18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny przykład cenzury w TVPis (tym razem Owsiak)

voidinfinity • 2017-06-08, 11:20
Z fejsbunia Jurasa, którego WOŚP został wycięty z programu na temat cukrzycy :amused:


Cytat:

Taka historia: dzwoni do nas znajomy lekarz, diabetolog. Fantastycznie działa z nami od wielu lat przy programie walki z cukrzycą. Aktualnie ten program jest bardzo mocno ukierunkowany na kobiety w ciąży. Tysiące przyszłych mam bezpłatnie korzysta z zakupionych przez Fundację ultranowoczesnych pomp insulinowych. Wypożyczane są one kobietom, które mają problem z cukrzycą na czas planowania ciąży i jej trwania. Program działa od kilkunastu lat w 32 ośrodkach diabetologicznych, a jego rezultaty są rewelacyjne.
Lekarz zapytany przez dziennikarza TVP mówi o cukrzycy i siłą rzeczy poświęca wiele słów naszym działaniom. A należy pamiętać, że wcześniej realizowaliśmy także program zakupu pomp insulinowych dla dzieci do lat 10. Kupiliśmy ich za społeczne pieniądze blisko 3 tysiące, a dokładnie 2 978.



Cytat:

Po nagraniu program został wyemitowany w telewizji. A tam - każda najmniejsza wzmianka, każde słowo związane z nasza Fundacją zostało skrzętnie wyrzucone. Lekarz był po prostu wstrząśnięty, zadzwonił do nas, abyśmy nie myśleli, że tak strasznie marginalizował nasze działania. Mówił, i to dużo, ale wszystko zostało ocenzurowane.




elfis

2017-06-08, 21:48
voidinfinity napisał/a:

@up

Kochasz karkana i byś mu opie**olił pęto? Dobrze rozumiem? :amused:


iloraz na poziomie inżyniera z pontonu,
weź napisz coś inteligentnego
prostaku
naprawdę, bez obrazy ale to dopiero post śmieciowy

Ens

2017-06-08, 21:58
@Dehumanizacjusz

Nie trzeba nic wyrzucać wystarczy iść na pocztę i wyrejestrować odbiornik TV :P

elfis

2017-06-08, 21:59
podsumowanie

ucz się tłuku
rudy nieuku

na dzisiaj wystarczy
i ulubione pozdrowienie ateistów
niech ch*j będzie z tobą

voidinfinity

2017-06-08, 22:07
@up

Rzuciłbym ci maść na ból dupska, ale patologii nie będę wspierał :amused:

elfis

2017-06-08, 22:17
voidinfinity napisał/a:

@up

Rzuciłbym ci maść na ból dupska, ale patologii nie będę wspierał :amused:


nie myślałem że jesteś taki prostak, obstawiałem że stać cię na więcej, a tutaj taki kmiot
jesteś przegrywem

kapsel666

2017-06-08, 22:31
:idzwch*j:
BKKW napisał/a:

Mocna sytuacja była kilka lat temu tuż przed finałem WOŚP. W telewizji był wywiad z posłem PiS, który akurat przebywał w szpitalu. Namawiał do nieoddawania pieniędzy Orkiestrze. Kuriozalne było to, że leżał przypięty do sprzętu kupionego z pieniędzy fundacji. :D



Zapewne gdyby nie WOŚP ten sprzęt by tam nie stał i pewnie ten Pan by umarł...

RedIsGood napisał/a:

Ciekaw jestem co tak kurewkom i szmatławcom z PISu przeszkadza ten WOŚP. Czyżby z metra cięty grubasek z Torunia maczał w tym swoje paluchy... ;-)



Nie jestem z PISU, ale to że gość raz w roku robi akcje na sto milionów, nachapie się przy tym niemiłosiernie, i przez rok może jajami do góry leżeć..
Na pewno tych sprzętów by w szpitalach nie było,
na pewno....Kochany Owisiak....

lapps

2017-06-08, 23:31
RedIsGood napisał/a:

Ciekaw jestem co tak kurewkom i szmatławcom z PISu przeszkadza ten WOŚP. Czyżby z metra cięty grubasek z Torunia maczał w tym swoje paluchy... ;-)



Pewnie z tego samego powodu dla ktorego grubasek z torunia przeszkadza tobie... wyludza pieniadze od starszych ludzi i z tego zyje. Jeden twierdzi, ze robi to dla zdrowia ludzi, drugi dla zbawienia ludzi, ale koniec koncow sa siebie warci.

