18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny sposob na okradanie narodu. Oplata ,,audiowizualna&q

asco • 2014-02-05, 20:45
Kolejny skok na pieniadze obywateli.

no14

2014-02-05, 23:25
ktos musi w koncu powiedziec stop, wyjebac wszystkie partiie, ktore sa w sejmie, nic dobrego nie zrobili dla kraju, aby sie cepy sprzeczaja o jakis j***ny gruz, zamiast wspolnie myslec, co mozna zrobic wspolnie, to k***a wala w poiec, bo to pis/po/sld/j***ny ruch paliglaba cos bojkotuje.
Kazdy sp***ala z kraju, mlodzi ludzie bez pracy, glodowe pensje i emerytury, podatki z dupy, drogi i kolej rozpie**olone, sluzba zdrowia na poziomie nigerii, ogromna liczba urzedasow, pie**olone prawo z jakiejs j***nej UE, co jeszcze trzeba ludowi powiedziec, aby sie opamietal? CO JESZCZE???
Zrobmy cos poki jeszcze mozna !!!
ja nawet sie moge czolgac do Warszawy, byle by to cos dalo.

NazgulTom89

2014-02-05, 23:36
kolego jak nie sprobujemy to sie nie dowiemy . dawac rozpie**ol

Polak88

2014-02-05, 23:41
Ha,nie ma to jak urodzić się w Polsce i musieć sp***alać za granicę,żeby godnie żyć...Czego hitlery i staliny nie dokonały to nam rząd sprawił bez rozlewu krwi.Musieli nas pod groźbą śmierci wywozić,zamykać itd a tutaj trzeba było sprawić,żebyśmy sami chcieli wyjechać...sk***ysyny wiesieć powinni!

zerwikaptur

2014-02-05, 23:49
w uk jest taki system płatnosci za tv i radio ,nawet jeśli masz laptop czy smartfona to becelujesz ttv lajses i nikt cie nie pyta czy masz ochote

mjiceland

2014-02-05, 23:50
W każdym cywilizowanym państwie płaci się abonament, czy też odpowiednik o innej nazwie i nikt nie narzeka tylko polacy k***a płacz i lament. Polska postawa roszczeniowa jego mać.

NazgulTom89

2014-02-05, 23:53
zobaczcie nasze roczniki , mamy po dwadziescia pare lat a juz stekamy ze nie ma roboty ze jest ch*jowo, to co bedzie za nastepne kilkanascie lat? nie dostane emerytury ? leki podrozeja ? bede czekal az dzieci wroca z angli na swieta
bo odloza troche grosza i przyjada nas odwiedzic ? ja dziekuje za cos takiego !

go...........11

2014-02-05, 23:57
Bo na zachodzie można godnie żyć, a u nas z czego mam im k***a za byle gówno oddać jeszcze sto czy ileś tam złotych na jakieś pierdoły? 75% mojej kasy we wszelakich podatkach i akcyzach nie wystarcza?

NazgulTom89

2014-02-05, 23:58
i zaczyna sie. koledzy tu nie chodzi o ten abonament tu chodzi o caloksztalt, jak najbardziej placimy ten abonamnet niech placa ci co ogladaja zgadza sie, jak najbardziej placimy zusy bo musimy byc ubezpieczeni i chcemy emeryture tylko k***a niech to logicznie wyglada place 1000 co miesiac chce emerytury minimum 1000 co miesiac a nie k***a placisz 1000 i dostaniesz 500 albo wcale, o to chodzi. niech to wszystko ma rece i nogi niech praca ktora wykonujemy bedzie szanowana niech polski przedsiebiorca ma troche lzej a nie j***ny zagraniczny cwe* ktory wszystko wyda u siebie w kraju,

xbass91

2014-02-05, 23:58
A co tam Polska? Najważniejsze ze nabiera rozpędu akcja w "M jak miłość"i w "Złotopolicach", ważniejsze że w WILKOWYJACH się dzieje, a Ksiądz Mateusz rozwiązał następną zagadkę kryminalną? Co tam Polska? Najważniejsze że Stoch skacze.Jeszcze ważniejsze jest to że można wejść spokojnie na Naszą Klasę i pobajerować na "FACEBOKU"??? A co tam ze będziemy PAROBKAMI?? A co tam ze nasze MATKI,SIOSTRY,ŻONY, DZIECI i dziewczyny będą tyrać za miskę kartofli do 70 roku życia??? Najważniejsze że jest POLSAT-SPORT i TVN? Starczy bo bym wywalił Polakom o mentalności PAROBKÓW to wszystko co normalny myślący człowiek widzi. Jak widać całkiem spora grupa Polaków lubi być DYM..... ?

