo jakby przypadkiem Polacy w końcu wyszli na ulicę to żeby dostali pomoc, zamiast pałką po łbie od swoich...
Temat rzeka, mógłbym jeszcze pisać i pisać, ale jak się za bardzo rozpiszę to jeszcze popełnię przypadkiem samobójstwo za nawoływanie nienawiści... :idzwch*j:
A powaga to pora spać, mam nadzieję, że pewnego dnia się obudzę i usłyszę, że jedziemy wszyscy do warszawy...Kto wie, może już niedługo??????

emsiberet

2014-02-06, 09:16
Polak88: "W każdym cywylizowanym państwie ludzie zarabiają pieniądze a nie ochłapy..."

W zupełności zgadzam się z Tobą człowieku, zgadzam się z autorem filmiku i popieram akcję rozpie**olenia naszej obecnej władzy w rewolucji.

Do dyskusji dorzucę swoje trzy grosze. Tak jak Wy jestem młody i jeszcze mam zapał żeby wszystko zmienić. Poszedłem na studia jedne, drugie, trzecie, za każdym razem słyszałem jak to się świetnie po nich nie zarabia, jak praca czeka na absolwentów. Prawda oczywiście jest brutalna i wali po ryju w momencie wysłania dwusetnego CV, po wyjściu z dziesiątej rozmowy o pracę. Mam jednak pracę moich marzeń, zapie**alamy z żoną jak jebnięci żeby coś zarobić. Kończymy stawiać dom, chcemy mieć dzieci i założyć rodzinę.
Porównuję się często z kolegami z klasy, którzy karierę zrobili za granicą. Ja z każdej zarobionej złotówki muszę oddać prawie 80%, na ZUS, VAT, składki, kilka PIT-ów i jeszcze jakąś poj***ną opłatę audiowizualną, pomimo, że w ogóle nie słucham tego chłamu. Oni owszem, zarabiają więcej, ale muszą sami płacić za opiekę medyczną, sami opłacają składki emerytalne i sami decydują co oglądają. Różnica jest bardzo widoczna. Ja ostatni raz na wczasach byłem 4 lata temu, oni 4 tygodnie temu. Moje dokumenty prawne potrzebne do budowy domu zajmują dwa segregatory (!), oni mają jeden zeszyt.
W Stanach, IRL, UK, czy Szwajcarii chcesz założyć własną firmę? Proszę bardzo, jest kapitalizm - pracujesz - zarabiasz - płacisz podatek. To nic trudnego.
U nas zakładasz firmę - płacisz podatek - pracujesz - płacisz ZUS - nie zarabiasz - zamykasz interes.
Żyję uczciwie, dużo pomagam innym, chętnie dzielę się tym co mam. Rozpie**ala mnie na łopatki ludzka bieda i ciężar życia wszystkich, którym coś się nie udało. Sąsiedzi mogą na mnie liczyć, ja mogę liczyć na nich.
I k***a wiecie co? Z zazdrości donosi na mnie burmistrz! P**** jeden oburzył się, kiedy na zaniedbanej przez gminę łące zrobiliśmy z żoną kort do badmintona dla WSZYSTKICH, zapraszaliśmy sąsiadów, ufundowaliśmy siatkę, malowaliśmy linie, wypożyczaliśmy sprzęt każdemu. Ludzie nawet rozbijali nam namioty pod domem. Kiedy wracaliśmy z pracy obcy ludzie zapraszali nas na grilla, spacer nad jezioro i partyjkę w debla. Słowem - ludzie czują dobre intencje i umieją się cieszyć.
Idąc dalej zabraliśmy się za pielęgnację drzew, sadzenie zieleni i odnowienie drogi. Naturalnie urzędnicy poszli nam na rękę, podpowiedzieli jak zgłosić te prace tytułem samowoli, aby były legalne. Całość pro publico bono.
Dzisiaj po drodze nie ma śladu, kort rozjechały koparki przy okazji budowy kanalizacji, a ja otrzymałem wezwanie do sądu z powodu donosu burmistrza. Wiecie o co mnie oskarżono? O dewastację zieleni i mienia publicznego...
Pozostaje niesmak i pytanie: Czy warto w pojedynkę starać się, dawać dobry przykład i być uczciwym obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej?
Nie bardzo.

xjan

2014-02-06, 10:06
Idąc dalej tokiem myślenia polskich polityków. Trzeba ich wszystkich zamknąć bo mają noże w domu a jeżeli mają noże to mogą zabić człowieka.

oozyxak0o

2014-02-06, 10:08
Powiedz to pisiorkom

dawiddb

2014-02-06, 10:12
KrisCFC napisał/a:

Wszystko fajnie, tylko co dalej... bo koleś popie**olił, popie**olił i co?...Wszyscy tylko gadają a rząd dalej robi co chce... :/



Cytat:


tylko takie pie**olenie, wszyscy sie wk***iają i na tym sie kończy...



