18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka słów o łebku pobitym przez SM

sernik0001 • 2014-10-28, 19:48
Cześć,
jakiś czas temu pojawił się w Internecie (również u nas na sadolu) materiał jak to okrutny strażnik pobił niewinnego chłopaka. Na necie natrafiłem na "kilka słów" o tym nieszczęśniku. Podklejam co najlepsze, a cały materiał w źródle.

"Sam poszkodowany, podobnie jak osoby, z którymi „przesiaduje” na placu Wolności, są bardzo dobrze znani nie tylko szczecineckim stróżom prawa, ale również mieszkańcom Szczecinka. W stosunku do Grzegorza Milczarka podejmowanych było do tej pory ponad 50 interwencji. 7-krotnie sprawy zostały kierowane do sądu, który skazywał Milczarka na prace społeczno-użyteczne. Część z godzin jakie musiał odpracować Milczarek, nie zostały do tej pory odpracowane."

"Witam Serdecznie. Cały czas obserwuje tę sytuacje z pobitym mieszkańcem Szczecinka i szczerze mówiąc masakra! Szkoda mi tego pana ze Straży Miejskiej bo ja na jego miejscu postąpiłabym podobnie – zawiozłabym go do rodziców i przy nich wlała. Mieszkam na placu Wolności, tę małoletnią grupę widzę na co dzień i znam ich na wylot. Co wieczór widzę ich naćpanych bądź pijanych. Z mojego mieszkania słyszę jak siedzą przeklinają i balują w centrum naszego miasta! Policja i Straż Miejska już od dawna zwraca im uwagę, więc chłopcy postanowili się zemścić. Dlaczego nigdy nie było zgłoszenia od porządnej osoby, że została pobita przez SM czy Policję? Mam nadzieje, że ktoś w końcu zrobi porządek z tymi gówniarzami zwłaszcza z Grzegorzem i Wojtkiem."

Niby nic nie usprawiedliwia znęcania się nad człowiekiem ALE...sam bym się wk***ił jakbym X razy w ciągu nocy miał wezwanie do tych łebali. Strażnik też chce odj***ć na spokojnie swoją pracę i wrócić do żony.

Źródło: http://wzp24.pl/kilka-slow-o-panu-pobitym-przez-straznika/

edit.
P.S. szczególna prośba o wypowiedzenie się do osób, które pod materiałem o pobiciu krzyczały, że ch*j w dupe strażnikom, że niewinny, likwidować SM ect. :)

clean_east_wood

2014-10-28, 22:29
Moim zdaniem, wypicie alko powinno być dozwolone. dopiero jak zrobią burdy powinna byc interwencja. Przynajmniej moherowy monitoring nie dzwoniłby co 5 minut ze piją kolejne piwo. Poza tym reakcja budzi anty-reakcję. Opinie o ludziach są najróżniejsze widzą cie z piwem nazwa alkoholikiem i przykleją łatkę łysy-kryminalista itp.Nie powinno się pytać ludzi o zdanie bo sam na te k***y co dzwonią na SM też bym źle ich ocenił. Już nazwałem k***ami.

ko...........ca

2014-10-28, 23:10
to jest obiektywizm dziennikarski - słuchają tylko jednej ze stron . W tym przypadku patologi

Nihil

2014-10-28, 23:27
Nie chce mi się powtarzać, podziemnatv ładnie to podsumował. Mógł ch*jek być chuliganem, ale nic nie usprawiedliwia tortur. Sadistic sadisticiem, wszyscy tu chcecie ku*asy obcinać każdemu jak prymitywy, ale cywilizowane państwo cech*je się tym, że sądy wydają wyroki i to one karają, a nie patałach w czapce SM, bo się wk***ił.

To...........sX

2014-10-29, 00:01
Jak widać pajacowi się należało. ALE nadal jestem za likwidacją tej sb-ckiej formacji w której interesie jest karanie jak największej ilości osób i dojenie pieniędzy dla władz miasta.

emptypants

2014-10-29, 00:02
Ja się nauczyłem, żeby nie wierzyć we wszystko co czytam w internecie w 12 urodziny. Teraz Twoja kolej autorze tematu.

