18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Katolicki szaman

kreatywnakrowa • 2021-04-15, 18:41
Nie znam szczegółów ale jak widać katolicki pasterz wraz ze swoimi baranami dysponują nieskończoną mądrością. Jeśli było to do pieca.


JaTylkonaChwile

2021-04-18, 21:29
Gerwazy Waligóra napisał/a:

Większego debilizmu i prymitiwizmu dawno nie widziałem.
j***na czarna pedofilska dżuma.
XXI wiek, kraj zwany Polską ....
Żal i srom.



ok obejrzales juz film ze swojego spotkania rodzinnego - ale po co sie tym chwalic?

Arona napisał/a:

pie**olnięt.. powinni go spałować parafie zabrać zaorać i posadzić kukurydzę .



zapewne wolisz ogladac homo parady i ku*asy w meskich dupach? taka nowoczesnosc...

przewodnik_elektryczny napisał/a:

Religia to po faszyzmie i komunizmie trzecia najbardziej szkodliwa ideologia na świecie.Banda oszustów prowadząca przez świat bandę latwowiernych debili żabich własne i publiczne pieniądze. Długo nie będzie lepiej jeśli 90 procent mieszkańców Polski wierzy w jakichś bogów



zal ci dupsko sciska, ze ludzie robia ze swoim zyciem co chcą? Ich sprawa nie twoja...

przewodnik_elektryczny napisał/a:

O znowu przyleciał ten wyprany z rozumu kato i będzie udowadniał swoje racje. Znalazłes juz dowód na istnienienie boga?jak nie to zamknij p*zde i ani mrugnij . bóg nie istnieje a ty nie masz ani jednego dowodu aby temu zaprzeczyć. I nie mów mi o pseudoateistach bo równie dobrze mogę cie nazwać pseudokatolikiem. Jesteś tak tępy że wierzysz we wszystko co ci powie ksiądz taki jak ten z filmiku i udzielasz się publicznie?Gdybys urodził się w buszu w Afryce to wierzylbys szamanowi w lokalne Mzimu i ani przez myśl by ci nie przeszlo wierzyć w cos innego



nie przewodnik elektryczny a raczej tranzystor :D

udowodnij, ze Boga nie ma cfaniaczku :) Ty nie masz dowodow - poprostu WIERZYSZ, ze Boga nie ma wiec nie pie**ol glupot...

Wiewór napisał/a:

Każdy ateista w tym ciemnogrodzie wybiera taką drogę świadomie. Najczęściej po dogłębnej analizie bredni jakimi są religie. Nie ma żadnych dowodów na istnienie jakiegokolwiek Boga i daruj sobie kopy pastę pseudonaukowych wypróżnień jakieś katolskich czarowników bo to nie są żadne dowody.
Ty zaś natomiast przyjąłes bezkrytycznie religie swoich rodziców. Zostałeś katolem bo urodziłeś się w Polsce. Nie przedstawiono ci dowodów, nie pokazano Boga. Nic z tych rzeczy. Po prostu kazali ci wierzyć ślepo bez prawa do zadawania pytań. Jak miałeś wątpliwości to cię napiętnowali. Indoktrynowano cię od chrztu przez cały okres mlodzienczy. Ryli ci w bani dzień i noc żeby zabić w tobie logiczne myślenie i zaszczepić ślepa bezkrytyczna wiare. Wytresowano cię jak małpę w cyrku. Tylko ludzie inteligentni są w stanie stawić opór takiemu praniu mózgu. Słabe zagubione umysły się poddają i wierzą w tę bzdury.
Jakbyś się urodził na pustyni to pewnie byś przyjął islam i podkładał bomby. W Indiach zapewne modli byś się teraz do srajacej krowy czy jakieś wyj***nego pomnika słonia z dziesiątkami rąk i ch*jem na głowie.
W realu mam ślub świecki i nieochrzczone dzieci i mam wyj***ne na takich gimbakrzyzowcow jak ty. Jak ktoś robi podjazd do religii to mu mówię wprost jestem ateista i mam wyj***ne na gusła i zabobony. Religia jest dla słabych debili z niskim iq. Ateizm jest naturalny bo każdy rodzi się ateistą. Religie są fałszywe. Z całego świata zwierząt tylko ludzie wymyślili religie. Dziwne nie?



Durniów sie nie sieje - sami sie rodza :D tzn o to ci chodzilo z tymi ateistami? :D
Uwazasz sie inteligenta z wysokim iq - zgadza sie, w porownaniu z ludzmi ktorymi sie otaczasz, znajomymi (jesli wogole ich masz) i rodziną - twoje IQ moze troszke jest wyzsze niz ich po potrafisz uzywac kompiutra, noza i widelca. Potrafisz czytac i pisac ale chyba na tym ta skromna przewaga sie konczy.

Katolikiem, osoba wierzaca moze byc kazdy - glupi, madry lub sredniak. Kazdy moze zmienic wiare dzieciaku - moze zostac islamista, moze wierzyc w swiete drzewo a moze porzucic kosciol i zostac wojujacym gimbo-ateista :D

Nadal dziecko nie ogarniasz definicji wiary. Na wiere nie ma dowodow. Ludzie wierza - bo chca wierzyc a nie dlatego, ze ktos im tak powiedzial. Ludzie maja swoj rozum (nie tak jak gimbo-ateisci) i sami moga decydowac o swoim zyciu. Jak chcesz dopie**alac katolom i pie**olic o praniu mozgu to twoje smieszne argumenty moga trafic do 10 letnich dzieciaczkow a nie do doroslych osob ;)

Przedstwa mi 1 DOWÓD, ze Boga nie ma. Nie masz - poprostu WIERZYSZ, ze go nie ma. Twoja sprawa. Roznica miedzy nami jest taka, ze ja mowie : "chcesz byc ateista? spoko, Twoj wybor, powodzenia, nie musisz chodzic do kosciola... jesli bedziesz moim kumplem i powiesz, ze jestes ateista - nadal bedziemy mogli wypic browara, łyskacza czy innego drina. Jebie mnie to, ze jestes ateista, ch*j mi do tego, jestes dorosly" Twoje podejscie jest natomiast takie : "oooo eeeee kosciol sekta, religia dla osob slabych, pranie mozgu, debile, male IQ" itd itp. Takich podludzi mam w dupe i nawet mnie nie denerwuja - bardziej mnie smiesza.

svenio

2021-04-18, 23:06
Co racja to racja znak masonerii w sali sądowej nowy ład xd

piter52 napisał/a:

A ktoś pojaśni co to za symbolika ukazana na suficie..?



Typowy znak loży masońskiej znajduje się również na banknocie 1 dolarowym

nimraug_rae

2021-04-19, 07:52
to coś zostało wywalone z Kościoła z 10 lat temu, a sprawa jest pewnie o wywalenie go z zakonu bo od x lat nie mogą go wypie**olić, zwykły menel

klusynek

2021-04-20, 11:21
Polecam przeczytać książkę Yuval Noah Harari "Sapiens od zwierząt do bogów". Pięknie jest tam napisane po kiego grzyba wymyśliliśmy religię oraz większość używanych pojęć współcześnie. Jestem tylko zdziwiony że policja oraz sędzia tak ładnie potraktowali taka osobę, brawo.