18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta testuje cierpliwość policjantów.

qnsl • 2017-03-08, 11:24


Wycinek pochodzi z kanału na drogach.

Ciekawe jak zakończyła by się kontrola gdyby nie obecność kamer :D

IOI

2017-03-08, 11:31
powinni ja dla przykladu wyciagnac za kudly przez okno i przeszurac pare metrow po asfalcie.

janlew

2017-03-08, 11:34
Ale z drugiej strony jak nie życzy sobie być gwiazdą żydowskiego TVNu, to dla czego zmusza ją do tego policja.

IOI

2017-03-08, 11:36
@janlew bo takie jest prawo ze mozna sobie krecic co sie chce pod warunkiem ze sie zasloni twarze, numery czy inne charakterystyczne rzeczy ktore moga zidentyfikowac osobe na nagraniu

nowynick

2017-03-08, 11:37
qnsl napisał/a:


Ciekawe jak zakończyła by się kontrola gdyby nie obecność kamer :D



Pewnie podobnie tylko bez pierwszych paru minut pie**olenia. Policja wbrew pozorom to całkiem myślące typy, które nie napierdzielają pałą bez powodu...

A co do pani, to strasznie musi mieć jej mąż przepie**olone w domu, mnie po 7 minutach uszy rozbolały :D

FrasQs

2017-03-08, 11:41
Nie dziwie się że jest samotną matką :krejzi:

Sabajone

2017-03-08, 12:06
nowynick napisał/a:




A co do pani, to strasznie musi mieć jej mąż przepie**olone w domu, mnie po 7 minutach uszy rozbolały :D



A oglądałeś? "Jestem samotnie wychowującą matką bez 500+" Czyli chłop już dawno to głupie piździsko puścił kantem bo też wytrzymać nie mógł :D

pazuzu

2017-03-08, 12:49
Co tu gadać tępa dzida i tyle.

NiponimajU

2017-03-08, 12:51
czasem mam wrażenie, że kobiety to jest jakiś inny pie**olony gatunek lub inne zwierzęta

OxY

2017-03-08, 13:04
Wk***iona była i waleczna się zrobiła :D

Z drugiej strony jeśli nie wyrażam zgody, to powinni odpuścić filmowanie.

~Velture

2017-03-08, 13:53
Typowy słoik j***ny. Przyjechało do stolicy z wyp*zdowa i zdziwiona, że dowód do odebrania tam gdzie rejestrowała a nie w słodkim stołecznym k***idołku.
I taka jedna rura zawekowana robi potem stereotyp wieśniaka warszawiaka.

BKKWK

2017-03-08, 14:06
janlew napisał/a:

Ale z drugiej strony jak nie życzy sobie być gwiazdą żydowskiego TVNu, to dla czego zmusza ją do tego policja.



IOI napisał/a:

@janlew bo takie jest prawo ze mozna sobie krecic co sie chce pod warunkiem ze sie zasloni twarze, numery czy inne charakterystyczne rzeczy ktore moga zidentyfikowac osobe na nagraniu



OxY napisał/a:

Z drugiej strony jeśli nie wyrażam zgody, to powinni odpuścić filmowanie.



Teoretycznie tak, ale zmuś kręcących do wyłączenia kamer w obecności policji. Jest za to drugie wyjście - można kulturalnie poinformować panów kamerzystów, żeby przekazali swoim przełożonym, że w przypadku publikacji choćby fragmentu nagrania wystosujesz pozew. W sądzie sprawa jest do wygrania, ponieważ zawsze znajdą się elementy umożliwiające identyfikację.

teken

2017-03-08, 15:21
jaka tępa k***a :D

mateuszns

2017-03-08, 15:56
Wielki szacunek dla policjantów za cierpliwość. Ja bym na ich miejscu jeszcze skontrolował cały samochód żeby zrobić tępej babie na złość.

Ronoaro

2017-03-08, 16:09
Po 2 minutach wysłuchiwania jej smętnego pie**olenia jestem bardziej zmęczony niż po 12-godzinnej zmianie.