Pa...........li

2014-10-29, 00:03
w telewizji widziałem jak chłopak pokazał twarz i powiedział "nie jestem święty, ale.."
i k***a nieważne za co go spisywali, a może ten strażnik to był jakiś psychofan jego, a może za "gramik" w sądzie już był, nieważne k***a,
chodzi o to że strażnicy czy policja może w dzisiejszych czasach sobie kogoś wciągnąć do wana i mu wpie**olić, co podchodzi pod tortury jak dla mnie,
ale tym razem nie uszło im to bo są materiały na nich, I DOBRZE!!!

pyskatyyy

2014-10-29, 00:07
"Niby nic nie usprawiedliwia znęcania się nad człowiekiem ALE...sam bym się wk***ił jakbym X razy w ciągu nocy miał wezwanie do tych łebali. Strażnik też chce odj***ć na spokojnie swoją pracę i wrócić do żony."

Wk***iłbyś sie? To jest ich praca, nie podoba sie to niech zapie**ala na budowę. Niezależnie od tego, kim ten dzieciak był, SM nie ma prawa zachować sie w ten sposób.

Kv...........ft

2014-10-29, 00:15
Cytat:

P.S. szczególna prośba o wypowiedzenie się do osób, które pod materiałem o pobiciu krzyczały, że ch*j w dupe strażnikom, że niewinny, likwidować SM ect. :)



Już się wypowiadam. Choćby miał przyjeżdżać nie 10 razy na interwencje, ale 100, to taką ma prace i ma ją wykonywać. Żyjemy w państwie prawa, czy nie?! Rozumiem że pan strażnik może pogwałcić podstawowe prawa obywatelskie, bo jest zmęczony? Że W.W. Pan Strażnik jest ustawodawcą, sędzią i katem w jednym?

Ja rozumiem że polskie prawo jest ch*jowe i często nie ma bata na takich chwastów, ale to nie znaczy że srasz miejska ma to naprawiać.

Al-Yazir_Ima_Fhatti

2014-10-29, 00:17
już po jego tępym ryju w telewizji widziałem że to on zaczynał i ta fryzura.. wyglądał jakby mu krowa na łeb nasrała.

The_Generat

2014-10-29, 00:27
pójdźmy na kompromis, zlikwidować straż miejską... a potem tego kolesia

spiepszaj_dzbanie

2014-10-29, 00:30
napisał/a:

bo ja na jego miejscu postąpiłabym podobnie – zawiozłabym go do rodziców i przy nich wlała.


napisał/a:

Z mojego mieszkania słyszę jak siedzą


Baba z kindybałem i omamami głosu nie ma, a przynajmniej mieć nie powinno.

BigMrBlack

2014-10-29, 00:33
Super zajebiście.
Jakaś społeczniara napisze, że to ćpuny i alkoholicy, każdy jej uwierzy. A tak naprawdę nikt nie wie jak było.
Sam nieraz siedzę grzecznie ze znajomymi pijąc sobie piwko. I nieraz przyjedzie policja - z nimi da się grzecznie dogadać. Gorzej jak wpada SM. Ale abstrah*jąc. Nawet jeżeli była to zwyrolska banda sk***ieli, którym należał się wpie**ol to SM nie ma takiego prawa.
Pomyślcie sobie jakby każdy teraz dokonywał samosądu w Polsce "Bo oni i tak są źli"
Tak, macie rację. Zaj***li by każdego zwyrola z tego forum ^^

mi...........dz

2014-10-29, 00:40
ch*j mnie boli czy go zatrzymywali raz czy tysiąc razy
strażnik nie ma prawa Cie dotknąć! nie ma prawa siłą wymuszać od ciebie nieprawdziwych zeznań! nie ma prawa cie katować, torturować i pozbawiać wolności! kim on k***a jest żeby samemu wymierzać sprawiedliwość?
włos ci z głowy nie może spaść w takiej sytuacji!

Aneta18

2014-10-29, 06:00
Straz miejska zdelegalizowac, bo to scierwo. Niech mu policja porzadnie wpie**oli, nie jakies ciucmuki, ktore nawet do pracy na kasie w zabce sie nie nadaja.