18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejne ubogacanie kulturowe w szwecji.

~Velture • 2017-04-07, 16:04
Kolejny przejaw nowoczesnego i tolerancyjnego ubogacania kulturowego w Szwecji.

Jestem k***a w szoku. Kto by się spodziewał?!



Cytat:

Ciężarówka wjechała w tłum w Sztokholmie. Co najmniej dwie osoby nie żyją
Ciężarówka wjechała w grupę ludzi w stolicy Szwecji, Sztokholmie. Dwie osoby nie żyją - twierdzi szwedzka policja. Wcześniej media informowały o co najmniej trzech zabitych. Media donoszą też, że jest co najmniej 35 osób rannych. Na miejscu reporter szwedzkiego radia widział dziesięć samochodów policyjnych i pięć karetek. Policja podejrzewa, że to mógł być akt terroru.

Pojazd jechał prosto w tłum" - opisuje szwedzka gazeta "Aftonbladet". Rannych zostało kilka osób. Pojazd uderzył w ścianę domu towarowego. - Widziałem martwe osoby. Panuje tu kompletny chaos - mówi Martin Svenningsen, reporter, który znajduje się na miejscu wypadku. Policja informuje o dwóch zabitych, ale nieoficjalnie mówi się o nawet pięciu ofiarach śmiertelnych. Służby ratunkowe udzielają pomocy osobom poszkodowanym - podała agencja TT.

Szwedzka policja podejrzewa, że wjechanie ciężarówki w ludzi na ulicy, a później w dom towarowy mogło być aktem terroru - informuje agencja dpa.
Media podają, że ludzie w popłochu opuszczają miejsce zdarzenia. Cytują świadków, którzy mówią o chaosie. Na miejsce przyjechały radiowozy policji i karetki pogotowia; policja otoczyła i zamknęła teren. Jeden z reporterów Szwedzkiego Radia twierdzi, że policja użyła broni palnej. Również według szwedzkiej telewizji publicznej STV słychać było strzały. Pojawiły się też doniesienia o kolejnej strzelaninie w pobliżu miejscu zdarzenia i o pożarze, który miał wybuchnąć w okolicy.



źródło: http://wiadomosci.wp.pl/ciezarowka-wjechala-w-tlum-w-sztokholmie-co-najmniej-dwie-osoby-nie-zyja-6109474177456257a


elfis

2017-04-08, 04:25
Pamiętajcie, że w Szwecji tak naprawdę od 100 lat rządzi RODZINA WALLENBERGOW, ciekawy temat bo wydaje się to niemożliwe aby jedna rodzina miała wpływ na cały kraj- A WŁAŚNIE TAK JEST

TytanowyRosomak

2017-04-08, 05:23
^up poszperałem na temat Szwedzkiej piramidy finansowej oto jeden cytat :)

"najzamożniejszy 1 proc. szwedzkich gospodarstw domowych kontroluje aż 24 proc. łącznego majątku szwedzkiego społeczeństwa"

Toż to k***a jak w Indiach :)

przemolll

2017-04-08, 06:55
Czas zdelegalizować samochody, żeby nie mogły być użyte jako broń.


Schlapatzjenc

2017-04-08, 10:36
tranzystor napisał/a:




Przecież tutaj chodzi o pokazanie, że brudasy zrobią co chcą i zrobią to bezkarnie. Dla nich większe znaczenie od trzech osób zabitych, ma strach myślącej części społeczeństwa, która widzi do czego zmierza obecna polityka imigracyjna.



Problem z tymi indoktrynowanymi zwierzętami polega na tym, że wy robicie dokładnie to, o co im chodzi. To nie ma pokazać do czego zmierza polityka imigracyjna, tylko zaostrzyć nastroje wobec tych muzułmanów, którzy w życiu nic złego nie zrobili.

Społeczeństwo będzie szukać kozła ofiarnego, a szykanowani ludzie dojdą do wniosku, że skoro nic nikomu nie zrobili, a i tak są prześladowani, to może jednak ISIS ma rację. W ten sposób zdobywają popleczników w Europie.

Polityka migracyjna ch*ja ma tu do rzeczy, bo dobrze finansowany terrorysta bez problemu przejdzie przez granicę i nie musi się kołtunić w tłumie uchodźców.

Szpilant

2017-04-08, 13:35
Na zdjęciu z lekarzem widać wklejoną w tle, tę samą arabkę, co znalazła się na zdjęciu w zamachu w Anglii. Zdjęcia piękne, tylko proszę bez manipulacji.

elfis

2017-04-08, 16:34
TytanowyRosomak,
rodzina Wallenbergów
https://www.obserwatorfinansowy.pl/forma/rotator/skandynawska-piramida/
https://www.wprost.pl/71870/Imperium-uprzywilejowanych

"Szwecja jest idealnym przykładem kraju, w którym mediom i politykom udało się wykastrować mentalnie większość społeczeństwa i uczynić z niego bezmyślny tłum, który reaguje agresją w stosunku do każdego, kto obnaża przed nim choć skrawek rzeczywistości. Przeciętny Szwed żyje w prawdziwym Matrixie i boi się na głos wypowiedzieć swoje obawy. Czego jednak można oczekiwać po ludziach, którzy uczęszczają na studia wyższe i nie wiedzą kim był Dante Alighieri, kiedy rozpoczął się Renesans, kim był Walter, ani nie potrafią wskazać na mapie swojego własnego kraju? Przykłady wziąłem z autopsji, a konkretnie z prób samodzielnego nauczenia niemalże dorosłych ludzi tych rzeczy, które w Polsce są oczywiste dla większości dzieci w wieku gimnazjalnym.
Jako ciekawostkę dodam też, że rodzina Wallenbergów kieruje w Szwecji przedsiębiorstwami, które wytwarzają łącznie 1/3 Produktu Krajowego Brutto. Szwecja jest zatem nie tylko krajem, w którym media należą do identycznych koncernów realizujących te same instrukcje polityczne, lecz także krajem, którego znaczna część gospodarki i miejsc pracy zależy od widzimisię jednej rodzinki. Czy taki kraj może być zatem zdrowy?
Robert Grunholz"


jedna z ciekawostek , ale mam ich dużo więcej

p4nk1

2017-04-10, 12:57
Velture napisał/a:

Słyszałem, że zastrzyki z ołowiu aplikowane do potylicy z prędkością ok 300m/s są skuteczne w walce z tym ścierwem.
Niestety to tylko teoria bo wyniki badań nie są do końca jednoznaczne.



Są grupy i ludzie powtarzający te badania do uzyskania niepodważalnego wzorca. Czekamy tylko na wyniki na większej grupie kontrolnej.