18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny przykład cenzury w TVPis (tym razem Owsiak)

voidinfinity • 2017-06-08, 11:20
Z fejsbunia Jurasa, którego WOŚP został wycięty z programu na temat cukrzycy :amused:


Cytat:

Taka historia: dzwoni do nas znajomy lekarz, diabetolog. Fantastycznie działa z nami od wielu lat przy programie walki z cukrzycą. Aktualnie ten program jest bardzo mocno ukierunkowany na kobiety w ciąży. Tysiące przyszłych mam bezpłatnie korzysta z zakupionych przez Fundację ultranowoczesnych pomp insulinowych. Wypożyczane są one kobietom, które mają problem z cukrzycą na czas planowania ciąży i jej trwania. Program działa od kilkunastu lat w 32 ośrodkach diabetologicznych, a jego rezultaty są rewelacyjne.
Lekarz zapytany przez dziennikarza TVP mówi o cukrzycy i siłą rzeczy poświęca wiele słów naszym działaniom. A należy pamiętać, że wcześniej realizowaliśmy także program zakupu pomp insulinowych dla dzieci do lat 10. Kupiliśmy ich za społeczne pieniądze blisko 3 tysiące, a dokładnie 2 978.



Cytat:

Po nagraniu program został wyemitowany w telewizji. A tam - każda najmniejsza wzmianka, każde słowo związane z nasza Fundacją zostało skrzętnie wyrzucone. Lekarz był po prostu wstrząśnięty, zadzwonił do nas, abyśmy nie myśleli, że tak strasznie marginalizował nasze działania. Mówił, i to dużo, ale wszystko zostało ocenzurowane.




He...........73

2017-06-08, 11:43
Dlatego nie oglądam telewizji od około 8 lat!88!

voidinfinity

2017-06-08, 11:48
@up

Oni mają w dupie czy oglądasz czy nie, ważne żebyś abonament na ministerstwo propagandy płacił :krejzi:

BKKWK

2017-06-08, 12:09
Mocna sytuacja była kilka lat temu tuż przed finałem WOŚP. W telewizji był wywiad z posłem PiS, który akurat przebywał w szpitalu. Namawiał do nieoddawania pieniędzy Orkiestrze. Kuriozalne było to, że leżał przypięty do sprzętu kupionego z pieniędzy fundacji. :D

pazuzu

2017-06-08, 12:18
Cenzura PRL wróciła...

pyotreck

2017-06-08, 12:30
BKKW napisał/a:

Mocna sytuacja była kilka lat temu tuż przed finałem WOŚP. W telewizji był wywiad z posłem PiS, który akurat przebywał w szpitalu. Namawiał do nieoddawania pieniędzy Orkiestrze. Kuriozalne było to, że leżał przypięty do sprzętu kupionego z pieniędzy fundacji. :D



Hans Christian Andersen by się nie powstydził takiej bajeczki.

ro...........24

2017-06-08, 12:37
j***ć Owsiaka i TVP.

RedIsGood

2017-06-08, 12:41
Ciekaw jestem co tak kurewkom i szmatławcom z PISu przeszkadza ten WOŚP. Czyżby z metra cięty grubasek z Torunia maczał w tym swoje paluchy... ;-)

do...........ka

2017-06-08, 12:44
Up, bo dzieci się powinno leczyć modlitwą, a nie przy pomocy profesjonalnego sprzętu.

Mateo.

