18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kilka słów o łebku pobitym przez SM

sernik0001 • 2014-10-28, 19:48
Cześć,
jakiś czas temu pojawił się w Internecie (również u nas na sadolu) materiał jak to okrutny strażnik pobił niewinnego chłopaka. Na necie natrafiłem na "kilka słów" o tym nieszczęśniku. Podklejam co najlepsze, a cały materiał w źródle.

"Sam poszkodowany, podobnie jak osoby, z którymi „przesiaduje” na placu Wolności, są bardzo dobrze znani nie tylko szczecineckim stróżom prawa, ale również mieszkańcom Szczecinka. W stosunku do Grzegorza Milczarka podejmowanych było do tej pory ponad 50 interwencji. 7-krotnie sprawy zostały kierowane do sądu, który skazywał Milczarka na prace społeczno-użyteczne. Część z godzin jakie musiał odpracować Milczarek, nie zostały do tej pory odpracowane."

"Witam Serdecznie. Cały czas obserwuje tę sytuacje z pobitym mieszkańcem Szczecinka i szczerze mówiąc masakra! Szkoda mi tego pana ze Straży Miejskiej bo ja na jego miejscu postąpiłabym podobnie – zawiozłabym go do rodziców i przy nich wlała. Mieszkam na placu Wolności, tę małoletnią grupę widzę na co dzień i znam ich na wylot. Co wieczór widzę ich naćpanych bądź pijanych. Z mojego mieszkania słyszę jak siedzą przeklinają i balują w centrum naszego miasta! Policja i Straż Miejska już od dawna zwraca im uwagę, więc chłopcy postanowili się zemścić. Dlaczego nigdy nie było zgłoszenia od porządnej osoby, że została pobita przez SM czy Policję? Mam nadzieje, że ktoś w końcu zrobi porządek z tymi gówniarzami zwłaszcza z Grzegorzem i Wojtkiem."

Niby nic nie usprawiedliwia znęcania się nad człowiekiem ALE...sam bym się wk***ił jakbym X razy w ciągu nocy miał wezwanie do tych łebali. Strażnik też chce odj***ć na spokojnie swoją pracę i wrócić do żony.

Źródło: http://wzp24.pl/kilka-slow-o-panu-pobitym-przez-straznika/

edit.
P.S. szczególna prośba o wypowiedzenie się do osób, które pod materiałem o pobiciu krzyczały, że ch*j w dupe strażnikom, że niewinny, likwidować SM ect. :)

De...........37

2014-10-29, 06:57
A wystarczy nie być żulem, złodziejem, bandytą, dresem albo innym łysym zjebem i już nie ma sie problemów z policją i SM... Biedna, pokrzywdzona młodzież która zawsze koło zadymy przechodziła przypadkiem a wpie**ol od mundurowych dostaje za niewinność.

Nam nie jest potrzebna policja czy SM na takie gówna. Wystarczy lotna, ochotnicza brygada wpie**olowa- z dostawą pod wskazany adres i problem "młodzieży" wieczorami nie dającej spać przestaje istnieć w 3 dni.

piotrFr

2014-10-29, 07:13
Nie watpie, ze lepek ma wiele na sumieniu ale tak sie sklada, ze znam dwoch z trzech straznikow uczestniczacych w tej akcji. Jeden byl spokojnym chlopakiem, a pozniej poszedl do policji i przestal byc lubiany, bo dal sie poznac ze zlej strony.Z policji zostal zwolniony dyscyplinarnie. I Co? Poszedl do SM. Czy sa jakiekolwiek zasady przyjmowania? Skoro nawet takich biora?

zbigniewwodecki

2014-10-29, 07:53
Dexter37 napisał/a:

A wystarczy nie być żulem, złodziejem, bandytą, dresem albo innym łysym zjebem i już nie ma sie problemów z policją i SM... Biedna, pokrzywdzona młodzież która zawsze koło zadymy przechodziła przypadkiem a wpie**ol od mundurowych dostaje za niewinność.

Nam nie jest potrzebna policja czy SM na takie gówna. Wystarczy lotna, ochotnicza brygada wpie**olowa- z dostawą pod wskazany adres i problem "młodzieży" wieczorami nie dającej spać przestaje istnieć w 3 dni.



