18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny sposob na okradanie narodu. Oplata ,,audiowizualna&q

asco • 2014-02-05, 20:45
Kolejny skok na pieniadze obywateli.

dawiddb

2014-02-06, 11:10
NazgulTom89 napisał/a:



kolego sek w tym ze ja juz pracuje i to dosc ciezko,na pieniazki nie moge narzekac ale na caloksztalt w polsce tak. nie chce emigrowac bo tutaj sie urodzilem i tutaj chce zostac za granice to moge jechac ale na wakcje..

gimbusy i podstawowka jak zrobi dobry spam na fb gdy dojdzie do jakiejs akcji tez sie przyda;)



Jest zgoda:)

Brzydkii

2014-02-06, 11:40
Ale pie**olenie o szopenie. Pójdzie jeden z drugim magistry socjologii czy europeistyki i krzyczą "pracy nie ma, rząd zabiera moje piniondze, złodzieje!" Kretyni k***a kretyni...kończą ch*jowe studia i drą japsko na sadolu, że nie ma pracy. Jest praca tylko trzeba chcieć zapie**alać żeby potem dostać wyższe stanowisko, no ale wielkie panisko nie będzie pracować za 1500 na rękę bo magister europeistyki i mu sie nalezy co najmniej 5 tys! Takiego ch*ja Ci się należy jeden z drugim. Owszem w kraju jest źle, ale to wy wybieracie rządzących nie oni was. Nie pasuje? Zmieńcie. Nie uda wam się samemu to nakłońcie innych. Nie macie roboty? Idź jeden z drugim debile do urzędu pracy, dostaniecie kursy (za pieniądze unii której tak nienawidzicie jełopy), mając nowe kwalifikacje zdobędziecie prace. Ja na obecną chwile przy dobrych wiatrach i sporej ilości zamówień potrafie dobry pieniądz wyciągnąć. Na miesiąc nawet 5-7 tyś. Tylko gdy chce zarobić to pracuje jak poj***ny, a nie tak jak wy kretyni pisze na sadolu posty "wyjsc na ulice, druga ukrainca, powiesic rzad". Do roboty lamusy to będziecie żyć na poziomie.

trooj4n

2014-02-06, 12:23
popieram w 100%

asco

2014-02-06, 12:36
Brzydkii napisał/a:

Ale pie**olenie o szopenie. Pójdzie jeden z drugim magistry socjologii czy europeistyki i krzyczą "pracy nie ma, rząd zabiera moje piniondze, złodzieje!" Kretyni k***a kretyni...kończą ch*jowe studia i drą japsko na sadolu, że nie ma pracy. Jest praca tylko trzeba chcieć zapie**alać żeby potem dostać wyższe stanowisko, no ale wielkie panisko nie będzie pracować za 1500 na rękę bo magister europeistyki i mu sie nalezy co najmniej 5 tys! Takiego ch*ja Ci się należy jeden z drugim. Owszem w kraju jest źle, ale to wy wybieracie rządzących nie oni was. Nie pasuje? Zmieńcie. Nie uda wam się samemu to nakłońcie innych. Nie macie roboty? Idź jeden z drugim debile do urzędu pracy, dostaniecie kursy (za pieniądze unii której tak nienawidzicie jełopy), mając nowe kwalifikacje zdobędziecie prace. Ja na obecną chwile przy dobrych wiatrach i sporej ilości zamówień potrafie dobry pieniądz wyciągnąć. Na miesiąc nawet 5-7 tyś. Tylko gdy chce zarobić to pracuje jak poj***ny, a nie tak jak wy kretyni pisze na sadolu posty "wyjsc na ulice, druga ukrainca, powiesic rzad". Do roboty lamusy to będziecie żyć na poziomie.


Wiesz o czym wgl jest ten material dzieciaku ?
O ucisku podatkowym a nie zarobkach.
Wiec zamknij klape jak nie masz do powiedzenia nic na temat.

MoneyCash

2014-02-06, 13:38
Niech chociaz 10 tys. ludzi z Sadola zbierze sie,pojedziemy do Warszawy zrobic rozpie**ol a jestem pewny ze w max dwie godziny z 10 tys wk***ionych ludzi zrobi sie 100 tys.
Admini wezcie sie w garsc i pomyslcie zebys cos zorganizowac.

gibson62

2014-02-06, 15:28
Admini się do tego nie ruszą. Ktoś by musiał ruszyć tłumem na tyle umiejętnie, żeby go nie namierzyli, bo zaraz dopie**olą jakimś paragrafem (szerzenie nienawiści czy jakim ch*jem oni tam sobie to tłumaczą), zgarną na komendę, wpie**olą, zamkną i tyle by było z tej "rewolucji". Przypomnijcie sobie temat z ulotkami z Egiptu i Ukrainy. Może od tego trzeba zacząć...


martinkane

2014-02-06, 16:14
Zapłacę 15 zł za system brytyjski. Wszystkie, podkreślam wszystkie kanały łącznie z TVP Sport i Seriale nadawane metodą naziemną i w internecie dostępne na 100% powierzchni kraju i całkowity brak reklam. Skoro niektórzy uważają że na Zachodzie też się płaci abonament to proszę bardzo właśnie wam napisałem jak to funkcjonuje w UK. Ten cały szef TVP już przecież płakał, że bez reklam się biedaczki nie utrzymają.

