18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kinomaniak R.I.P

ZmienNazwe • 2014-01-10, 21:22



:wodka: ktos ma jakies info czy koniec to kinomaniaka?

Attero132

2014-01-11, 00:03
@UP i 2x UP
Na kinomaniaku większość filmów było w 720p

Roxiii

2014-01-11, 00:04
sprawdź stronę kinoman . tv
:)

GillesV

2014-01-11, 01:28
@up prawie to samo ;] szkoda ze dane nie pasują ;p

St...........on

2014-01-11, 01:46
@Nameless

Dobra pójde z Tobą na kompromis i powiem że to kwestia gustu (torrent czy stream)

Wirusów się nie boję, robali tak samo , mam 2 dobre antywirusy (ale oczywiście nie używam ich jednocześnie) + program antyspyware'owy , a jak mnie ma trafić to i tak trafi , nie mozna popadać w paranoję , jednak mam to na uwadze

A co do zewnętrznego dysku to jest na sacie i podłączony jako promary + windzia na nim , tak że jak cos to zrywam kable i fly away ;)

*primary sory

Nameless

2014-01-11, 02:11
@alexandru
A co jak w antywirusie masz backdoora? ;)
Też myślę, że to kwestia gustu.


Attero132 napisał/a:

@UP i 2x UP
Na kinomaniaku większość filmów było w 720p


Oglądałem seriale, które były w gorszej jakości niż na torrentach. Nie oglądałem nigdy filmów na Kinomaniaku, więc się nie spieram ;)

bravoteampolska

2014-01-11, 02:46
Ja tam często korzystałem z kinomaniaka , głównie seriale .
Szkoda bo to był najlepszy serwis z filmami i serialami , ale już jakas k***a się do tego dobrała .

bimbastah

2014-01-11, 02:50
alexandrus napisał/a:



Oczywiście, że nie!

Po pierwsze ryzyko (jakieś tam jest) że psy zapukaja do twoich drzwi



Serio jeszcze ktoś wierzy że za torrenty można pójść do pierdla? :lol:

W jakiejkolwiek sieci P2P jest tylu użytkowników i źródeł że policji po prostu nie opłaca się tym zajmować - zresztą co by z tego mieli? to tylko takie pie**olenie (od razu przypomina mi się ten ZJEB hołdys...)
Wierzy ktoś jeszcze że ktoś postanowiłby postawić całą światową/krajową policję aby udupić użytkowników jakieś sieci P2P? prosze cie... Można udupić klienta/hosting etc. ale nie użytkowników - to jest po prostu logistycznie bez sensu.

Ra...........py

2014-01-11, 03:01
[up] Racja! Przecież nikt nie wyłoży środków na ściganie kogoś kto sobie tam zassał jakieś parę odcinków głupiego serialu, inna sprawa gdy zaczyna to przekraczać setki gigabajtow to wtedy może się ktoś zainteresować a tak to ch*j

Yogii26

2014-01-11, 03:08
Nameless napisał/a:


2) Na torrentach ściągniesz w dobrej jakości, w przeciwieństwie do takich streamów, a jak oglądasz z napisami, to napisy będą dużo lepszej jakości. Poza tym takie zaśmiecanie, że jak oglądniesz to usuniesz... Co za problem?



Skąd przeświadczenie że każdy stream jest słabej jakości? Akurat na kinomaniaku były w wysokiej.

Nameless napisał/a:

3) Z torrentów też można "streamować" (ściągasz i od razu odtwarzasz - jak z youtube). Oczywiście jak ktoś ma słabego neta, to i tak ch*ja z tego będzie.



Ty chyba nie wiesz co to jest "stream". Stream jest udostępniany przez serwer zewnętrzy, to że ty ściągniesz część filmu i będziesz go mógł obejrzeć nie oznacza że jest to stream.

Po za tym lepsze od torrentów (czyli P2P) jest metoda P2M, gdzie pliki (filmy, gry itd.) są wrzucane w małych partach na skrzynki mailowe i nie ma żadnego pie**olenia się z seedowaniem i peerowaniem a portali z tego typu wstawkami jest pełno.

Ziaba

2014-01-11, 03:38
@Yogii26


Akurat nie wszystkie były w dobrej jakości, i duza czesc była dostepna tylko posiadajac premium ;)


A an torrentach wcale nie trzeba pobierac zeby obejrzec... wystarczy ze masz internet adekwatny do jakosci, do 720p pasuje miec chociaz 4/5mb zeby oglądać na bierząco... no i zeby było wystarczajaco seedów.



A jak policja wpadnie to sie nie pie**olisz tylko 'format c' i ch*j ;)

zielak300

2014-01-11, 04:21
ACTA wjezdza na rejon

Murekkk

2014-01-11, 05:17
Kiedyś czytałem, że pobrany plik można mieć przez 24h na kompie... Wolę sobie pobrać film i obejrzeć w dobrej jakości z napisami niż oglądać na streamie z lektorem...

Nameless

2014-01-11, 05:46
Yogii26 napisał/a:

Ty chyba nie wiesz co to jest "stream". Stream jest udostępniany przez serwer zewnętrzy, to że ty ściągniesz część filmu i będziesz go mógł obejrzeć nie oznacza że jest to stream.


Nie musisz mi tłumaczyć co to jest stream, serio.
Uprościłem trochę sprawę, bo w tym kontekście nie ma to wielkiego znaczenia. Chodziło o odtwarzanie filmu na bieżąco ("na żywo") przed ukończeniem pobierania całego pliku - bez czekania.