Lenart

2017-06-08, 23:44
Ocho. Owsiak coś napisał be na swoim FB na TVP które kazało mu wypie**alac i musiał się dzielić zyskami z TVN i niedoj***ne lewaczki uwierzyły

voidinfinity

2017-06-09, 00:13
@up

Ważne, że zmieniły się tylko bieguny - nie modus operandi :amused:

senpuu93

2017-06-09, 01:59
Rok w rok to samo. Nadchodzi lato - powoli zaczyna się WOŚP-owo Woodstockowa gównoburza na sadolu. W sierpniu apogeum, pod koniec września temat zanika. Rok w rok kropka w kropkę ta sama dyskusja, żałosne... Ja sobie corocznie jeżdżę do Kostrzyna od 7 lat, nigdy krzywda mi się nie stała, do puchy WOŚP-u nie wrzucam, choć kiedyś co rok byłem wolontariuszem... I nie widzę żadnego problemu. Doprawdy, ważniejsze w tym państwie istnieją problemy niż coroczne polemiki nt. czy Owsiak jest be czy nie. Możecie mi uwierzyć, fundacja to jedno, i opinia w tym względzie jest jak dupa, a festiwal to drugie - nie byłby pod patronatem WOŚP-u, to byłby pod innym szyldem, to wydarzenie samo na siebie zarabia.

jerry280

2017-06-09, 03:44
Do niektórych tępych pał nigdy nie dotrą pewne rzeczy. Nie rozumiecie, że jak ktoś prowadzi publiczną działalność to wszystko powinno być jasne przejrzyste i w każdej chwili dostępne do wglądu. I dotyczy to wszystkich zarówno belzebuba z Torunia, cwaniaczka owsika czy polityków. Ale właśnie przez takich baranów klakierów co zawsze będą tłumaczyć - przecież oni chcą dobrze owsik sprzęt kupuje, rydzol ma misje, politycy tworzą prawo itd itp - to te wszystkie mendy mają się dobrze i swoje wałki kręcą. Bo nawet jak ktoś prawdę ujawni to klakierzy ujadają i gówno można zrobić. Ale jak lubicie być dymani to wasza sprawa, tylko potem się nie dziwcie zarobkami na poziomie 2-3 tysięcy i poziomem życia Bangladeszu.

~Velture

2017-06-09, 06:49
kapsel666 napisał/a:

:idzwch*j:

Zapewne gdyby nie WOŚP ten sprzęt by tam nie stał i pewnie ten Pan by umarł...



Nie jestem z PISU, ale to że gość raz w roku robi akcje na sto milionów, nachapie się przy tym niemiłosiernie, i przez rok może jajami do góry leżeć..
Na pewno tych sprzętów by w szpitalach nie było,
na pewno....Kochany Owisiak....
Obrazek


Problem jest taki, że Owsiak pokazuje w tv jakiś sprzęt który kupił po astronomicznych cenach a nikt z przyklaskujących nie myśli ile hajsu z nfz idzie nawszystko inne poza sprzętem.
Pensje lekarzy, pielęgniarek, woźnych, recepcji, refundacji leków i wszystkie inne koszty poza samym surowym sprzętem.

voidinfinity

2017-06-09, 11:57
@up

Do tego koszt ogrzewania, energii elektrycznej, wyżywienia pacjentów, paliwa do karetek, koszty administracyjne, wszelkie rehabilitacje i sanatoria, konserwacja i utrzymanie już kupionego sprzętu...

mazga50

2017-06-10, 22:55
BKKW napisał/a:

Mocna sytuacja była kilka lat temu tuż przed finałem WOŚP. W telewizji był wywiad z posłem PiS, który akurat przebywał w szpitalu. Namawiał do nieoddawania pieniędzy Orkiestrze. Kuriozalne było to, że leżał przypięty do sprzętu kupionego z pieniędzy fundacji. :D



może się nie zaciągał...?

elfis

2017-09-02, 16:07
voidinfinity napisał/a:

@up

Oni mają w dupie czy oglądasz czy nie, ważne żebyś abonament na ministerstwo propagandy płacił :krejzi:



ale wiesz dobrze, że każda rządząca partia tak ma