18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta testuje cierpliwość policjantów.

qnsl • 2017-03-08, 11:24


Wycinek pochodzi z kanału na drogach.

Ciekawe jak zakończyła by się kontrola gdyby nie obecność kamer :D

montv2

2017-03-08, 21:38
mesjasz19 napisał/a:

Co do nagrywania to ma rację, bo materiał nie jest dla policji a dla stacji tv która będzie na tym zarabiać. Znajomi mogli ją poznać po głosie który nie jest do końca zmodulowany, marka samochodu i mówi o swojej sytuacji rodzinnej. Tyle faktów, że spokojnie w sądzie mogłaby wygrać więcej niż na zapłacenie mandatu.



Ty... no i ch*j w sumie:D Tak to się można wszystkiego dopie**alać - normalny człowiek jeśli wie, że zj***ł i mu się należy to przyjmie normalnie mandat, pozdrowi rodzinę i jeszcze mu minimalne widełki wrzucą. Jak bronisz takiej babki to Ci życzę takiej osoby z drugiej strony kiedy będziesz musiał coś załatwić.

mazga50

2017-03-08, 21:52
do połowy filmu stałem po jej stronie. dlaczego? to co robi tv i ci policjanci, to jest szoł, przedsięwzięcie komercyjne. nie muszę wyrazić zgody na uczestnictwo w telewizyjnej audycji i nie chodzi o to czy to TVN, TVP czy Trwam. nikt ze mną kontraktu nie podpisał na moją obecność w tej audycji, na wykorzystanie mojego wizerunku, mojego głosu, treści wypowiadanych przeze mnie słów i zdań, czy też wykorzystanie mojego auta w tym programie. robią to bezprawnie.
w kodeksie jest zapisane, że mam się podporządkować poleceniom policji, ale nie muszę już się zgadzać na udział w realityshow. wystarczyłoby, żeby policjanci kazali wyłączyć kamery i babka daje dokumenty, podpisuje mandaty i pokwitowania i pa pa.
ale od połowy filmu, zaczęła mnie irytować dym gdakaniem...

NasterX

2017-03-08, 22:49
Mors_Nigra napisał/a:

A czemu mieli by nie nagrywać? I kogo to obchodzi czy kogoś to wk***ia? Są w miejscu publicznym i mogą sobie kręcic to i kogo k***a chcą. Jak nie chciała być na jakichkolwiek kamerach to winna była zostać w domu, tam jej nikt kręcic nie będzoe.




ale tak jak pisałem, czemu mają mnie k***a nagrywać ?

nie przeszkadzało by Ci na przykład gdyby ktoś filmował każdy twój krok poza domem ale cenzurował twarz ? i leciało by ciągle live w TV ?

Sabajone

2017-03-08, 23:50
NasterX napisał/a:




ale tak jak pisałem, czemu mają mnie k***a nagrywać ?

nie przeszkadzało by Ci na przykład gdyby ktoś filmował każdy twój krok poza domem ale cenzurował twarz ? i leciało by ciągle live w TV ?



E tam k***a z igły widły. Co oni takiego nagrywają? Wypisywanie mandatu?! No bez jaj! Dała by papiery, rozeszło by się po kościach w 5 minut i po krzyku i pewnie by tego nawet nie wyemitowali bo nudne. A ta się zachowuje jak by ją złapali na sprzedawaniu hery i gwałcie na pięciolatku naraz. Przecież psiaki jej za darmo nie zatrzymali. Ja tam zawsze mam spoko z policją, wiem że coś przej***łem to nawet nie dyskutuje mówię pisz pan to zawsze minimalny próg wpie**olą i po 3 minutach po zawodach. Bez głupich pyskówek czy udawania supermena. tak samo jest z piciem w miejscu publicznym, nigdy nie dostałem mandatu. Zawsze było "no wiem, wiem, jak pan musi to niech pan pisze" po czym następowało "wylejcie to a my nic nie widzieliśmy" albo sprawdzili dowody, wszyscy ok i udawali że nie było tematu. k***a to też są ludzie i jak z nimi gadasz jak człowiek a nie ich wk***iasz to zachowują się jak ludzie (tak wiem są też ch*je ale coraz mniej) trzeba to zrozumieć.

albineek

2017-03-09, 02:49
Po obejrzeniu tego udzielam pełnego rozgrzeszenia JKM za jedna z ostatnich wypowiedzi o których tak głośno. .

Hvsarz

2017-03-09, 04:10
Ale w kwestii kamer to ma racje. Zasłonięcie twarzy czy tablic niczego nie zmienia. Ktoś wystarczy, że nie chce, by jakaś inna osoba wiedziała gdzie była o tej porze. Ktoś kto ją zna i tak skojarzy.
I policjant się myli. Może ona jak najbardziej decydować o tym czy chce być nagrana czy nie.
To oni tu robią bezsensowne problemy pod kamerę. Jakiż to wielki problem by nie nagrywać tego? Gdyby faktycznie nie chcieli robić problemów, to by po 1 zdaniu przestali to nagrywać.

Feragas

2017-03-09, 11:12
W Hameryce by się z nią nie pie**olili tyle tylko wyszarpali z auta, w kajdanki, przeszukanie i na komendę na 48, a tu się pie**olą z takim dnem umysłowym

ZajętyPelikan

2017-03-09, 15:54
magicrodek123 napisał/a:



Nie o to chodzi czy popełniła wykroczenie, ale uważasz, że samo zasłonięcie tablic i twarzy plus głos wystarczy?



