18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kinomaniak R.I.P

ZmienNazwe • 2014-01-10, 21:22



:wodka: ktos ma jakies info czy koniec to kinomaniaka?

Kryspin111

2014-01-11, 13:40
Mi to obojętne bo często tam filmów nie oglądałem. Jak było 720p to dźwięk do dupy i już wolałem 480p.
Najczęściej oglądam na www.playtube.pl
Jeśli tam nie ma filmu, którego szukam to szukam w google i wyszukuje mi m.in. cda.pl - też można oglądać.

Dla mnie to nie problem, że kinomaniak został zamknięty.

Rozentuzjazmowany

2014-01-11, 13:56
Ponoć głównym powodem było udostępnienie Django, szkoda strony, naprawdę potężna baza wideo, ale myślę, że powrócą. Jak serwery znajdują się na jakiejś wyspie na drugim końcu świata to prawo ich nie dosięgnie.

Nameless

2014-01-11, 15:42
ZwykłySadol napisał/a:

@Nameless wybacz ale pie**olisz, torrenty to głównie same pijawy.
Stream w torrentach nie jest uzależniony od twojego neta głąbie ale od udostępniania innych użytkowników co w połączeniu z moim pierwszym wnioskiem daje marne szanse na stream z Torrentów.
Musisz się liczyć z tym że jak coś ssie po 5 mb i nagle spada do 50/kb


1) Spokojnie, nie napinaj się tak i nie wyzywaj bez powodu.
2) Nie wiem jakie Ty masz przejścia z torrentami, ale ja w ciągu max. minuty znajduję takie, które ściągają się moją maksymalną przepustowością łącza (tak, mają dużo seedów). Niejednokrotnie ściągałem z prędkością > 20 Mbit/s
3) Skąd wyciągasz wnioski, że nie wiem na czym polegają torrenty? Tym bardziej nie rozumiem dlaczego mnie w związku ze swoimi błędnymi wnioskami wyzywasz od głąbów. Tak jak napisałem - ja z seedami nie mam problemów.
4) Jak nie umiesz szukać torrentów, to się nie odzywaj i nie kompromituj.

@mihaueeek
Nie przeżywaj tak. Moje argumenty nie były kierowane do Ciebie, a każdy wybiera to, co mu się bardziej podoba. Jak mam laptopa, który obsługuje rozdzielczość 720p, albo monitor, który ma 1080p, to lubię sobie oglądnąć coś w dobrej rozdzielczości.
Ty masz to w dupie? Twoja sprawa :roll:

sosna153

2014-01-11, 15:45
kiedyś było już tak, że kinomaniak nie działał przez jakiś miesiąc ale potem wróciło wszystko do normy. Pewnie znowu przerzucą serwer do jakiegoś zimbwabwe albo innej etiopii czy tam na kajmany i bedzie chodzić. Ale w sumie wtedy nie pisało "the end" tylko coś o przerwie czasowej. Także już sam nie wiem do końca czego się można spodziewać

Catacombe

2014-01-11, 18:00
ZwykłySadol napisał/a:

@Nameless wybacz ale pie**olisz, torrenty to głównie same pijawy.
Stream w torrentach nie jest uzależniony od twojego neta głąbie ale od udostępniania innych użytkowników co w połączeniu z moim pierwszym wnioskiem daje marne szanse na stream z Torrentów.
Musisz się liczyć z tym że jak coś ssie po 5 mb i nagle spada do 50/kb to znaczy że jakiś gimnazjalista właśnie musiał wyłączyć komputer i pójść spać a ty pobierasz plik od jakiegoś Janusza który upload ustawił minimum natomiast sam zasysa z max prędkością.
Torrenty to niestety gówno. Trzeba czekać kombinować szukać a na końcu i tak się okaże że plik jest sp***olony ale nikt o tym nic nie napisał.
Tak właśnie dlatego kinomaniak był popularny wchodziłeś szukałeś filmu/serialu włączałeś i oglądałeś ch*j z jakością czasem faktycznie była do dupy ale przynajmniej była. Lista filmów i seriali jak z Sosnowca do Radomia w kategoriach i alfabetycznie. Wygodne to było i sensowne, było niestety.



Jak nie potrafisz znaleźć dobrego torrenta to już twój problem. Osobiście polecam torrentz.eu, wpisujesz to czego szukasz i masz całe strony zawalone torrentami. Nawet przy moim przeciętnym łączu film mam w 10-20 minut. Bo ja jakoś nigdy nie miałem że ściągałem w maksymalną prędkością i nagle spadła ona do minimum.

Dranzes

2014-01-11, 18:29
oglądałem se k***a akurat seriala, klikam następny odcinek i the end ch*je jedne

tera sciagam z thepiratebay i napisy z napiprojekt za jednym kliknieciem

Tassadar

2014-01-11, 19:23
Gdyby się ktoś uparł żeby cię upie**olić to po jednym dniu typowego korzystania z internetu jakiś paragraf by się znalazł. Jeśli nie udostępniasz muzyki czy filmu komuś dalej, to masz bodaj 48 h na usunięcie tego pliku, ale pewny nie jestem. Pewny jestem że samo ściąganie bez rozpowszechniania nie jest zagrożone jakąś szczególną karą.

St...........on

2014-01-12, 18:23
bimbastah napisał/a:



Serio jeszcze ktoś wierzy że za torrenty można pójść do pierdla? :lol:

W jakiejkolwiek sieci P2P jest tylu użytkowników i źródeł że policji po prostu nie opłaca się tym zajmować - zresztą co by z tego mieli? to tylko takie pie**olenie (od razu przypomina mi się ten ZJEB hołdys...)
Wierzy ktoś jeszcze że ktoś postanowiłby postawić całą światową/krajową policję aby udupić użytkowników jakieś sieci P2P? prosze cie... Można udupić klienta/hosting etc. ale nie użytkowników - to jest po prostu logistycznie bez sensu.




Ludzie czego wy nie czytacie ze zrozumieniem??? Mam jakąś specjalną instrukcję lub rysunki rysować do postów żebyście czytali ze zrozumieniem?

Czy ja tam napisałem że pójdziesz do pierdla za piractwo? Nie k***a, ja napisałem tylko że mogą zapukać do twoich drzwi panowie w mundurach, a głownie za tego typu przestepstwa są grzywny i zawiasy (if u know what i mean)...

@bimbastah

Młody jesteś i gówno wiesz, to nie policjia ściga piratów , tylko agencje typu ZAIKS, ew.autorzy i właściciele praw autorskich poprzez wniosek do prokuratury o dokonaniu przestępstwa, a policja jest tylko narzędziem w tej sprawie (czyt. egzekutorem)


P.S. Zaraz pustaki będą sie czepiać o słowo egzekutor. A inteligentni skojarzą że chodzi o wykonawcę.