2017-06-08, 13:09
RedIsGood napisał/a:

Ciekaw jestem co tak kurewkom i szmatławcom z PISu przeszkadza ten WOŚP. Czyżby z metra cięty grubasek z Torunia maczał w tym swoje paluchy... ;-)


Już twój nick i awatar wiele mówi o tobie. Wyobraź sobie że są dowody na to, że Owsiak zapie**ala dużą cześć kasy z WOŚP dla siebie - a to żonę powsadza na przewodniczącą wszystkich możliwych spółek WOŚPu, a to na swoją żonę potworzy spółki, które potem sprzedają usługi WOŚPowi i finalnie zostają przez WOŚP kupione, a to inne wały. A cały czas bezczelnie łga, że niby prawie cała kasa idzie na sprzed medyczny i organizację imprez. To tak jakby ktoś stał z puszką pod marketem i zbierał kasę na chore dzieci, ale co czwartą wrzuconą złotówkę do puszki, zapie**alał do kieszeni - czy taki toś może być nazwany dobroczyńcą zbierającym na chore dzieci - no raczej nie. Ale wiem, że dla lewaczków może być to ciężkie do zrozumienia i przez wasz ograniczony mózg nie przejdzie.

Ptoon

2017-06-08, 13:39
Przy obecnej sytuacji na rynku medialnym, gdzie prasa i telewizja jest na usługach zagranicznego kapitału, jak dla mnie PiS może sobie TVP przemianować na TV Jarosław i nadawać przemówienia Kaczyńskiego przez cały dzień, a w nocy pokazywać dwuznaczne zbliżenia na nieustępliwą Wassermanową, która karci polityków PO, przy dźwiękach housowej, erotyzowanej wersji Roty, w której zapętlone "Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz, Orężem stanie hufiec nasz" będzie poprzerywane mlaskaniem i jękami Krystyny Pawłowicz. Tak dla kontrastu i równowagi wobec tego co robi Agora, TVN i Polsat.

Każda TV kłamie. Oglądanie TV teraz w dobie internetu to debilizm. No ale tak czy inaczej jak już nie da się tej propagandy i kłamstwa wyplewić, to niech chociaż będzie równowaga, to może ludzie wyciągną jakiś złoty środek.

do...........ka

2017-06-08, 13:48
mateo91g,
jak dla mnie może brać nawet połowę i tańczyć w błocie, jeśli lubi. Zasłużył.
Myślę, że bliscy osób, którym pomógł poprzez swoją działalność mogą mieć podobne zdanie.

zixuzix

2017-06-08, 14:23
Owsiak = Woodstock, więc nie może zabraknąć klasyka...

A więc, historia zaczyna się kiedy to na woodstocku poznałem bardzo sympatyczną parę gejów i ich 5-cio letniego synka. Mieli cudowne poczucie humoru, spali razem w namiocie obok mojego. Pewnego razu chcieli się r*chać i poprosili żebym zabrał Pawełka na spacer - poszliśmy na koncert Behemota, niestety stałem przy barierkach z małym na barkach i dostałem potężną dawkę gazu musztardowego. Broniłbym się, ale po tabletkach z marichuaną miałem zwiotczałe mięśnie. Jak się obudziłem to mały dogorywał na scenie, przybity do krzyża. Nie wiedziałem jak powiedzieć chłopakom więc pobiegłem do Jurka Owsiaka, zapłakany, spanikowany. Od Jurka bił spokój i charyzma, kazał wolontariuszom wstrzyknąć mi heroinę i obiecał, że zajmie się tematem. I zrobił to - załatwił fajnego, ładnego chłopaka z jednego ze szpitali które dotował (rodzicom powiedzieli że zmarł), pięknie umalował i ubrał w śliczną sukienkę a wolontariusze na lektyce zanieśli go jako dar dla moich przyjaciół z namiotu obok. Byli zachwyceni, jeszcze tego samego wieczora taplaliśmy się wszyscy nago w błocie i tradycyjnie pluliśmy na godło i portret Papieża. Wpadł nawet sam Nergal który w ramach przeprosin podarował całe wiadro krokodyla - towaru było tak dużo, że wszystkich częstowaliśmy a i tak wróciłem do domu z dwoma dużymi słoikami

KillerLaugh

2017-06-08, 14:36
Bo miał mówić o cukrzycy, a nie pie**olić o owsicy.