Nigdy nie byłeś młody czy nie masz kolegów?
Najlepiej jak siedzi parę osób w wieku 20-25 lat wjechać brygadą wpie**olową i profilaktycznie wpie**olić i kazać siedzieć w domu. Straż miejska w ogóle powinna móc ze dwa palce uciąć żeby wymusić zeznania, jakaś godzina policyjna powinna być itp.

De...........37

2014-10-29, 08:11
Jesli Ty młodość definiujesz jako chlanie pod blokiem to... współczuję.

Tak, najlepiej. Na starszych już nie działają metody wychowawcze a jedynie tresura. Gówniarzy można czegoś jeszcze nauczyć. Niech takim małym sukcesem będzie przykładowe "nie drzyj p*zdy po pijaku pod moim oknem nocą". Sorka, przerabiałem temat dresiarni z ulubionym miejscem spotkań naprzeciwko mojego balkonu.

Krak

2014-10-29, 08:14
Ptoon napisał/a:

No i co z tego, ....



Ano to, że w dupach sie poprzewracało, daeniej był wpie**ol i nic sie nie działo a teraz takie pryszcze chcą mieć prawo do wszystkiego choć sami to prawo maja w dupie.

opson

2014-10-29, 08:33
A co większość z was wie.
Wiecie jak było , ciężko było. Jeszcze w latach 90 tych można było spokojnie dostać wpie**ol od byle krawężnika czy służbę ochrony kolei za to, że w jakiś krzakach dzieci bazę robiły. ch*jowe czasy kiedy każdy ku*as z pseudo mundurem wykorzystywał swoją pseudo pozycję w stosunku do słabszych. Więc pie**ole kim jest gówniarz i co zrobił, ale nie zgadzam się, aby jakiś ciul w mundurku SM j***ł komuś po oczach itp. Jak nastąpi przyzwolenie społeczne na wyrywanie chwastów to zaraz powróci pała w łeb za coś innego niż "gdzie podpisać" albo "tak panie władzo".
Problemem jest społeczeństwo, które kompletnie nie reaguje na dziwne zachowania i nawet takich którzy zadzwonią po SM czy Policje jest niewielu. Dadzą głośniej tv i po problemie. Zapewne Ci gówniarze siedzą tam od 7ego roku życia. Kiedyś pluli słonecznikiem, pisali po ławce i rozbijali butelki po Kubusiach teraz robią coś innego. Społeczeństwo ich przyzwyczaiło do tego, że nikt nie reaguje oprócz babci w moherku z której i tak łacha zedrą. Teraz jest jak jest, gdyż gówniarze przyzwyczajeni do bezkarności dalej są bezkarni. Wlepianie prac społecznych już nic nie zmieni, gdyż rodzice jak widać też mają w dupie wychowanie. Brakuje starego dobrego porządnego wpie**olu od ojca w domu i tyle.
Jak każdy z nas pogoni dziwną młodzież za w czasu to pójdą siedzieć w krzaki, a nie miejscu publicznym.

ja...........03

2014-10-29, 08:45
bo zwykły złodziejek pijaczek i kurewka nie boją się prokuratora ani nikogo , za to boją się jak sk***syn że im ktoś potłucze jabola i spuści wpie**ol tomfą po ryju

larrisa

2014-10-29, 10:15
a sadole jak zwykle niezdecydowani jak baby - jeśli jest nagranie z hameryki, jak stróże prawa biją hołotę, to podnieta, że tak powinno być. jak pobiją pyskatego gnoja tutaj, to od razu czepianie się tylko w imię zasad, bo to straż miejska, że nerwy nie mogą puszczać, że u nas nie ma prawa bicia. no nie ma prawa i ten strażnik będzie mieć problemy, ale przynajmniej głupia p*zda i jego funfle się uspokoją - takie mam wrażenie, więc i tak dobrze to pobicie zrobiło. nie ma nagrania całości interwencji, z radiowozu jest tylko audio, więc całej prawdy się nie dowiemy, ale jeśli serio co chwilę były interwencje i ten chłopak przeszkadzał mieszkańcom, to cieszę się, że dostał, szkoda tylko, że nie zaj***li do końca i przez dresa strażnik będzie mieć przesrane

dlx

2014-10-29, 11:27
Gównoburza. Sracie się o to co sm zrobi albo nie zrobi. Ile razy było tak, że policjanci jechali okrężną drogą na komisariat, wioząc kogoś na jakieś zadupie żeby go spałować. Później w protokół wpisywali, że stawiał się przy zatrzymaniu. Jaki wtedy panował zachwyt i euforia, że mamy tak zajebistą służbę. Jak wam tak sm przeszkadza to zbierzcie ludzi, podpiszcie co trzeba i problem z głowy.

