18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Katolicki szaman

kreatywnakrowa • 2021-04-15, 18:41
Nie znam szczegółów ale jak widać katolicki pasterz wraz ze swoimi baranami dysponują nieskończoną mądrością. Jeśli było to do pieca.


piter52

2021-04-15, 21:40
A ktoś pojaśni co to za symbolika ukazana na suficie..?

mdamlmodikwa

2021-04-15, 21:42
piter52 napisał/a:

A ktoś pojaśni co to za symbolika ukazana na suficie..?



ch*j wie, pierwsze co mi przychodzi na myśl to Oko Dawidam ale od lekcji religii minęło sporo czasu

mystery0987

2021-04-15, 21:53
mdamlmodikwa napisał/a:

ch*j wie, pierwsze co mi przychodzi na myśl to Oko Dawidam ale od lekcji religii minęło sporo czasu



i mamy takich ludzi w swoich szeregach przeciwko nim. murwa mać gdzie ten korona wirus

plastic

2021-04-15, 22:13
antyklerykalna gazeta wyborcza wychowala niejednego sadola. tanczycie w ubeckim chlewie, panowie sadolowie.

lakiluki

2021-04-15, 22:19
Jak ktokolwiek może bronić tego błazna w sutannie ? Nie widzicie jak on się zachowuje, co mówi?
Psy jakie są takie są, wykonują rozkazy. On jako OBYWATEL ma obowiązek wykonać ich polecenia.
Co to za polemika, czy ma mieć dokument czy nie? Wystarczyło się kulturalnie wytłumaczyć, a tu widzimy zwykły katochlew.
Pędźcie szybciutko za zakrystie pałe swojemu opie**olić. Katozjeby.

Całe szczęście ten burdel z krzyżem na czole jedzie już po równi pochyłej.
Jeszcze trochę wody musi upłynąć, ale już niedługo...

kreatywnakrowa

2021-04-15, 22:19
plastic napisał/a:

antyklerykalna gazeta wyborcza wychowala niejednego sadola. tanczycie w ubeckim chlewie, panowie sadolowie.



Ohoo, ten klecha to bankowo twój ojciec.

żmij

2021-04-15, 22:21
plastic napisał/a:

antyklerykalna gazeta wyborcza wychowala niejednego sadola. tanczycie w ubeckim chlewie, panowie sadolowie.



Ciebie, Twoich pedalskich kleryków, koszerną gazetę wybiórczą oraz resztę semickiego ścierwa mam w tm samym miejscu.
Jebcie się nawzajem, a porządnych ludzi w to gówno nie mieszajcie.

Dante77

2021-04-15, 22:39
pie**olicie Panowie, jak facet ablo trans mówi żeby zwracać się do niego per „Pani" to wszyscy wychwalają jaka to równość i tolerancja. Jak ksiądz mówi żeby zwracać się do niego proszę księdza to wielkie larum się podnosi bo jak tak można. Większość ludzi w polsce wyznaje wiarę katolicką a to się z czymś też wiąże, moim zdaniem jak ktoś piastuje jakąś funkcje religijną czy społeczną jak sędzia to się do niego tak zwraca. W sądzie musisz mówić Wysoki Sądzie a nie po imieniu, to jest jak dla mnie zwykły okazanie szacunku dla jego wyznania i jego wolności i jego prawa do tego. Facet się przedstawił, jak by się do niego zwrócili tak jak by chciał to by koleś dowód pokazał i nie było by problemu. A chyba policja ma w szkoleniach żeby nie zaogniać sytuacji i jak się z takimi rzeczami obchodzić? Co więcej skoro babka i inni stwierdzili że nie będą się zwracać zgodnie z jego wiarą to jeśli mają śluby kościelne to kościół powinien ich ekskomunikować. i wszystkich tych co tak atakują a ślub i tak biorą, nie podoba się to wypie**alać. Bo albo się jest albo nie jest wierzącym.

Gerwazy Waligóra

2021-04-15, 22:45
Większego debilizmu i prymitiwizmu dawno nie widziałem.
j***na czarna pedofilska dżuma.
XXI wiek, kraj zwany Polską ....
Żal i srom.

lakiluki

2021-04-15, 22:52
@Dante77

"Większość ludzi w polsce wyznaje wiarę katolicką a to się z czymś też wiąże"

Tak jak i z wyborami - wiąże się ze zj***niem większości naszego narodu - niedokształcenie, tępota, ignorancja i podatność na populizm polityczno-społeczny.

Głupek jesteś i tyle.

plastic

2021-04-15, 22:53
odpisali mi dwaj szmaciarze, ktorym chyba czerska w tym samym momencia prała mózg patrzac po datach zalozenia kont :D
prawda piecze takich h*jkow i przeszkadza w pracy, co :lol:

AdamBrown

2021-04-15, 22:56
ropol napisał/a:

Gościu co ty pie**olisz, którym miejscu policjantka zachowuje się chamsko...
Jedynymi chamami są tutaj ci sekciarze, których się powinno pozamykać w oddziałach psychiatrycznych i poddać leczeniu.



https://youtu.be/lwleaxA0ps0

Arona

2021-04-15, 22:57
pie**olnięt.. powinni go spałować parafie zabrać zaorać i posadzić kukurydzę .

Wiewór

2021-04-15, 23:57
Dante77 napisał/a:

pie**olicie Panowie, jak facet ablo trans mówi żeby zwracać się do niego per „Pani" to wszyscy wychwalają jaka to równość i tolerancja. Jak ksiądz mówi żeby zwracać się do niego proszę księdza to wielkie larum się podnosi bo jak tak można. Większość ludzi w polsce wyznaje wiarę katolicką a to się z czymś też wiąże, moim zdaniem jak ktoś piastuje jakąś funkcje religijną czy społeczną jak sędzia to się do niego tak zwraca. W sądzie musisz mówić Wysoki Sądzie a nie po imieniu, to jest jak dla mnie zwykły okazanie szacunku dla jego wyznania i jego wolności i jego prawa do tego. Facet się przedstawił, jak by się do niego zwrócili tak jak by chciał to by koleś dowód pokazał i nie było by problemu. A chyba policja ma w szkoleniach żeby nie zaogniać sytuacji i jak się z takimi rzeczami obchodzić? Co więcej skoro babka i inni stwierdzili że nie będą się zwracać zgodnie z jego wiarą to jeśli mają śluby kościelne to kościół powinien ich ekskomunikować. i wszystkich tych co tak atakują a ślub i tak biorą, nie podoba się to wypie**alać. Bo albo się jest albo nie jest wierzącym.



pie**olisz głupoty. Jak cywil zwraca się do żołnierza to mówi proszę pana. Żołnierz do żołnierza tytuje go stopniem. Tak samo jest w policji, straży itp.
Osoba trzecia która zwraca się do naukowca szkoły wyższej tytuje go proszę pana. Panie profesorze czy doktorze mówią studenci i inni naukowcy.
Zmierzam do tego iż stopnie i tytuly obowiązują tylko w relacjach służbowych wewnatrz danej organizacji.
Proszę księdza to się ma zwracać do niego ministrant jak ksiundz go jedzie w jelito a sąd czy osoba świecka mówi proszę pana.
Proszę ksiundza to spoufalanie zarezerwowane dla katolibow uznających kk.

Perdurabo

2021-04-16, 08:28
Większość sadoli oczywiście wolała by pomijać te tematy ale dzięki takim ludziom jeszcze nie jesteśmy całkowicie pod butem niezależnie jak dziwacznie to wygląda.