Skończcie pie**olić i zainteresujcie się tematem. Najzer reprezentuje Kongres Nowej Prawicy. W telewiziji reżimowej się ich boją więc ich nie pokazują, a jak już to robią to w złym świetle. Na szczęscie w internecie możecie znaleźć dużo rzetelnych materiałów. Zachęcam.

trooj4n

2014-02-06, 10:19
NazgulTom89 napisał/a:

moze pora k***a isc w slady ukrainy. na samym sadisticu jest nas 200 tys do ch*ja pana ile mozna pozwalac sie okradac. to k***a drozeje to drozeje to podnosza ile mam jeszcze robic na tych zlodzieji ?



Polska już wychodziła na ulice, od 80' do 89', gdy była podobna sytuacja jak na Ukrainie i nie ma co porównywać, bo różnica współcześnie między nami a Ukrainą jest kolosalna. Po Twoim wpisie można stwierdzić na jakim poziomie skończyłeś edukacje, skończ pier*olić, narzekać jak większość, tylko do roboty, a jak nie pasuje to emigracja i bye bye .

Adzi22

2014-02-06, 10:24
k***a siedzimy w tych norach jak j***ne myszy, ja wiem że w końcu ta bomba wybuchnie (tusk sie przygotował już podpisując "bratnią pomoc" ) ale co jeszcze się musi stać żebyśmy k***a wyszli na ulice może warto napisać do KNP o zorganizowanie drugiego marszu niepodległości

asco

2014-02-06, 10:26
trooj4n napisał/a:



Polska już wychodziła na ulice, od 80' do 89', gdy była podobna sytuacja jak na Ukrainie i nie ma co porównywać, bo różnica współcześnie między nami a Ukrainą jest kolosalna. Po Twoim wpisie można stwierdzić na jakim poziomie skończyłeś edukacje, skończ pier*olić, narzekać jak większość, tylko do roboty, a jak nie pasuje to emigracja i bye bye .



hu hu... ciesz sie chlopaszku, ze masz internet bo normalnie za taki tekst mialbys zbutowany ryj.

dawiddb

2014-02-06, 10:31
trooj4n napisał/a:



Polska już wychodziła na ulice, od 80' do 89', gdy była podobna sytuacja jak na Ukrainie i nie ma co porównywać, bo różnica współcześnie między nami a Ukrainą jest kolosalna. Po Twoim wpisie można stwierdzić na jakim poziomie skończyłeś edukacje, skończ pier*olić, narzekać jak większość, tylko do roboty, a jak nie pasuje to emigracja i bye bye .



Ludzi wychodzili na ulicę, walczyli o niepodległą polskę a w 1992 politycy tacy jak Donald Tusk, Tadeusz Mazowiecki, Mieczysław Wachowski, Leszek Moczulski, Waldemar Pawlak, Bronisław Geremek, Ryszard Bugaj, Gabriel Janowski, Aleksander Łuczak, Paweł Łączkowski i noblista Lech "Bolek" Wałęsa odwołali rząd Olszewskiego, aby zapobiec ujawnieniu informacji o współpracownikach SB wśród polityków, sędziów i innych pełniących służbę państwową. Ten ruch zniweczył starania ludzi, karierowicze i donosiciele pozostali u władzy i rządzą do dziś.
Polecam film "Nocna zmiana" ( http://www.youtube.com/watch?v=oFt0dICiUQE )

To Janusz Korwin-Mikke złożył wniosek o przyjęcie projektu uchwały lustracyjnej ( http://www.youtube.com/watch?v=foAhCqD_q1c).

To dlatego jest reżimowa telewizja tak go dyskredytuje (http://www.youtube.com/watch?v=fbBwmxS_IT4 , http://www.youtube.com/watch?v=r1u-hX1DPMU )

Warto też wspomnieć o zdradzi z 2009 roku. Zdrajcy podpisali Traktat Lizboński, który jasno mówi, że prawo uni europejskiej jest nadrzędne nad prawem polskim.

ChomikAdrian

2014-02-06, 10:55
Cytat:

na samym sadisticu jest nas 200 tys do ch*ja pana ile mozna pozwalac sie okradac



HAHAHA.
Odlicz od razu 100 tysięcy gimbusów i kolejne 20 tysięcy uczniów podstawówek i 79 tysięcy bardziej dorosłych, tyle że debili i pajaców o inteligencji podręcznikowego kretyna.

NazgulTom89

2014-02-06, 11:05
trooj4n napisał/a:



Polska już wychodziła na ulice, od 80' do 89', gdy była podobna sytuacja jak na Ukrainie i nie ma co porównywać, bo różnica współcześnie między nami a Ukrainą jest kolosalna. Po Twoim wpisie można stwierdzić na jakim poziomie skończyłeś edukacje, skończ pier*olić, narzekać jak większość, tylko do roboty, a jak nie pasuje to emigracja i bye bye .



kolego sek w tym ze ja juz pracuje i to dosc ciezko,na pieniazki nie moge narzekac ale na caloksztalt w polsce tak. nie chce emigrowac bo tutaj sie urodzilem i tutaj chce zostac za granice to moge jechac ale na wakcje..

gimbusy i podstawowka jak zrobi dobry spam na fb gdy dojdzie do jakiejs akcji tez sie przyda;)