18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kinomaniak R.I.P

ZmienNazwe • 2014-01-10, 21:22



:wodka: ktos ma jakies info czy koniec to kinomaniaka?

dozek

2014-01-11, 08:53
W Polskim prawie jest tak że można ściągać bez konsekwencji. Nie można udostępniać. Torrenty jednocześnie pobierają i wysyłają dlatego z nimi trzeba uważać.

DFM

2014-01-11, 09:08
Jest jeszcze jedna strona z której sam korzystam nie płacąc ani grosza :D

www.PolskaTelewizjaOnline.pl < mają od zaj***nia programów a z tego co słyszałem otwierają serwis z filmami online :D

kris0210

2014-01-11, 09:22
ja oglądam na kinos . pl bez płacenia i limitów

avalanch

2014-01-11, 09:24
playtube.pl ;)

herbalix

2014-01-11, 10:35
alexandrus napisał/a:


Po pierwsze ryzyko (jakieś tam jest) że psy zapukaja do twoich drzwi

ale mam dysk zewnętrzny , który w razie lipy wypie**alam za okno :P



tylko uważaj, żebyś nie trafił tym dyskiem w pana policjanta, który będzie stał pod oknem patrząc czy właśnie nie wypie**alasz czegoś przez okno.

bania88

2014-01-11, 11:14
<expert_mode>
Bo w PL wladze znalazly dobry sposob, zeby powalic takie strony. Nie byli w stanie zamknac firmy lub strony bo byla ona na zagranicznych serwerach i zarejestrowana za granica. Sposob polegal na tym, ze odcieli ich od platnosci internetowcyh. Wyslali stosowne pismo miedzy innymi do Paypala, i kinomaniak.tv nie mieli dostepu do kasy. Od dluzszego czasu konto premium mozna bylo kupic tylko za punkty zdobyte na stronie, kupienie czegokolwiek za kase bylo "tymczasowo niedostepne". Nie mieli dostemu do kasy wiec padli. Ale juz raz kinomaniak padl i potem znowu ruszyli po przeniesieniu sie za granice. Napewno tak bedzie tym razem. Bo to kura znoszaca zlote jaja.

PS. Kinoman.tv to nie kinomaniak.tv, oni sie nie przeniesli, jest to podroba i zrobiona zeby wygladala podobnie bo w koncu kinomaniak mial duzy sukces. Tylko, ze na kinomaniaku wszystkie filmy byly na hostingach nalezacych do nich czyli putlocker.com i videoslasher.com - bez limitu, na kinoman masz juz h*jowe hosltingi typu maxvideo lub nextvideo, ktore wypie**alaja ci limit po 3min.
</expert_mode>

ZwykłySadol

2014-01-11, 11:26
@Nameless wybacz ale pie**olisz, torrenty to głównie same pijawy.
Stream w torrentach nie jest uzależniony od twojego neta głąbie ale od udostępniania innych użytkowników co w połączeniu z moim pierwszym wnioskiem daje marne szanse na stream z Torrentów.
Musisz się liczyć z tym że jak coś ssie po 5 mb i nagle spada do 50/kb to znaczy że jakiś gimnazjalista właśnie musiał wyłączyć komputer i pójść spać a ty pobierasz plik od jakiegoś Janusza który upload ustawił minimum natomiast sam zasysa z max prędkością.
Torrenty to niestety gówno. Trzeba czekać kombinować szukać a na końcu i tak się okaże że plik jest sp***olony ale nikt o tym nic nie napisał.
Tak właśnie dlatego kinomaniak był popularny wchodziłeś szukałeś filmu/serialu włączałeś i oglądałeś ch*j z jakością czasem faktycznie była do dupy ale przynajmniej była. Lista filmów i seriali jak z Sosnowca do Radomia w kategoriach i alfabetycznie. Wygodne to było i sensowne, było niestety.

