18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kilka słów o łebku pobitym przez SM

sernik0001 • 2014-10-28, 19:48
Cześć,
jakiś czas temu pojawił się w Internecie (również u nas na sadolu) materiał jak to okrutny strażnik pobił niewinnego chłopaka. Na necie natrafiłem na "kilka słów" o tym nieszczęśniku. Podklejam co najlepsze, a cały materiał w źródle.

"Sam poszkodowany, podobnie jak osoby, z którymi „przesiaduje” na placu Wolności, są bardzo dobrze znani nie tylko szczecineckim stróżom prawa, ale również mieszkańcom Szczecinka. W stosunku do Grzegorza Milczarka podejmowanych było do tej pory ponad 50 interwencji. 7-krotnie sprawy zostały kierowane do sądu, który skazywał Milczarka na prace społeczno-użyteczne. Część z godzin jakie musiał odpracować Milczarek, nie zostały do tej pory odpracowane."

"Witam Serdecznie. Cały czas obserwuje tę sytuacje z pobitym mieszkańcem Szczecinka i szczerze mówiąc masakra! Szkoda mi tego pana ze Straży Miejskiej bo ja na jego miejscu postąpiłabym podobnie – zawiozłabym go do rodziców i przy nich wlała. Mieszkam na placu Wolności, tę małoletnią grupę widzę na co dzień i znam ich na wylot. Co wieczór widzę ich naćpanych bądź pijanych. Z mojego mieszkania słyszę jak siedzą przeklinają i balują w centrum naszego miasta! Policja i Straż Miejska już od dawna zwraca im uwagę, więc chłopcy postanowili się zemścić. Dlaczego nigdy nie było zgłoszenia od porządnej osoby, że została pobita przez SM czy Policję? Mam nadzieje, że ktoś w końcu zrobi porządek z tymi gówniarzami zwłaszcza z Grzegorzem i Wojtkiem."

Niby nic nie usprawiedliwia znęcania się nad człowiekiem ALE...sam bym się wk***ił jakbym X razy w ciągu nocy miał wezwanie do tych łebali. Strażnik też chce odj***ć na spokojnie swoją pracę i wrócić do żony.

Źródło: http://wzp24.pl/kilka-slow-o-panu-pobitym-przez-straznika/

edit.
P.S. szczególna prośba o wypowiedzenie się do osób, które pod materiałem o pobiciu krzyczały, że ch*j w dupe strażnikom, że niewinny, likwidować SM ect. :)

Eurek

2014-10-28, 20:00
Sam nie cierpię tego tworu jakim jest SM, ale od początku mi ta sprawa śmierdziała.


ARBEITSLAGER

2014-10-28, 20:05
już to widzę, zaraz zbierze się multum komentarzy typu: "tak, mi od początku coś nie pasowało", "wiedziałem od razu" etc.
już jest jeden :-D

PieronJasnySzlag

2014-10-28, 20:32
po pierwsze o ile filmik jest realny o tyle ten artykuł może być zupełnie zmyślony. Po drugie jeśli nawet nie jest zmyślony to co to zmienia? Podpisania zeznań nie wymusza się psikaniem gazem po oczach.

Ptoon

2014-10-28, 20:38
No i co z tego, że chłopak naćpany, chamski czy pyskaty? Strażnik Miejski to nie sąd i on nie ma prawa go karać nawet jakby mu się należało. Strażnik lub policjant mogliby zamykać seryjnego morderce i gwałciciela i dalej jedynym co mogą zrobić to skuć go unieruchomić i doprowadzić do aresztu. Od tego żeby karać jest sąd, a nie służby, więc jeżeli taki ch*j bije skazanego, poniża, pryska gazem to sam popełnia przestępstwo i nie ma dla niego usprawiedliwienia. Po to k***a ich szkolą żeby umieli sobie radzić w stresowych sytuacjach jak im gnojek pyskuje, a jak nie potrafią to niech lecą na zbity pysk i zabiorą się za coś spokojniejszego, nie wiem pracę w sklepie spożywczym na przykład.

