18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejne ubogacanie kulturowe w szwecji.

~Velture • 2017-04-07, 16:04
Kolejny przejaw nowoczesnego i tolerancyjnego ubogacania kulturowego w Szwecji.

Jestem k***a w szoku. Kto by się spodziewał?!



Cytat:

Ciężarówka wjechała w tłum w Sztokholmie. Co najmniej dwie osoby nie żyją
Ciężarówka wjechała w grupę ludzi w stolicy Szwecji, Sztokholmie. Dwie osoby nie żyją - twierdzi szwedzka policja. Wcześniej media informowały o co najmniej trzech zabitych. Media donoszą też, że jest co najmniej 35 osób rannych. Na miejscu reporter szwedzkiego radia widział dziesięć samochodów policyjnych i pięć karetek. Policja podejrzewa, że to mógł być akt terroru.

Pojazd jechał prosto w tłum" - opisuje szwedzka gazeta "Aftonbladet". Rannych zostało kilka osób. Pojazd uderzył w ścianę domu towarowego. - Widziałem martwe osoby. Panuje tu kompletny chaos - mówi Martin Svenningsen, reporter, który znajduje się na miejscu wypadku. Policja informuje o dwóch zabitych, ale nieoficjalnie mówi się o nawet pięciu ofiarach śmiertelnych. Służby ratunkowe udzielają pomocy osobom poszkodowanym - podała agencja TT.

Szwedzka policja podejrzewa, że wjechanie ciężarówki w ludzi na ulicy, a później w dom towarowy mogło być aktem terroru - informuje agencja dpa.
Media podają, że ludzie w popłochu opuszczają miejsce zdarzenia. Cytują świadków, którzy mówią o chaosie. Na miejsce przyjechały radiowozy policji i karetki pogotowia; policja otoczyła i zamknęła teren. Jeden z reporterów Szwedzkiego Radia twierdzi, że policja użyła broni palnej. Również według szwedzkiej telewizji publicznej STV słychać było strzały. Pojawiły się też doniesienia o kolejnej strzelaninie w pobliżu miejscu zdarzenia i o pożarze, który miał wybuchnąć w okolicy.



źródło: http://wiadomosci.wp.pl/ciezarowka-wjechala-w-tlum-w-sztokholmie-co-najmniej-dwie-osoby-nie-zyja-6109474177456257a


tranzystor

2017-04-07, 20:37
Allin23 napisał/a:

Szczerze mówiąc nie rozumiem.

Kradniesz ciężarówkę żeby zrobić atak terrorystyczny, kasujesz 2 osoby i psa. No k***a. Taki plan, że faktycznie chyba jakiś czarnoskóry go opracowywał.




Przecież tutaj chodzi o pokazanie, że brudasy zrobią co chcą i zrobią to bezkarnie. Dla nich większe znaczenie od trzech osób zabitych, ma strach myślącej części społeczeństwa, która widzi do czego zmierza obecna polityka imigracyjna.

Arathnmor

2017-04-07, 20:48
Tyle lat tradycji napie**alania sąsiadów i turystycznych wypadów w celu zgromadzenia pamiątek idzie się j***ć przez trzydzieści lat rządów bezmózgich popaprańców którzy sobie ubzdurali że ludzie potrafią być sobie równi. Nawet niepełnosprawne testy IQ potrafią to obalić. Chyba że się mylę i lewe pedały rządzące myślą że to jest po prostu śmieszne.

madufo

2017-04-07, 20:52
Szkoda tego psiaka, bo Szwedów to mi w ogóle nie żal.

TT4

2017-04-07, 20:54
Nagranie ze sklepu:


artur_sz13

2017-04-07, 22:05
No i gdzie są teraz cii wszyscy "tolerancyjni" ludzie przez których jest to co jest? Niech napiszą że zasnął za kierownicą zaraz po ukradnięciu ciężarówki albo że to awaria hamulców. Ładnie się rozpędził...

Swoją drogą UE kolejny zbieg okoliczności. Co nam chcą wcisnąć imigrantów ekonomicznych (nie mylić z uchodźcami) to porządny zamach w Europie.

Umahel

2017-04-07, 22:29
To nie był muzułmanin, to był Optimus Prime!

Guzik

2017-04-07, 22:44
Najbardziej mi się chciało śmiać jak we wiadomościach z uporem maniaka powtarzali, że nie potwierdzone zostało, że to zamach i nie można takiej wersji od razu przyjmować. Nie, k***a, kolejny kierowca się zagapił, jak we Francji, Niemczech i Anglii...

eMJay8086

2017-04-07, 22:55
Co za terror-zjeb!
Akurat zamach w Szwecji przy użyciu ciężarówki jest bezsensowny!
Tam ciężko nie trafić muslima; nie wiem jaki skill by musiał mieć żeby ich omijać!

Daimler1916

2017-04-07, 22:58
Zabrakło opaski z hasłem "Nie wjeżdżaj we mnie ciężarówką, Szwedzie" :lol:

greret

2017-04-07, 23:33
I bardzo k***a dobrze, sami wybrali taki rząd, który im sprowadził masę czarnych i arabów(oczywiście lekarzy i inżynierów) do kraju, Szwecja umarła jakieś 5 lat temu przez własną głupotę i poprawność polityczną. Samych zamachów i czarnego ch*ja w dupie życzę wszystkim Szwedom, którzy głosowali na ich obecny rząd.

wizzPL

2017-04-08, 00:14
zabili pieska :'c

Valixivox

2017-04-08, 00:34
Prawa Jazdy im powinni pozabierać debilom.

mlody118

2017-04-08, 00:59
Jaki muslim? Przecie to szwed pewno był, tak jak ten co ostatnio w londynie postanowił pograć w gta, tu nie ma co zwalać winy na ciapków!

MagicznyTomasz93

2017-04-08, 03:21
Z samego rana biorę kredę i idę wyrazić swój przeciw na płytce chodnikowej!

TytanowyRosomak

2017-04-08, 03:46
Rzuciłem oko na to wydarzenie w wiadomościach i każdy brudas który przechodził przez kadr za reporterem był uśmiechnięty a biali biegali wysrani :)