Mykolla

2014-01-11, 11:30
Kinomaniaki, szkoda oczu na hebrjaskie strimy filmów nagrywane kozim odbytem.
Netflix FTW.

froqer

2014-01-11, 11:33
Jeśli chodzi o torrenty.

Udostępnianie jest nielegalne, czyli Upload.
Pobieranie jest legalne (Download).

yeloneck

2014-01-11, 11:38
Nameless napisał/a:


PPS Pewnie się MTV dosrało do kinomaniak.tv o Warsaw Whore, bo pełno ludzi teraz to oglądało.



To jest właśnie straszne. Typowy odmóżdżacz, dla pustej masy. Jak widzę na uczelni "lalunię" z pomarańczową twarzą i doczepionymi 50cm włosami, która mówi, że jakiś trybson ma brata bliźniaka, więc oboje muszą być "super-cute" - to szczerze - nie wiem co powiedzieć...
Jak to jest, że w 21 wieku, buractwo, patologia, dawanie dupy na lewo i prawo jest na topie? Nie ma lepszych wzorów do naśladowania?

boberm

2014-01-11, 12:20
Co do torrentów, to:
1. Są programy takie jak PeerBlock, które blokują policje i inne pierdoły podczas pobierania.
2. Jeśli by się do was przyczepili to na 100% tylko o filmy, muzykę polskich artystów-cebulaków, bo tylko im zależy na ściganiu piratów. Nie pobierasz polskich filmów==nie masz problemów.
3. Ja większość pobieram po angielsku, osobno napisy i spolszczenia więc mogę pobierać np. z TPB, gdzie seedy są zawsze w setkach i nie ma problemu z pijawami.

Co nie zmienia faktu, że kinomaniak też miał swoje zalety i szkoda, że go zamknęli.

~Vuko

2014-01-11, 13:23
I dobrze bo to było gówno jakich mało.

mihaueeek

2014-01-11, 13:24
Nameless napisał/a:

@alexandrus
1) Jak umiesz korzystać, to ryzyka specjalnego nie ma.
2) Na torrentach ściągniesz w dobrej jakości, w przeciwieństwie do takich streamów, a jak oglądasz z napisami, to napisy będą dużo lepszej jakości. Poza tym takie zaśmiecanie, że jak oglądniesz to usuniesz... Co za problem?
3) Z torrentów też można "streamować" (ściągasz i od razu odtwarzasz - jak z youtube). Oczywiście jak ktoś ma słabego neta, to i tak ch*ja z tego będzie.

Osobiście wolę poczekać te 20 - 30 minut i oglądnąć coś w dobrej jakości niż męczyć gały na niewyraźnym obrazie i napisach.
Mam nadzieję, że wystarczy kontrargumentów ;)

PS Jak ściągasz gry to o wirusy się nie boisz? Bardziej bym się bał o robaków niż policji...
Ta. Dysk zewnętrzny za okno, a na kompie lista ściąganych/wysyłanych plików, zainstalowane pirackie gry/programy/muzyka i dysk oczywiście niezaszyfrowany.

PPS Pewnie się MTV dosrało do kinomaniak.tv o Warsaw Whore, bo pełno ludzi teraz to oglądało.



A ja nie lubię pie**olenia takich ludzi jak Ty. Szybki dostęp do wielu filmów, przyjemny interfejs wpisujesz nazwę, klikasz, oglądasz i ch*j mnie obchodzą Twoje inne argumenty bo są z dupy, wiadomo że można ściągnąć ale prędkość internetu u osób w Polsce jest tak zróżnicowana że na jeden ch*j wychodzi, też kiedyś ciągnąłem z torrentów filmy ale jak sobie naj***łem z 10 filmów po 12 GB każdy to się na dysku zaczynało powoli robić ciasno, nie każdy jest pie**olonym onanistą na punkcie HD jak mam ochotę sobie zrobić k***a seans to ściągam i zapraszaam znajomych i puszcam na TV, na kompie samemu mnie pie**oli czy będę miał 480p czy 720.