18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejne ubogacanie kulturowe w szwecji.

~Velture • 2017-04-07, 16:04
Kolejny przejaw nowoczesnego i tolerancyjnego ubogacania kulturowego w Szwecji.

Jestem k***a w szoku. Kto by się spodziewał?!



Cytat:

Ciężarówka wjechała w tłum w Sztokholmie. Co najmniej dwie osoby nie żyją
Ciężarówka wjechała w grupę ludzi w stolicy Szwecji, Sztokholmie. Dwie osoby nie żyją - twierdzi szwedzka policja. Wcześniej media informowały o co najmniej trzech zabitych. Media donoszą też, że jest co najmniej 35 osób rannych. Na miejscu reporter szwedzkiego radia widział dziesięć samochodów policyjnych i pięć karetek. Policja podejrzewa, że to mógł być akt terroru.

Pojazd jechał prosto w tłum" - opisuje szwedzka gazeta "Aftonbladet". Rannych zostało kilka osób. Pojazd uderzył w ścianę domu towarowego. - Widziałem martwe osoby. Panuje tu kompletny chaos - mówi Martin Svenningsen, reporter, który znajduje się na miejscu wypadku. Policja informuje o dwóch zabitych, ale nieoficjalnie mówi się o nawet pięciu ofiarach śmiertelnych. Służby ratunkowe udzielają pomocy osobom poszkodowanym - podała agencja TT.

Szwedzka policja podejrzewa, że wjechanie ciężarówki w ludzi na ulicy, a później w dom towarowy mogło być aktem terroru - informuje agencja dpa.
Media podają, że ludzie w popłochu opuszczają miejsce zdarzenia. Cytują świadków, którzy mówią o chaosie. Na miejsce przyjechały radiowozy policji i karetki pogotowia; policja otoczyła i zamknęła teren. Jeden z reporterów Szwedzkiego Radia twierdzi, że policja użyła broni palnej. Również według szwedzkiej telewizji publicznej STV słychać było strzały. Pojawiły się też doniesienia o kolejnej strzelaninie w pobliżu miejscu zdarzenia i o pożarze, który miał wybuchnąć w okolicy.



źródło: http://wiadomosci.wp.pl/ciezarowka-wjechala-w-tlum-w-sztokholmie-co-najmniej-dwie-osoby-nie-zyja-6109474177456257a


kr...........81

2017-04-07, 18:11
ha ha mają swoich szmatoglowych mam nadzieję że jak zobaczą jakiegoś u nas w ciężarówce to go zastrzelą jak tylko granicę przekroczy jako potencjalnego teroryste bez pie**olenia się czy jest nim czy nie jest

mateusos

2017-04-07, 18:18
Angel Doj***les na maxa hahahahah

To będzie temat z największą ilością popie**olonych zdjęć nikomu niepotrzebnych pytań i popie**olonych ludzi na świecie.

Bo jestem pewien że znajdzie się ktoś, kto napisze ze Islam to religia pokoju, a to był typowo Zislamowany Szwed po przejściach psychicznych .

Teraz będą się zastanawiać jak pomagać tym ludzia po takich traumach jak wojna.

Chyba zakładam fundacje, bo jak k***a żyć!

t3tsu

2017-04-07, 18:19
No to od jutra będziemy oglądać demonstracje,w których szwedzi będą przepraszać swoich kochanych "ubogacaczy" że do tego doszło i wezmą winę na swoje rasistowsko-ksenofobiczne białe społeczeństwo.Dostanie się też pewnie nazistom-polakom,których jest tam masa.k***a w tym roku też miałem tam jechać...dobrze że zostałem

mateusos

2017-04-07, 18:30
Wszystko przez pie**olonego Bolka Wałęsę mieliśmy się zintegrować ze Szwedami lata temu jako otwarty rynek i być jednolici.

Tylko ta pie**olona Ubecka pala sie na to nie zgodziła.

I teraz tak mają.

Szwedzi prosili Polaków o przyjście, bo tam nie było już nic tylko Piękne blondynki i h*jowi faceci i chcieli się zintegrować.

Maja swoja Integracje.

Pora na Norwegie.

Allin23

2017-04-07, 18:30
Szczerze mówiąc nie rozumiem.

Kradniesz ciężarówkę żeby zrobić atak terrorystyczny, kasujesz 2 osoby i psa. No k***a. Taki plan, że faktycznie chyba jakiś czarnoskóry go opracowywał.

Terroryzm w wersji z białym człowiekiem u steru:

Masz ciężarówkę.
Sprzedajesz ją na lewo a za kasę kupujesz chemikalia do produkcji cyjanku potasu, albo k***a kupujesz cyjanek potasu przez internet bo całkowicie możliwe.
Robisz zawiesinę, bierzesz strzykawki.
Znajdujesz restauracje i kina co dają ketchupy i musztardy w butelkach na stole do samodzielnego uzycia i wstrzykujesz zawartość. Dziennie możesz takich butelek zatruć setki i przynajmniej jedna osoba jej użyje zanim ktoś znajdzie przyczynę.

Zanim cię złapią nie dość że wybijesz w ch*j ludzi to jeszcze korporacjom spadną dochody.

Zabijasz niewiernych setkami, idziesz to nieba i dymasz te swoje dziewice przez wiecznośc.

To nie jest takie znów trudne.

Ale nie, ciężarówka za grubą kasę, 2 zgony. To już mogli by gruz z dachu zrzucać.

robert357

2017-04-07, 18:33
Kto by pomyślał, że film "Children of Men" będzie pokazywał w jakimś tam stopniu przyszłość.

erincantona

2017-04-07, 18:33
Kierowcy ciężarówek zrobili najwięcej zamachów terrorystycznych w Europie! Tiry na tory!

t3tsu

2017-04-07, 18:39
na śmierć zapomniałem...biedny piesek! :mom_please:

tarcer123

2017-04-07, 18:47
Mają rozmach sk***ysyny.

Ixodidae

2017-04-07, 19:00
______________¶___
| religia pokoju # ||l “”|””\__,_
|______________|||__|__|__|]
(@)@)*********(@)(@)**(@)


andrewerty napisał/a:

Znając szwedzką poprawność powiedzą że kierowca zasnął za kierownicą :lol:



Lobo24

2017-04-07, 19:52
Śmiejecie się ze "Szwedzkiej poprawności politycznej"? Tymczasem grono "polskich" i "wszechwiedzących" portali informacyjnych z Wykopem na czele milczą...

kogut117

2017-04-07, 19:56
A są już dostępne opaski "nie wjedź we mnie"??

KillerLaugh

2017-04-07, 20:03
Skoro akcja miała miejsce w Szwecji, a ciężarówka marki Saab w dodatku była na szwedzkich tablicach i należy do szwedzkiego właściciela pojazdu, to za zamach odpowiada Szwed. Po co ta dyskusja?
A swoją drogą, zauważyliście, że nagle przestali nawijać o amerykańskim nalocie na Syrię?

hellblade

2017-04-07, 20:18
@kogut117 Opasek nie ma ale za to są kamizelki odblaskowe na wypadek gdyby ubogacanie kulturowe miało nastąpić po zmroku.

patryczkov

2017-04-07, 20:33
Produkcja kredek i kredy rozkręci się!