18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kilka słów o łebku pobitym przez SM

sernik0001 • 2014-10-28, 19:48
Cześć,
jakiś czas temu pojawił się w Internecie (również u nas na sadolu) materiał jak to okrutny strażnik pobił niewinnego chłopaka. Na necie natrafiłem na "kilka słów" o tym nieszczęśniku. Podklejam co najlepsze, a cały materiał w źródle.

"Sam poszkodowany, podobnie jak osoby, z którymi „przesiaduje” na placu Wolności, są bardzo dobrze znani nie tylko szczecineckim stróżom prawa, ale również mieszkańcom Szczecinka. W stosunku do Grzegorza Milczarka podejmowanych było do tej pory ponad 50 interwencji. 7-krotnie sprawy zostały kierowane do sądu, który skazywał Milczarka na prace społeczno-użyteczne. Część z godzin jakie musiał odpracować Milczarek, nie zostały do tej pory odpracowane."

"Witam Serdecznie. Cały czas obserwuje tę sytuacje z pobitym mieszkańcem Szczecinka i szczerze mówiąc masakra! Szkoda mi tego pana ze Straży Miejskiej bo ja na jego miejscu postąpiłabym podobnie – zawiozłabym go do rodziców i przy nich wlała. Mieszkam na placu Wolności, tę małoletnią grupę widzę na co dzień i znam ich na wylot. Co wieczór widzę ich naćpanych bądź pijanych. Z mojego mieszkania słyszę jak siedzą przeklinają i balują w centrum naszego miasta! Policja i Straż Miejska już od dawna zwraca im uwagę, więc chłopcy postanowili się zemścić. Dlaczego nigdy nie było zgłoszenia od porządnej osoby, że została pobita przez SM czy Policję? Mam nadzieje, że ktoś w końcu zrobi porządek z tymi gówniarzami zwłaszcza z Grzegorzem i Wojtkiem."

Niby nic nie usprawiedliwia znęcania się nad człowiekiem ALE...sam bym się wk***ił jakbym X razy w ciągu nocy miał wezwanie do tych łebali. Strażnik też chce odj***ć na spokojnie swoją pracę i wrócić do żony.

Źródło: http://wzp24.pl/kilka-slow-o-panu-pobitym-przez-straznika/

edit.
P.S. szczególna prośba o wypowiedzenie się do osób, które pod materiałem o pobiciu krzyczały, że ch*j w dupe strażnikom, że niewinny, likwidować SM ect. :)

Zakazszczerosci

2014-10-29, 18:53
Ptoon napisał/a:

No i co z tego, że chłopak naćpany, chamski czy pyskaty? Strażnik Miejski to nie sąd i on nie ma prawa go karać nawet jakby mu się należało. Strażnik lub policjant mogliby zamykać seryjnego morderce i gwałciciela i dalej jedynym co mogą zrobić to skuć go unieruchomić i doprowadzić do aresztu. Od tego żeby karać jest sąd, a nie służby, więc jeżeli taki ch*j bije skazanego, poniża, pryska gazem to sam popełnia przestępstwo i nie ma dla niego usprawiedliwienia. Po to k***a ich szkolą żeby umieli sobie radzić w stresowych sytuacjach jak im gnojek pyskuje, a jak nie potrafią to niech lecą na zbity pysk i zabiorą się za coś spokojniejszego, nie wiem pracę w sklepie spożywczym na przykład.



Powiedział naćpany, chamski i pyskaty gówniarz.

mazinaterki

2014-10-29, 22:32
nie no super piszecie że strażnik powinien być przeszkolony i to prawda ale co do filmiku zastanówcie się albo lepiej pryśnijcie sobie gazem taktycznym w pomieszczeniu i spróbujcie tam posiedzieć życzę powodzenia :-) a tu mam uwierzyć że strażnik użył gazu i to kilkakrotnie w pojeździe i jeszcze sobie spokojnie gada z tym chłopakiem aha, jest mnóstwo filmików ochroniarzy i policjantów którzy mówią że to nie realne ale ich nikt nie słucha bo ten strażnik na pewno pobił biednego chłopaczka i dał mu gazem po oczach, i tak mi się zdarzyło użyć gazu w pojeździe i to w dużym autobusie i wiem co mówię bo przez 30 min nie można było wsiąść do pojazdu wiec w filmik nie wierze

lolexxx123

2014-10-30, 02:07
Pier*olicie tak, bo nie chcecie wyjść na frajerów, którzy zmieniają zdanie po artykule. Gdyby akcja od razu była jasna i potoczyłoby się to łagodniej ze strony straży to pewnie każdy by tu pisał rzeczy typu "dziwie się temu strażnikowi, że mu nie naje*ał za takie zachowanie".

marcin199111

2014-10-30, 21:38
mazinaterki napisał/a:

nie no super piszecie że strażnik powinien być przeszkolony i to prawda ale co do filmiku zastanówcie się albo lepiej pryśnijcie sobie gazem taktycznym w pomieszczeniu i spróbujcie tam posiedzieć życzę powodzenia :-) a tu mam uwierzyć że strażnik użył gazu i to kilkakrotnie w pojeździe i jeszcze sobie spokojnie gada z tym chłopakiem aha, jest mnóstwo filmików ochroniarzy i policjantów którzy mówią że to nie realne ale ich nikt nie słucha bo ten strażnik na pewno pobił biednego chłopaczka i dał mu gazem po oczach, i tak mi się zdarzyło użyć gazu w pojeździe i to w dużym autobusie i wiem co mówię bo przez 30 min nie można było wsiąść do pojazdu wiec w filmik nie wierze



A wiesz ze teraz używają tez żelu ? można go używać w zamknietych pomieszczeniach

De...........37

2014-10-30, 22:10
"Taktycznym" :D . Jakie modne słowo XD.