AnalTerror666

2014-10-29, 12:13
sernik0001 napisał/a:


P.S. szczególna prośba o wypowiedzenie się do osób, które pod materiałem o pobiciu krzyczały, że ch*j w dupe strażnikom, że niewinny, likwidować SM ect. :)



Właściwie to nie krzyczałem pod tamtym tematem ale co tam.
"ch*j im w dupe, powinni ich zlikiwdować w p*zdu". Nie ważne czy to "luj osiedlowy" czy nie, strażak miejski nie może tak postępować i tyle. Co do wypowiedzi osoby twierdzącej, że porządych osób nie atakują, owszem atakują, miałem taką sytuację. Niestety nie było nagrania ale sprawa została rozwiązana w odpowiednich krokach, nie trzeba od razu szumieć w mediach, trzeba zacząć od rozmowy z komendantem, ustalić ich wersje, wersje osoby poszkodowanej, w zależności od konsensusu napisać albo skargę do prezydenta/burmistrza miast albo skierować temat do prokuratury. Taka sprawa wtedy jest z góry wygrana bo te ch*je myślą, że to wciąż komuna i mogą straszyć stanowiskiem. Znakomita wiekszość takich wygranych spraw jest cicha. Pozwolę zaakcentować jeszcze raz, nie potrzeba nam "takich" strażników więc albo niech to będą wyszkoleni, odpowiedzialni LUDZIE albo zlikwidować w p*zdu.

Makreks

2014-10-29, 12:58
I bardzo dobrze że go zlali, też bym pałował po ryju i walił gazem po oczach ile by się dało. Będzie miał nauczkę.

byzyn

2014-10-29, 14:01
pie**olenie o szopenie? a co ty nigdy nie piles? nie cpales? nie krzyczales gdzies na osiedlu? Bo mi się zdarzyło i jakoś nie zauważyłem żebym był jakimś patusem, ba nawet skończyłem szkołe z najwyższą średnią klasie o ile mozna to uznac za jakis wyznacznik czegokolwiek. Do tego mój kumpel kiedys po jakims koncercie mial identyczną sytuacje wracal naj***ny do domu i zaczepiło go paru strazników miejskich... skonczyło się tak, że 3 go trzymalo a jeden napie**alal :) Naj***li mu rowno, nial peknięta błone bebękową i przez całe wakacje nawet do jeziora nie mogl wejsc (dodam, że kolega jest knypasem ma z 165cm i wazy z 55kg), ale co mozna takim ku*asom udowodnic?? Jak ich jest 4 i oni twierdzą, ze on sie uderzyl sam :)

killua

2014-10-29, 14:07
zbigniewwodecki napisał/a:



Nigdy nie byłeś młody czy nie masz kolegów?
Najlepiej jak siedzi parę osób w wieku 20-25 lat wjechać brygadą wpie**olową i profilaktycznie wpie**olić i kazać siedzieć w domu. Straż miejska w ogóle powinna móc ze dwa palce uciąć żeby wymusić zeznania, jakaś godzina policyjna powinna być itp.




piehdolisz glupoty. jakoś siedzielismy co niedziela/sobota na laweczkach w roznej wielkosci grupach, pilismy piwo itp itd. i nieraz policja czy sm przejachala i miala nas w dupie i nikt nikogo nie bil. Ale jak sie jest ch... i debilem i przeszkadza ludziom w życiu to sie wpie**ol należy.

De...........37

2014-10-29, 18:14
Cytat:

zaczepiło go paru strazników miejskich...



A kierowca wstał i zaczął klaskać? :D

KileTee

2014-10-29, 18:48
łebku? po jakiemu to?