Nagrywani jesteśmy już praktycznie wszędzie. Nie twierdzę, że to wystarczy, ale nie dajmy się ogłupić... jakbym miał tak samo jak ta paniusia latać się rzucać do każdego. To zamiast na konferencjach skupić się na temacie, latałbym i zwracał każdemu uwagę o robione zdjęcia i nagrywane filmy... Paranoja... gdyby zachowała się jak przystaje na człowieka, to każdy oglądający pomyślałby sobie "w porządku kobieta, przyznała się, dostała mandat i gitarka", ale nie lepiej strzelić popisówkę jak gówniarz z przedszkola.

Ja bym wykorzystał sytuację i pozdrowił swoich znajomych... a co mi tam.

Polak1988

2017-03-09, 18:42
Gdybym ja tak się odzywał,darł pysk do milicji to skończyłbym na dołku,z rozj***ną mordą i zarzutem o napaść na funkcjonariuszy.
Tak to jest,że głupie szmaty mają więcej praw od zwykłego,pracującego,płacącego podatki,białego hetero mężczyzny.
homo,baba,turek,cygan ktokolwiek inny ma więcej praw,niż biały,młody mężczyzna.

Postępowe k***ie,co to się naoglądały trudnych spraw i dlaczego ja,skąd też znają swoje "prawa" i potem takie szopki odstawiają.Pis dał kasę,związki niedoj***nych kobitek latają wszędzie i robią jakieś sp***olone pochody i im się przewraca we łbach od tego dobrobytu.
Kowin dobrze mówił.

PieronJasnySzlag

2017-03-09, 18:43
mazga50 napisał/a:

...wystarczyłoby, żeby policjanci kazali wyłączyć kamery i babka daje dokumenty, podpisuje mandaty i pokwitowania i pa pa.


Dokładnie!!A tak, baba się rzucała, wszystko nagrane i jest szoł. Niestety bez zgody głównej bohaterki bo prośba obywatela jest niewiele warta przy dziennikarzu tvn-u.

Swoją drogą jaki interes ma w tym policja że zabiera na akcje ekipe prywatnej stacji telewizyjnej.


Ogólnie ludzie dzielą się na dwa typy. Jedni nie chcą być filmowani a drudzy czesto by specjalnie przyśpieszyli żeby być nagranym żeby pozdrowić mame ewentualnie zrobić loda kamerzyście zeby być w tv. Nie ma w tym nic złego po za faktem że ci pierwsi szanują drugich a Ci drudzy nie szanują pierwszych.

Sabajone

2017-03-10, 19:56
Polak1988 napisał/a:

Gdybym ja tak się odzywał,darł pysk do milicji to skończyłbym na dołku,z rozj***ną mordą i zarzutem o napaść na funkcjonariuszy.
Tak to jest,że głupie szmaty mają więcej praw od zwykłego,pracującego,płacącego podatki,białego hetero mężczyzny.
homo,baba,turek,cygan ktokolwiek inny ma więcej praw,niż biały,młody mężczyzna.

Postępowe k***ie,co to się naoglądały trudnych spraw i dlaczego ja,skąd też znają swoje "prawa" i potem takie szopki odstawiają.Pis dał kasę,związki niedoj***nych kobitek latają wszędzie i robią jakieś sp***olone pochody i im się przewraca we łbach od tego dobrobytu.
Kowin dobrze mówił.



Przecież ty k***a milicji nie pamiętasz... :homer:

Sonal

2017-03-11, 11:05
mazga50 napisał/a:

do połowy filmu stałem po jej stronie. dlaczego? to co robi tv i ci policjanci, to jest szoł, przedsięwzięcie komercyjne. nie muszę wyrazić zgody na uczestnictwo w telewizyjnej audycji i nie chodzi o to czy to TVN, TVP czy Trwam. nikt ze mną kontraktu nie podpisał na moją obecność w tej audycji, na wykorzystanie mojego wizerunku, mojego głosu, treści wypowiadanych przeze mnie słów i zdań, czy też wykorzystanie mojego auta w tym programie. robią to bezprawnie.
w kodeksie jest zapisane, że mam się podporządkować poleceniom policji, ale nie muszę już się zgadzać na udział w realityshow. wystarczyłoby, żeby policjanci kazali wyłączyć kamery i babka daje dokumenty, podpisuje mandaty i pokwitowania i pa pa.
ale od połowy filmu, zaczęła mnie irytować dym gdakaniem...



W tej sytuacji - mimo, że policja współpracuje z produkcją programu - nie mają władzy komuś zakaz filmowania w miejscu publicznym. Jak wiemy KAŻDY ma prawo KAŻDEGO filmowac.
Wszelkie zakazy dotyczą publikowania nagrać.
W mojej ocenie osobo kontrolowana przez policjantów powinna wyrazić do filmujących, że nie wyrażą zgody na udział w programie.
Jednak jak oglądam wszelkie tego typu programy - oburzeni kierowcy zawsze mówią, że nie wyrażają zgody... ale na filmowanie. A to sobie mogą nie wyrażać.... hahahah... takie coś to każdy ma w dupie.
Niby pojęcia podobne - jednak z punktu widzenia prawa - bardzo różne.
Jak kiedyś mnie złapie taka ekipa - to "przetestuję".... choć mało prawdopodobne, za bardzo mi życie miłe to i (poza ewidentnymi błędami, jak u każdego) policja ma mało okazji.

Wujekadolf666

2021-05-11, 03:12
Co wy pie**olicie,to ze oni se pie**olą ze w tv zamażą jej morde to ch*j z tego,ale ktoś ma ją i tak nagraną nie mają j***nego prawa jej nagrywac tym bardziej jak przewija sie gdzies tam jej diwód i dane,ch*j wie same psy na sadolu siedzą czy ki ch*j