18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejne ubogacanie kulturowe w szwecji.

~Velture • 2017-04-07, 16:04
Kolejny przejaw nowoczesnego i tolerancyjnego ubogacania kulturowego w Szwecji.

Jestem k***a w szoku. Kto by się spodziewał?!



Cytat:

Ciężarówka wjechała w tłum w Sztokholmie. Co najmniej dwie osoby nie żyją
Ciężarówka wjechała w grupę ludzi w stolicy Szwecji, Sztokholmie. Dwie osoby nie żyją - twierdzi szwedzka policja. Wcześniej media informowały o co najmniej trzech zabitych. Media donoszą też, że jest co najmniej 35 osób rannych. Na miejscu reporter szwedzkiego radia widział dziesięć samochodów policyjnych i pięć karetek. Policja podejrzewa, że to mógł być akt terroru.

Pojazd jechał prosto w tłum" - opisuje szwedzka gazeta "Aftonbladet". Rannych zostało kilka osób. Pojazd uderzył w ścianę domu towarowego. - Widziałem martwe osoby. Panuje tu kompletny chaos - mówi Martin Svenningsen, reporter, który znajduje się na miejscu wypadku. Policja informuje o dwóch zabitych, ale nieoficjalnie mówi się o nawet pięciu ofiarach śmiertelnych. Służby ratunkowe udzielają pomocy osobom poszkodowanym - podała agencja TT.

Szwedzka policja podejrzewa, że wjechanie ciężarówki w ludzi na ulicy, a później w dom towarowy mogło być aktem terroru - informuje agencja dpa.
Media podają, że ludzie w popłochu opuszczają miejsce zdarzenia. Cytują świadków, którzy mówią o chaosie. Na miejsce przyjechały radiowozy policji i karetki pogotowia; policja otoczyła i zamknęła teren. Jeden z reporterów Szwedzkiego Radia twierdzi, że policja użyła broni palnej. Również według szwedzkiej telewizji publicznej STV słychać było strzały. Pojawiły się też doniesienia o kolejnej strzelaninie w pobliżu miejscu zdarzenia i o pożarze, który miał wybuchnąć w okolicy.



źródło: http://wiadomosci.wp.pl/ciezarowka-wjechala-w-tlum-w-sztokholmie-co-najmniej-dwie-osoby-nie-zyja-6109474177456257a


dzony91

2017-04-07, 16:06
Wcale nie jest mi ich szkoda.

voidinfinity

2017-04-07, 16:11
Pewnego dnia przylecą kosmici, zobaczą to sp***olenie umysłowe i stwierdzą, że trzeba rozpie**olić ziemię, żeby zrobić miejsce dla kosmicznej obwodnicy.

Tak będzie.

"Cholerna, żałosna planeta. Wcale mi ich nie żal ;-) "


~Velture

2017-04-07, 16:15
Słyszałem, że zastrzyki z ołowiu aplikowane do potylicy z prędkością ok 300m/s są skuteczne w walce z tym ścierwem.
Niestety to tylko teoria bo wyniki badań nie są do końca jednoznaczne.

andrewerty

2017-04-07, 16:22
Znając szwedzką poprawność powiedzą że kierowca zasnął za kierownicą :lol:

Wuzzah

2017-04-07, 16:26
Szok i niedowierzanie

józekdeluxe

2017-04-07, 16:41
Patrzę na indeksy giełdowe. W górę idą akcje producentów kredy.

Moby_Dick

2017-04-07, 16:42
W Europie wynaleziono lek na raka.
Więc sie nie martw jeśli masz raka, bo szybciej jebnie Cie Tir na deptaku, niż rak na szpitalnym leżaku.

TT4

2017-04-07, 17:07










A tak w ogóle to

mateusos

2017-04-07, 17:23
Czekam na kwiaty marsze milczenia robienie loda ciapatym i odszkodowanie dla człowieka który jechał ciężarówka a nienawistni ludzie stali na jego drodze do raju.

Cross9819

2017-04-07, 17:31
"Szwedzka policja podejrzewa, że wjechanie ciężarówki w ludzi na ulicy, a później w dom towarowy mogło być aktem terroru" Sama się k***a wjechała...

~Velture

2017-04-07, 17:35
@up
Źle to interpretujesz. Czekają na wyniki czy był to ciapak z allaho akbarowa.
Jeśli wynik będzie pozytywny to zmieniąwersję, że nie był to akt terroru tylko pokojowy akt jedynej pokojowej religii pokoju.

mateusos

2017-04-07, 17:43
Up pie**olisz.
To byl Szwed! Juz to pisza rodowity szwed z dziada pradziada.



Typowy Szwed.

~Angel

2017-04-07, 18:00
Kupadupasraka napisał/a:



lapps

2017-04-07, 18:04
Cross9819 napisał/a:

"Szwedzka policja podejrzewa, że wjechanie ciężarówki w ludzi na ulicy, a później w dom towarowy mogło być aktem terroru" Sama się k***a wjechała...



to jest taki sposob myslenia prymitywnych ludzi. bron zabija, samochod jedzie, ciezarowka wjezdza. oni juz nie beda wnikac jak to sie dokladnie dzieje bo im sie mozg zaczyna przegrzewac i robia sie agresywni...