konował

2014-02-06, 16:45
I tak ch*ja zrobicie polaczki

dawiddb

2014-02-06, 17:13
gibson62 napisał/a:

Admini się do tego nie ruszą. Ktoś by musiał ruszyć tłumem na tyle umiejętnie, żeby go nie namierzyli, bo zaraz dopie**olą jakimś paragrafem (szerzenie nienawiści czy jakim ch*jem oni tam sobie to tłumaczą), zgarną na komendę, wpie**olą, zamkną i tyle by było z tej "rewolucji". Przypomnijcie sobie temat z ulotkami z Egiptu i Ukrainy. Może od tego trzeba zacząć...

Obrazek



Ja mam troche inną propozycję. Zasypmy pocztę tvp tysiącami maili, w których będziemy się domagać pokazywania Korwina-Mikke w publicznej telewizji. Będą musieli się do tego ustosunkować. Efekt natychmiastowy. Ludzie przekonają się, że istnieje alternatywa.

xbass91

2014-02-06, 17:25
Trzeba się dobrze przygotować! niech co drugi na sadolu i innych portalach sie o tym dowie to mozna by cos zademonstorwac ze nie zartujemy.

Cenzorek

2014-02-06, 18:15
Do mnie cały czas przysyłają, do kolegi od dwóch lat. Zwracajcie uwagę czy nadawcą jest poczta polska, jeśli poczta polska to nie odbierajcie awizacji.
Tak długo jak nie odbieracie, nie jesteście poinformowani i nie ma żadnego obowiązku.

strarzakwojtek

2014-02-06, 18:57
W 2014r. Polacy odmówią płacenia abonamenty, pieniądze się skończą, w 2015r. TVP przestanie istnieć, a w 2016 zamiast jedynki będzie Polsat, zamiast Dwójki - TVN. koniec, kropka, amen, drugi koniec... :lodowka:

NazgulTom89

2014-02-06, 20:19
tak jest ludzie pomysly pomysly pomysly trzeba zrobic jakis osobny temat tak by cos madrego organizowac jak najbardziej spam poczty jest okej i jestem za trzeba to zrobic wspolnie. nie chcemy szerzyc nienawisci nie chcemy dostac za darmo emerytur na to trzeba pracowac i to rouzmiemy ale jesli my pracujemy uczciwie to niech nas tez uczciwie traktuja dadza opieke dadza rozsadna emeryture zrobia podatki tak by kazdy placil a nie kombinowal co miesiac. dawac ludzie trzeba dzialac

rav4ever

2014-02-06, 23:15
Niech pomyślę, żeby się zebrać, potrzebujemy jakiegoś ogarniętego przywódcy, mamy słać maile w celu pokazywania JKM w telewizji, możemy też słać do niego maile z propozycją, żeby właśnie on był owym przywódcą. Może nie byłby najlepszym władcą, ale z pewnością lepszym niż to nowomiejskie kretyństwo z wiejskiej. Co myślicie? Tylko żeby samobójstwa nie popełnił z powodu "przytłaczającej odpowiedzialności"

dawiddb

2014-02-07, 09:53
rav4ever napisał/a:

Niech pomyślę, żeby się zebrać, potrzebujemy jakiegoś ogarniętego przywódcy, mamy słać maile w celu pokazywania JKM w telewizji, możemy też słać do niego maile z propozycją, żeby właśnie on był owym przywódcą. Może nie byłby najlepszym władcą, ale z pewnością lepszym niż to nowomiejskie kretyństwo z wiejskiej. Co myślicie? Tylko żeby samobójstwa nie popełnił z powodu "przytłaczającej odpowiedzialności"



Po co słać do niego maile? Przecież JKM już jest przywódcą i na czele Nowej Prawicy walczy o słuszne sprawy. Trzeba poprzeć go głosami i tyle. Jedyne co możemy zrobić to własnie zapewnić mu szeroką publikę. W internecie jest popularny, ale w tv go izolują. Ogromna cześć społeczeństwa opiera swoje poglądy o przekaz medialny. Nie dziwi mnie, że dokonują takich a nie innych wyborów skoro nie mają alternatywy.

NazgulTom89 napisał/a:

tak jest ludzie pomysly pomysly pomysly trzeba zrobic jakis osobny temat tak by cos madrego organizowac jak najbardziej spam poczty jest okej i jestem za trzeba to zrobic wspolnie. nie chcemy szerzyc nienawisci nie chcemy dostac za darmo emerytur na to trzeba pracowac i to rouzmiemy ale jesli my pracujemy uczciwie to niech nas tez uczciwie traktuja dadza opieke dadza rozsadna emeryture zrobia podatki tak by kazdy placil a nie kombinowal co miesiac. dawac ludzie trzeba dzialac



Na facebooku funkcjonują liczne profile Korwina i Nowej Prawicy.
Na jego oficjalnym profilu 190 tys. Kongres Nowej Prawicy 56 tys. Nowa Prawica 7 tys. Potencjał jest ogromny.