keepsake

2014-10-28, 20:39
Coś w tym jest. Filmiki jak amerykańska/rosyjska policja/milicja nie pie**oli się w tańcu są wychwalane pod niebiosa, że tak powinno być u nas. A jak w nagraniu nie widać czemu koleś został zatrzymany, tylko powtarza że on nic nie zrobił, jak już kamerę włączył a bije znienawidzona SM to pod wpływem emocji już kara śmierci dla tego strażnika :)

Kiedyś po pijaku się samochodu dla zgrywu przestawiało po śniegu, suka nas 'goniła' przez wyboistą łąkę, przez śnieg i nawet pouczenia nie było... Jak ktoś trzyma fason, czy to zwykły człowiek, czy mafiozo, to z policją nie ma żadnych problemów.

Kardio_Error

2014-10-28, 20:39
k***om i bandytom można sikać gazem do oczu a nawet do dupy...

Yanosik

2014-10-28, 20:56
Co by ten chłopak nie był chuliganem to i tak strażnik miejski to nie człowiek od wymierzenia kary. A jeśli takową by już chciał wymierzyć to mógł to zrobić normalnie, 1vs1 bez sprzętu i tyle.

qoryto

2014-10-28, 20:58
@sernik0001 ewidentnie masz ból dupy. Może kolega pracuje w SM?
Podobno w Szczecinku to nie pierwsze zdarzenie, gdzie pobito mieszkańca. Może chłopak nie jest święty, ale do ku**wy nędzy, nie był nawet karany.. nie bronie ani jednego ani drugiego tylko ku**wa lewaki włączcie mózg i zacznijcie w końcu myśleć.. podobno z chłopaka chcą teraz bandytę zrobić... z poszkodowanego zrobić zwyrodnialca, jakie to POlskie. Serniku. Życzę Ci z całego serca, abyś był kiedyś przez nich zagazowany, skopany i ch*j wie jeszcze co! a na koniec zamiast tego kogoś, kto zrobił Ci krzywdę, wpi**dolą cie do jednej klatki z bandytami, którzy będą Cię codziennie rano i wieczorem rżnąć w dupę.

Ku...........cz

2014-10-28, 21:05
od poczatku mówiłem dwie sprawy
A) Gówniarz to na pewno hołota
B) Jakąkolwiek hołotą jest SM nie ma prawa go torturować w aucie/areszcie

amerykańce się nie pieprzą w czasie INTERWENCJI. Tu juz dawno było po

!Timon

2014-10-28, 21:29
Skoro już tyle interwencji było i nikt nie umiał wyprostować małego śmiecia to należałoby wyj***ć sędziów zajmujących się jego sprawą jak i tego funkcjonariusza ze służby. Zwłaszcza za bycie debilem ponieważ jak już tak bardzo był przekonany o słuszności wpie**olenia łebkowi to bierze się na dołek, zabiera telefon i napie**ala w nery przez mokrą szmatę.

ulifont

2014-10-28, 21:49
Tak jak myślałem, nie będę oryginalny, ale za darmo się wpie**olu od służb mundurowych nie dostaje, no chyba, że jest to pijane wojsko :p.

CannabiNaBani

2014-10-28, 21:57
Koleś idąc do roboty do SM musiał liczyć się z tym, że będzie się użerać z tego typu ludźmi.
To, że podejmował nawet setną interwencję wobec młodego w żadnym stopniu go nie usprawiedliwia!
Pewnie liczył, że będzie do emerytury rozstawiał fotoradar i przeganiał staruszki handlujące na ulicy kwiatkami, a tu psikus bo trzeba było wziąć się za robotę.
Ja przystaje przy swoim, SM to darmozjady które nic nie robią. Ta akcja to ewidentne przekroczenie uprawnień.

~olivier

2014-10-28, 21:58
- Pobili chłopaka,
- ch*j w dupę strażnikom,
- chłopak niewinny,
- zlikwidować SM
- etc. :)