Jak nie my mamy coś z tym krajem zrobić to kto? Rozmontowują nas od środka!!

Zbierajcie podpisy pod referendum w sprawie lasów
ekorozwoj pl

solarik13

2014-02-06, 00:15
Cóż za sfrustrowany naród, mam dla was radę, idźcie prześpijcie się, bo jutro do roboty

NazgulTom89

2014-02-06, 00:19
dawajcie temet na glowna ! zamiast 100 piw chce zobaczyc jutro 100 komentarzy w ktorych napiszecie jak wam sie dobrze zyje w naszym kraju. ja za te piwa nic sobie nie kupie, nie sprawi to tez tego ze wasi rodzice nie pojda rano do roboty i bede myslec po pietnastym czy starczy im do konca miesiaca. ale 100 komentarzy pokaze nam w jakiej jestesmy dupie i do czego dopuscilismy !

solarik 13 mam nadzieje ze to twoj wiek bo nie wiesz co piszesz. ty tez sie kladz bo do szkoly musisz isc potem pewnie do jakiegos super liceum potem jak rodzice zafunduja to i jakies studia, a wiesz co bedzie potem ? Potem dorosniesz i stwierdzisz ze zmywak w uk nie jest twoja wymarzona praca....

i dolaczysz do reszty sfrustrowanych rodakow

adminek

2014-02-06, 00:20
Wiem, że poważny temat i całkowicie się z tym całym r*chaniem Nas w dupe zgadzam, ale ktoś może powiedziec co to za budynek za plecami Pana Piotra na filmiku?
Bo widzę tam same gwiazdy dawida na nim. O np. tu:

NazgulTom89

2014-02-06, 00:24
adminek napisał/a:

Wiem, że poważny temat i całkowicie się z tym całym r*chaniem Nas w dupe zgadzam, ale ktoś może powiedziec co to za budynek za plecami Pana Piotra na filmiku?
Bo widzę tam same gwiazdy dawida na nim. O np. tu:
Obrazek


pewnie sejm, krzyze posciagali, gwiazdy powiesili zebysmy wiedzieli jak wspaniali polacy nami rzadza i do czego doprowadzili

rav4ever

2014-02-06, 00:46
A tak, Kolonko mówił, strajki organizowali stoczniowcy i górnicy, było ich dużo w jednym miejscu, mogli się zgadać, zastrajkować i gospodarka siadała, trzeba było się z nimi liczyć. Kto teraz ma ruszyć? Uczniowie szkół? Emeryci i renciści? Jednych i drugich nie stać na podróż. Wszystko pozamykali, a raczej zamknęli i sprzedali. No ale załóżmy, zgłosi się do protestu 100 tyś ludzi, przyjedzie może 5. Wtedy zostanie wysłana milicja, spisywanie danych, w tym momencie jakaś część ludzi da nogę, a o ile nie będzie niezależnych mediów, to nikt się o tym nie dowie, albo zostanie to okrzyknięte mianem marszu faszystów czy czego tam wymyślą. Jeśli podczas owego marszu nie będzie jakiejś burdy, policja nie interweniuje, to ogół społeczeństwa stwierdzi, mają czas, bogacze j***ne na protesty. To tylko moje prywatne przemyślenia, mam nadzieję, że mylne i tak wcale by nie było. A jeśli już mają być protesty, to nie lepiej troszkę poczekać do wiosny? Zimno tak deczko wieczorami jest, aż się łapki trzęsą jak palę camele za 14zł paczka(oczywiście cena rośnie dla mojego zdrowia, żebym nie palił, jak ładnie dbają o mnie rzondzoncy)

NazgulTom89

2014-02-06, 01:03
rav4ever, wedlug mjie to mlodzi ludzie powinni zaczac, zorganizujmy sie, wymyslmy cos, dawajcie swoje pomysly, ja sam nic nie zrobie to wy macie pokazac swoje zdanie na ten temat, moze sie myle, moze w rzeczywistosci zyje sie nam super, moze faktycznie podwyzki akcyzy to dla naszego zdrowia.... piszcie piszcie co was wkuriwa jak to zmienic ma ktos pomysl to niech po prostu pisze przeciez to nic nie kosztuje. na ukrainie poradzili sobie z mrozem wchodzac do urzedow miast !

zdaje sobie sprawe ze nie wstaniemy jutro nie wsiadziemy w auta i pojedziemy robic porzadek, wiem o tym i wy tez wiecie. bo taka maszyne pierw trzeba odpalic jak juz ja odpalisz to potrzeba czasu by rozpedzic a jak juz rozpedzisz to kierujesz nia tak by nic jej nie zatrzymalo. wiec prosze was do ch*ja pana ODPALMY TA MASZYNE!