18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kinomaniak R.I.P

ZmienNazwe • 2014-01-10, 21:22



:wodka: ktos ma jakies info czy koniec to kinomaniaka?

LaBomba

2014-01-10, 21:23
Jebło to jebło, na h*j drążyć temat ?

Franek_Kapusta

2014-01-10, 21:23
Uwaga, jestem ekspertem i mam sprawdzone informacje z pewnego źródła. Kinomaniak nie działa.

mare30ks

2014-01-10, 21:24
zobacz czy w prawym roku nie ma 'X" do zamkniecia reklamy :P

ZmienNazwe

2014-01-10, 21:25
mare30ks napisał/a:

zobacz czy w prawym roku nie ma 'X" do zamkniecia reklamy :P



nie mam czegoś takiego jak reklamy w przeglądarce ;x

bloodwar

2014-01-10, 21:28
Było już dawno pisane o tym w newsach na wp. onecie, o2 etc, że te serwisy z "darmowymi" filmami min. kinomaniak powstały po to, żeby wyłudzić kasę od abonentów ("jednorazowa opłata za rejestrację") a potem zwijają interes i zakładają nową stronę

ZmienNazwe

2014-01-10, 21:29
bloodwar napisał/a:

Było już dawno pisane o tym w newsach na wp. onecie, o2 etc, że te serwisy z "darmowymi" filmami min. kinomaniak powstały po to, żeby wyłudzić kasę od abonentów ("jednorazowa opłata za rejestrację") a potem zwijają interes i zakładają nową stronę



na tym się nie płaciło, to był plus

KociBolec

2014-01-10, 21:39
Kurde a miałem uzbierane punkty na jeden dzień premium.

St...........on

2014-01-10, 22:11
jabba_the_hutt napisał/a:

A nie lepiej z torrentów korzystać?



Oczywiście, że nie!

Po pierwsze ryzyko (jakieś tam jest) że psy zapukaja do twoich drzwi

Po drugie: Po ch*j zaśmiecać dysk czymś co jest dostępne na streamie?

Po trzecie: Po ch*j czekać aż się ściągnie ,jak przez ten czas już to obejrzysz na streamie, a ludzie ze słabym netem nawet 2 lub wiecej filmów obejrzą w tym samym czasie

Mam nadzieję że wystarczy argumentów.

P.S. Z tym ryzykiem to jest tak że sam tez ściągam tylko gry i muzę (jeśli nie ma opcji przerobienia jej na mp3 z youtuba w hd )ale mam dysk zewnętrzny , który w razie lipy wypie**alam za okno :P

Borys_

2014-01-10, 22:18
Przecież pisze THE END :D

Club92

2014-01-10, 22:20
a playtube.pl działa :)

Nameless

2014-01-10, 22:39
@alexandrus
1) Jak umiesz korzystać, to ryzyka specjalnego nie ma.
2) Na torrentach ściągniesz w dobrej jakości, w przeciwieństwie do takich streamów, a jak oglądasz z napisami, to napisy będą dużo lepszej jakości. Poza tym takie zaśmiecanie, że jak oglądniesz to usuniesz... Co za problem?
3) Z torrentów też można "streamować" (ściągasz i od razu odtwarzasz - jak z youtube). Oczywiście jak ktoś ma słabego neta, to i tak ch*ja z tego będzie.

Osobiście wolę poczekać te 20 - 30 minut i oglądnąć coś w dobrej jakości niż męczyć gały na niewyraźnym obrazie i napisach.
Mam nadzieję, że wystarczy kontrargumentów ;)

PS Jak ściągasz gry to o wirusy się nie boisz? Bardziej bym się bał o robaków niż policji...
Ta. Dysk zewnętrzny za okno, a na kompie lista ściąganych/wysyłanych plików, zainstalowane pirackie gry/programy/muzyka i dysk oczywiście niezaszyfrowany.

PPS Pewnie się MTV dosrało do kinomaniak.tv o Warsaw Whore, bo pełno ludzi teraz to oglądało.

Kapitan Cena

2014-01-10, 23:33
Przecież przy obecnych prędkościach internetu oglądanie streamowanych seriali w jakości 360p i to w dodatku z reklamami to jakaś pomyłka. Ściągnięcie odcinka serialu 720p 1GB-1.5GB trwa 10 minut, a jak ktoś mieszka na blokach i ma światłowody to jeszcze mniej. Przy okazji można oglądać z angielskimi napisami lub bez i się przy okazji czegoś nauczyć, a nie cały odcinek oczy wlepione w dolny kraniec okienka 3x5cm. O lektorze to już nie wspomnę..