18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta testuje cierpliwość policjantów.

qnsl • 2017-03-08, 11:24


Wycinek pochodzi z kanału na drogach.

Ciekawe jak zakończyła by się kontrola gdyby nie obecność kamer :D

Alonso

2017-03-08, 17:39
Panowie policjanci mają nerwy ze stali. Szanuję.
A ta tępa p*zda kwiatków na 8 marca nie dostanie. Kto by jej dał.

NasterX

2017-03-08, 17:50
Zajebiście w sumie że ona mówi jedno a oni drugie tak jakby kompletnie mieli wyj***ne na to że tę babę po prostu wk***iają te kamery i tyle, co z tego że jest prawo które pozwala filmować tym pie**olonym zawszonym śmieciom co im się żywnie podoba skoro to prawo jest ch*ja warte bo wk***ia ludzi ? dlaczego jakiś pie**olony pajac z T*N ( ocenzurowałem literę, czy wystarczająco zataiłem dane pozwalające na identyfikację? ) uparcie stoi z tym swoim złomem i może legalnie wszystkich wk***iać, żenada. Żałosne jest też to że policja zgadza się na cały ten poj***ny program a lektorowi to już w ogóle ch*j w dupe za to jego pie**olenie

kalijanek

2017-03-08, 17:56
ciężkie jest życie psa w naszym kraju, chyba bym wolał już na budowie zapie**alać

Siberian_Meat_Grinder

2017-03-08, 18:14
furor.condemnandi napisał/a:

@Siberian_Meat_Grinder Samochód nie jest miejscem publicznym więc 141 raczej nie wchodzi w grę, a w 65 par. 2 chodzi o wprowadzenie w błąd, a ona zwyczajnie nie chciała im dać dokumentów. Oczywiście na siłę można by było, ale ostatnimi czasy lepiej tak nie robić.



samochód miał otwarte okno, więc można :P mało tego, gdyby usłyszała to osoba przechodząca obok, to mogła by się poczuć zgorszona i wtedy ... art. 51. § 1. Ale taka inicjatywa musi wyjść ze strony osoby postronnej - policjant nie może "poczuć się zgorszony". Gdyby przechodziła obok jakaś kobieta z dzieckiem - na przykład - można walić z tego od razu.

a co do 65, to:

Cytat:

Tej samej karze podlega, kto wbrew obowiązkowi nie udziela właściwemu organowi państwowemu lub instytucji, upoważnionej z mocy ustawy do legitymowania, wiadomości lub dokumentów co do okoliczności wymienionych w § 1.



a więc również można :)

Lenart

2017-03-08, 18:24
Za mordę tą p*zdę k***a i na komende. I zobaczymy jak będzie szczekać. Gówno nie kobieta. Jak nie umie prowadzić to zostać k***a w kuchni.

Hochsztapler

2017-03-08, 18:28
Na facebooku pewnie napie**ala codziennie mnóstwo kompromitujących zdjęć ze swoim ryjem i bękartem (jak każda nienormalna samotna matka),a się wielce oburzyła, bo k***a ją nagrywają... Gdyby bez pie**olenia postępowała zgodnie z procedurami, to nie znalazłaby się w programie, bo wrzucają do niego tylko ciekawe interwencje. Zresztą, co tu dużo mówić - typowe, pie**olnięte cipsko, uważające się za jakąś królową.

Luqo

2017-03-08, 18:43
I właśnie przez takie sytuacje nie mogę zostać policjantem.. juz po 5 minutach kobieta siedziała by z dziurą postrzałową w głowie... :evil: :evil: :evil: :evil:

furor.condemnandi

2017-03-08, 19:00
@Siberian_Meat_Grinder Tak nie doczytałem, że jest to też zaniechanie w 65 par 2

JaegerMouse

2017-03-08, 19:00
Podobna sytuacja była przedstawiona na jednym filmie youtubowym z US of A, tyle tylko, że w tamtym przypadku babie, bo kobieta to ją trudno było nazwać, całkowicie szajba odbiła.

Valsorim

2017-03-08, 19:05
Ty przeklęty draniu!!

mesjasz19

2017-03-08, 19:09
Co do nagrywania to ma rację, bo materiał nie jest dla policji a dla stacji tv która będzie na tym zarabiać. Znajomi mogli ją poznać po głosie który nie jest do końca zmodulowany, marka samochodu i mówi o swojej sytuacji rodzinnej. Tyle faktów, że spokojnie w sądzie mogłaby wygrać więcej niż na zapłacenie mandatu.


hell.no

2017-03-08, 19:21
mateuszns napisał/a:

Wielki szacunek dla policjantów za cierpliwość. Ja bym na ich miejscu jeszcze skontrolował cały samochód żeby zrobić tępej babie na złość.




Gdyby nie byli nagrywani, to by tak zrobili. I ja bym im jeszcze kibicował.

Kosmodysk

2017-03-08, 19:53
Velture napisał/a:

Typowy słoik j***ny. Przyjechało do stolicy z wyp*zdowa i zdziwiona, że dowód do odebrania tam gdzie rejestrowała a nie w słodkim stołecznym k***idołku.
I taka jedna rura zawekowana robi potem stereotyp wieśniaka warszawiaka.


Ale dziecko w przedszkolu w Warszawie ma. Niech sobie wozi do tego Ożarowa czy coś. Pewnie rozj***ła system punktacji przyjmowania do przedszkoli że sama wychowuje dziecko, a normalna rodzina mieszkająca i płacąca podatki w warszawie ma problemy oddania dziecka do przedszkola.

Mors_Nigra

2017-03-08, 21:26
A czemu mieli by nie nagrywać? I kogo to obchodzi czy kogoś to wk***ia? Są w miejscu publicznym i mogą sobie kręcic to i kogo k***a chcą. Jak nie chciała być na jakichkolwiek kamerach to winna była zostać w domu, tam jej nikt kręcic nie będzoe.